Plastová lišta

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
minifisch
Pilot
Pilot
Příspěvky: 842
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: New Bubu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od minifisch »

himi píše:
himi píše: ja jsem je taky shanel, na netu jsem je nenasel, psal jsem jim tam email pred tydnem, ale zatim bez odpovedi. a zatim jsem nemel cas tam zajet.. ale kdyz rikas ze to maji, tak to zkusim..
tak jsem se prave vratit z autokelly (pardubice) a prodavac na me koukal docela divne co vlastne chci, rekl jsem mu ze jsem to v jejich netovem katalogu nenasel, jeste se koukal, ale nenasel. ze nemaji a nevedou. nevis nake katalogove cislo? dik
hmm to je divny ja jsem se sel zeptat u nas do prodejny autokelly a ono normalne koukly do pc a tam mi to ukazali na obrazku ja jim rekl co presne chci a do tejdne mi to privezli
katalogove cisla mam je jich vic kupoval jsem skoro cele original plastove prahy
Narodil ses jako originál! Nezemři jako kopie! Fuck your life style...

Uživatelský avatar
himi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 364
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od himi »

tak jsem se jeste jednou zkusil zastavit v autokelly, tentokrat ne v pardubicich, ale v hradci kralove. pani na me koukala dost divne, ze to prej nevedou. rikal jsem ji at jde mrknout na auto, nechtela.. no takze ma dalsi cesta vedla primo do VW. pan mi to tam ochotne nasel v ETCE, ty listy maji cisla: 1H0 853 985 B41 a 1H0 853 986 B41. cena za kus 855,73 Kc, dodani do 2 dnu. docela palka, ale kdyz to nikde nemaji? :cry: :cry:
G III GT TDI AFN
G V BKD
G VII Variant GTD CUNA

Uživatelský avatar
himi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 364
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od himi »

uz jsem sehnal nove, originalni listy. mam je na aute a jsou super. vyse jsem psal cenu co maji u VW, ja mel kus za 624,-. sehnal jsem je tady: http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... pic&t=7689
G III GT TDI AFN
G V BKD
G VII Variant GTD CUNA

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“