ANTENA NA GOLFA 3

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: ANTENA NA GOLFA 3

Příspěvek od shafticzek »

Sice už je to tady 5 let off, ale tak co :) Nějakej update. Využil jsem čísla dílu antény a byl dnes u AutoBrejla ve Vestci a origo proutek tam mají za cca 240 korun bez daně, takže bratru cca 300. Dnes jsem ho objednal a zítra si pro něj jedu, tak dám vědět, ale myslim, že to bude to samý, co tam mám teď.

Nejvíc mě sere, že nejde napojit původní kabel do tý antény, je to tam nalisovaný napevno, takže se to musí vyměnit jako celej kus buď uplně k rádiu a nebo ke spoji, kterej je pod volantem.

Když jsem se snažil nějak podomácku k funkční anténě s vytrhlym drátem ten drát nějak připájet, tak to jakštakš hraje, ale furt v tom šumí, no děsná píchajda. Takže tohle bude snad finální vyřešení mýho problému, fungl novej průt s kabelem a nazdar! :mrgreen:
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: ANTENA NA GOLFA 3

Příspěvek od shafticzek »

Tak je doma. Cena 304 korun s DPH :)

Ptal jsem se, zda je to originál a bylo mi řečeno, že je, ačkoliv nikde není vyritý číslo dílu a ani není dělaná na napojení pod volantem, ale je přímá do rádia a i s tím válcovým jackem, origo má to "L"ko (v balení je ale i redukce na L). Je to ale pod origo kódem 1H0 051 503 A od VW, výrobcem je ale China, takže hned při prvotním ošahání jsem se zarazil, kde je jako ten originál :mrgreen:

Anténa vypadá modernější, ten gumovej překryv v blatníku vypadá odost luxusněji a je to konečně vymyšlený, že před samotnou instalací se sundá a dá se až když je anténa na místě a došroubuje se zvrchu, takže se nevoškrábe o vnitřek blatníku, když se protahuje nadkolím. Má dlouhej prut na klíček, takže nejde vytáhnout nějakym Gerojem, co jde z knajpy navátej. Je k tomu i krásně manuál, jak jí namontovat a kam co zapojit, takže dobrý.

Snad jediný, co k ní není, je držák antény pod blatníkem, co se nasadí na spodek tyče antény a přišroubuje do kastle, aby ta anténa byla pevná. To mám ale doma z původní podělaný, takže je to asi jedno.

Je to tedy plnohodnotnej originál od Chiňanů :D Zítra namontuju a popíšu co a jak, myslim ale, že je to super cena a pochybuju, že by VW prodávalo jako náhradu nějakej bazmek.
Přílohy
311020132940.jpg
311020132943.jpg
311020132944.jpg
311020132945.jpg
311020132946.jpg
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: ANTENA NA GOLFA 3

Příspěvek od shafticzek »

tak doděláno, troch us tim byla práce, ale je to :)

Anténa chytá v Praze Kiss JC a i Magic z východu, anebo černou horu :mrgreen:

Jen mám problém s tim, že v tom prostě každý 2-3 vteřiny prská když jedu. Uzemnil jsem to dle manuálu, tak mě napadá, že jediná chyba může být v tom uzemění, nevim kam s tim, musim se na to dnes kouknout a něco s tim udělat, nic mě nenapadá :( Zkusil jsem i jiné rádio a stejný problém.
Přílohy
;
;
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Uživatelský avatar
Kuny1991
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1280
Registrován: 17.10.2009 21:48
Bydliště: Kynšperk nad VWohří
Kontaktovat uživatele:

Re: ANTENA NA GOLFA 3

Příspěvek od Kuny1991 »

Neruší ti to spíš altík? :)
ex GII 1.6 TD 1V CL
now Vento 1.9 TDi 1Z GLX
Daily Octavia 1.9 TDI ALH
Koupím pár dílů na Vento

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: ANTENA NA GOLFA 3

Příspěvek od shafticzek »

Dnes jsem to odvezl do servisu, protože mi už celkem fest utíkal někde odspodu olej a nemám prostor si to zvednout nad hlavu a v případě těsnění pod vanou nemám koule povolovat snad 30 zrezlejch šroubů :D Tak jsem jim to tam říkal a taky mi to řekl, že to bude dělat asi altík, tak se na to kouknou, já nevim aj kse to řeší, ale asi nějakej kapacitor a přívod proudu, kterej to odšumí? Kdo ví, nechám to na nich.

Ale směšný to není, já mám z toho nervy ! :D
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“