Výbava GT

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
boost
Člen klubu
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BECHYNĚ
Kontaktovat uživatele:

Výbava GT

Příspěvek od boost »

Ahoj, chtěl sem se jenom zeptat jestli měla výbava GT u vozů Golf3 a Vento něco navíc oproti jinejm výbavám. Měli oplastování, to vim, ale co ještě? Měli i něco navíc v komfortu nebo na podvozku?
Stavební firma, stavebniny http://www.snn.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Drummer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Výbava GT

Příspěvek od Drummer »

boost píše:Ahoj, chtěl sem se jenom zeptat jestli měla výbava GT u vozů Golf3 a Vento něco navíc oproti jinejm výbavám. Měli oplastování, to vim, ale co ještě? Měli i něco navíc v komfortu nebo na podvozku?
Mám sice GT Special (nevím jaký je rozdíl mezi GT a GT Special), takže Ti přesně neřeknu co tam je navíc oproti výbavě Cl a GL.

Já tam mám anatomický sedačky, MFA, kotouče i na zadní nápravě, všechny okna v el., mělo by to být standartně asi o 15mm nižší než sériovka, komfotrní centrální zamykání, kožený paket (volant, řadící páka, ruč. brzda v kůži). Asi vše snad jsem na nic nezapoměl.

Master
Pilot
Pilot
Příspěvky: 734
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Výbava GT

Příspěvek od Master »

boost píše:Ahoj, chtěl sem se jenom zeptat jestli měla výbava GT u vozů Golf3 a Vento něco navíc oproti jinejm výbavám. Měli oplastování, to vim, ale co ještě? Měli i něco navíc v komfortu nebo na podvozku?
Viz Doppel Wobber http://www.doppel-wobber.de/g3_gt.html" target="_blank

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

Ja mam G TD,mam vsechno jak pisete,ale chtel jsem se zeptat na osvetleni ovladani vydechu topeni....Nikde jinde nez ve svym aute jsem to zatim nevidel...Kam se to vsude davalo???

Uživatelský avatar
Lukash
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TN

Příspěvek od Lukash »

To podsvietenie ovladania vyduchov som videl na jednom Vente, ktore to uz ma za sebou. Ale to bolo prvy aj posledny krat co som take nieco videl.. Takze to mozno mali len niektore Venta..

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

Lukash píše:To podsvietenie ovladania vyduchov som videl na jednom Vente, ktore to uz ma za sebou. Ale to bolo prvy aj posledny krat co som take nieco videl.. Takze to mozno mali len niektore Venta..
Tak snad neodejde i to moje...:)...Fakt nikde jinde jsem to jeste nevidel..Ale,ze by bylo tak malo kousku???

Uživatelský avatar
boost
Člen klubu
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BECHYNĚ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boost »

no právě to mi bylo divný. Když to mý vento tenkrát v 94 taťka kupoval, tak tam měl koženou řadící páku a ruční brzdu (volant ne), nemá to vzadu kotouče, nemá to vzdu el. okýnka. Ale je to GTD.A už vůbec ve výbavě nebyli hliníky 6*15 BBS. Ty sme dokupovali o 4 roky později jako jetý. A sportovní sedačky tam taky nejsou. Tak nevim. Jestli to bylo rokem výroby.
Stavební firma, stavebniny http://www.snn.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
chip1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: brnoooooooooooo

Příspěvek od chip1 »

JA MAM 1.9 TDI GT 81KW RV. 1997 A MAM TAM TO SAME CO DRUMMER

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

boost píše:no právě to mi bylo divný. Když to mý vento tenkrát v 94 taťka kupoval, tak tam měl koženou řadící páku a ruční brzdu (volant ne), nemá to vzadu kotouče, nemá to vzdu el. okýnka. Ale je to GTD.A už vůbec ve výbavě nebyli hliníky 6*15 BBS. Ty sme dokupovali o 4 roky později jako jetý. A sportovní sedačky tam taky nejsou. Tak nevim. Jestli to bylo rokem výroby.
Fakt divny teda s tema oknama... 8O ..Nejak ty jejich sachy s vybavama nepobiram... :roll:

Uživatelský avatar
bulbus
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 430
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bulbus »

TNT píše:Ja mam G TD,mam vsechno jak pisete,ale chtel jsem se zeptat na osvetleni ovladani vydechu topeni....Nikde jinde nez ve svym aute jsem to zatim nevidel...Kam se to vsude davalo???
ja to na vente taky nemam, lae zajimalo by me, v cem se lisi TD a GTD - hlavne motory,vykon atd..

Master
Pilot
Pilot
Příspěvky: 734
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Master »

bulbus píše:
TNT píše:Ja mam G TD,mam vsechno jak pisete,ale chtel jsem se zeptat na osvetleni ovladani vydechu topeni....Nikde jinde nez ve svym aute jsem to zatim nevidel...Kam se to vsude davalo???
ja to na vente taky nemam, lae zajimalo by me, v cem se lisi TD a GTD - hlavne motory,vykon atd..
TD se od GTD lisi pouze vybavou... motor TD se delal jenom jeden typ...

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

Master píše:
bulbus píše: ja to na vente taky nemam, lae zajimalo by me, v cem se lisi TD a GTD - hlavne motory,vykon atd..
TD se od GTD lisi pouze vybavou... motor TD se delal jenom jeden typ...
Me bylo receno,ze origo motor v GTD by mel mit 63kW a pridany IC... :roll: ..Asi kravina...To se mi nezda.

Uživatelský avatar
boost
Člen klubu
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BECHYNĚ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boost »

Mám GTD a mezichladič tam určitě nemám. Takže to asi bude kravina.
Stavební firma, stavebniny http://www.snn.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

boost píše:Mám GTD a mezichladič tam určitě nemám. Takže to asi bude kravina.
Mel jsem GTD a mezichladic tam taky nebyl... 8) ....Uz nejsem spokojenym majitelem... :roll:

Uživatelský avatar
boost
Člen klubu
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BECHYNĚ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boost »

Pročpak už nejsi spokojenej? Jedinej problém tohohle motoru sou přeci koně?
Stavební firma, stavebniny http://www.snn.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“