Bude teplo na stříkání?

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Genstiade
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 24.07.2008 23:56
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Bude teplo na stříkání?

Příspěvek od Genstiade »

Zdravim Clubáci
Chtěl bych si od známého nechat stříknout kapotu a nárazník, myslíte, že ještě letos bude na to počasí?

Bude to stříkaný v budově, ale je tam venkovní teplota..
Sháním zadní lampy (kouřové) na G3 Variant
Momentálně předělávám celé G3V do LED diod (interiér).

Motor..ALE :-)
EGR....OFF :-) by Unihero
KAT....OFF :-) by Unihero

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Bude teplo na stříkání?

Příspěvek od napster »

Genstiade píše:Zdravim Clubáci
Chtěl bych si od známého nechat stříknout kapotu a nárazník, myslíte, že ještě letos bude na to počasí?

Bude to stříkaný v budově, ale je tam venkovní teplota..

lepší by bylo vytopit to alespoň na 18°C kdyžtak sežen někde ty radiatory do zásuvky,jinak se ti udělá pomeranč a sšpatně se ti spojí lak.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Genstiade
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 24.07.2008 23:56
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Re: Bude teplo na stříkání?

Příspěvek od Genstiade »

napster píše:
Genstiade píše:Zdravim Clubáci
Chtěl bych si od známého nechat stříknout kapotu a nárazník, myslíte, že ještě letos bude na to počasí?

Bude to stříkaný v budově, ale je tam venkovní teplota..

lepší by bylo vytopit to alespoň na 18°C kdyžtak sežen někde ty radiatory do zásuvky,jinak se ti udělá pomeranč a sšpatně se ti spojí lak.
No a jak dlouho budu potřebovat těch 18C ?
Sháním zadní lampy (kouřové) na G3 Variant
Momentálně předělávám celé G3V do LED diod (interiér).

Motor..ALE :-)
EGR....OFF :-) by Unihero
KAT....OFF :-) by Unihero

Uživatelský avatar
bRG
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1346
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bude teplo na stříkání?

Příspěvek od bRG »

Strikal sem veci loni v zime a je to uplne v cajku.Je fakt ze teplo je dobry rychlejc to uschne.Od 1.1.2008 se pry museji prodavat barvy ktery nejsou tak toxicky takze schnou 11 hodin to mi rekli v obchode kde jsem barvu kupoval,oprti asi tak 2 hodinam co to trvalo driv.Nejlespi jsou ty ultrafialove zarice potom muzes delat mensi veci i kdyz njesou uplne idealni podminky.Pokud to je nejakj lakyra tak by je mel mit.Jak rikam pokud je aspon 8-10 stupnu nad nulou tak bych se toho nebal,ja s tim problem nemel.

Uživatelský avatar
bRG
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1346
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bude teplo na stříkání?

Příspěvek od bRG »

jinka ja jsem to strikal nekdy v unoru ve studeny stodole a fakt nebyl problem ale jak rikam schne to silene dlouho,kdyz se mto delal nekdy pred dvema rokoma bylo to zavadly po pul hodce a po hodine jsem to uz davali na auto.

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Bude teplo na stříkání?

Příspěvek od napster »

bRG píše:jinka ja jsem to strikal nekdy v unoru ve studeny stodole a fakt nebyl problem ale jak rikam schne to silene dlouho,kdyz se mto delal nekdy pred dvema rokoma bylo to zavadly po pul hodce a po hodine jsem to uz davali na auto.

to si ale nestříkal kapotu viď?? tu by si po hodce fakt nedal na auto :lol: na menší plochy,jako je víčko od nádrže,nebo práh nemusí být teplo nijak extra,ale na velký věci,jako je kapota,střecha je teplo lepší,jinak budeš mít pomeranč a na kapotě je to vidět.nárazník sem stříkal taky někdy v listopadu v garáži a v pho,lehkej pomerančík tam je,ale neni to vidět,ale na kapotu fakt teplo.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
bRG
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1346
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bude teplo na stříkání?

Příspěvek od bRG »

Strikal sem haubnu,predni naraznik a zadni naraznik.V celkem zime vim ze sem mel na sobe zimni bundu dodnes je modra.Narazniky se mi povedli pekne jenomze pak jsem si hral s nastavenim vzduchu a tu habnu sem drobet dojebal v jednom miste ale ty narazniky sou pekny a jestli to bude delat nekde v baraku tak bych tam dal maly kaminka jak jsi psal ty a nebude mit problem.

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Bude teplo na stříkání?

Příspěvek od JaSk »

Přes zimu sem stříkal plechový panely černým leskem a dneska sou jak zrcadlo lesklý a eště k tomu se to nijak neloupe. Chce to jen správně nanášet. (jo, bylo to tesco-barvou :lol: )
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“