Zrcátka

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Hansel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 18.12.2007 21:37

Zrcátka

Příspěvek od Hansel »

Potřebuju vyměnit zrcátko ne svém Ventu. Zkoušel jsem nejprve vytáhnout sklíčko. Podle H.R. Etzolda se sklíčko jen přitlačí

jemně dozadu a zespoda zapáčí plastovou stěrkou a je to venku. To mi moc nešlo, tak jsem to chtěl

sundat celé, že si to vemu domů. Při tom jsem ale zjistil že se musí shodit čalounění dveří a na to

už jsem neměl čas. Jestli jste to už někdo dělali a šlo to jinak, tak to sem pls napište. A taky

jestli vám přebývá nějaké to zrcadlo tak dejte taky vědět, sháním hlavně pravé el. ovádaní. Levé se

pokusím opravit, jestli se mi ho podaří nepoškozené vytáhnout.

Uživatelský avatar
rejfik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2476
Registrován: 06.11.2007 10:10
Bydliště: Dubnice/Chotyně
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrcátka

Příspěvek od rejfik »

zrcatka doma mam ale zrcadla sou v čudu tak jestli maš zájem tak nahod nejakou cenu

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrcátka

Příspěvek od vento »

sundani tapece-kolicek vysroubovat sundani kliky na okna (jestli mas manual)-postup najdes v topicu tipy nebo rady sundat madlo povolit 2 křížáky ,tapec vycvakneš od plechu drží to na takovejch plastovejch pičuskach,vyzvakneš ten malej trojuhelnicek co je vevnitr na zrcatku a to zrcatko drží na 3 šroubech
http://www.baterky-levne.cz Přivezu vám autodoplnky z DE ,nakupuji také na e-Bay

Uživatelský avatar
colorconceptGT
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR EAST METROPOLITAS (SR-KE)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrcátka

Příspěvek od colorconceptGT »

ktore ti terba mam prave ...ale bo aj bembeas nejake mal...a to zrkadielko ide aj iba rukou vykopis ho uplne hore a jemnim nasilim zospodu vyrves....jedno mi tak prasklo tak optrne ale ide to....

Hansel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 18.12.2007 21:37

Re: Zrcátka

Příspěvek od Hansel »

Díky moc všem za rady, pravé už jsem vyměnil, docela to šlo až na tu pačku od okna. Teď se ještě pokusím poslepovat plasty pod levým sklíčkem, které se mi taky povedlo vypáčit a bude vše jak má :twisted:

MajkX
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 323
Registrován: 14.04.2008 18:38

Re: Zrcátka

Příspěvek od MajkX »

Hansel píše:Díky moc všem za rady, pravé už jsem vyměnil, docela to šlo až na tu pačku od okna. Teď se ještě pokusím poslepovat plasty pod levým sklíčkem, které se mi taky povedlo vypáčit a bude vše jak má :twisted:
s tou packou.. je na ni takovej krouzek(je primo u tapecu),pojistka aby klicka nevypadavala,kdyz mas klicku madylkem(ten sr*c,za kerej to drzis) dolu,tak na ten krouzek zatlacis smerem nahoru..vycvakne se a klicku pohodlne sundas.
Zábava začíná tam, kde to všichni otáčí..

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“