Světla z GIV na GIII

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
Phate
Profík
Profík
Příspěvky: 1109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kyjov-Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Světla z GIV na GIII

Příspěvek od Phate »

Delali jste uz nekdo tuto prestavbu? Ja se ted o to pokousim, neni to zadna hruza ale bodlo by mi kdyby mi nekdo kdo uz to delal treba poslal fotky co a jak se upravovalo, v nekterych vecech si totiz nejsem zrovna dvakrat jisty... kdyztak Jsem na ICQ nebo fotky na mail, diky moc.
Tiguan Highline 2.0 TDi - 110KW - DSG7 - Tungsten
GOlf III, 2.8 VR6.

Uživatelský avatar
Pietro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pietro »

Dělal jsem to , ale vono záleží jak to chceš dělat , buď chceš celý předek origo ze 4 nebo jen světla :?:
Přílohy
plasy%20186.jpg
plasy%20186.jpg (47.31 KiB) Zobrazeno 3074 x

Uživatelský avatar
Phate
Profík
Profík
Příspěvky: 1109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kyjov-Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phate »

Pietro píše:Dělal jsem to , ale vono záleží jak to chceš dělat , buď chceš celý předek origo ze 4 nebo jen světla :?:
No chci dat jen svetla, kdybych chtel predek tak asi z cabria co? Ale to je moc drahy a celkove slozity na sehnani ne? Chci tam dat svetla a blatniky a kapotu upravit, asi sis to nefotil behem upravy ze?
Tiguan Highline 2.0 TDi - 110KW - DSG7 - Tungsten
GOlf III, 2.8 VR6.

Uživatelský avatar
Pietro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pietro »

No nemám nic moc , protože mi to dělal kámoš . Jen Tě chci upozornit , že ten kámoš je opravdu super karosář a nadrbal se stím tak , že mi s tím chtěl kolikrát šlehnout :lol: :lol: :lol: , ale ustál nervy a dodělal to , fakt to není pr**l . Jestli jsi od fochu a máš vybavení tak si myslím , že nebude problém . Musíš tam vymyslet nové spodní úchyty světel , dovařit blatníky , k tomu už musíš vědět co tam vlastně budeš mít za masku . Taky musíš vyřezat hodně materiálu z chladičové stěny . Zkusím něco pohledat , ale nic moc to nebude .

Uživatelský avatar
Phate
Profík
Profík
Příspěvky: 1109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kyjov-Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phate »

Jo tak chladicovku uz mam vyrezanou, ty dva vrchni drzaky se daji vicemene vyuzit a ty spodni jak rikas musim udelat uplne jinak, mam kamose dost dobryho karosare tak jen at vi co ma cekat. A co kapota? ta se bude muset taky upravit, takze ji zamracim a bude klid.
Tiguan Highline 2.0 TDi - 110KW - DSG7 - Tungsten
GOlf III, 2.8 VR6.

Uživatelský avatar
Davis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Davis »

Pietro píše:Dělal jsem to , ale vono záleží jak to chceš dělat , buď chceš celý předek origo ze 4 nebo jen světla :?:
Dávají se za to i body a co pokutky jakou máš s tím zkušenost? (myslím ty světla, zamračení + spojlery), díky za odpověď....

Uživatelský avatar
Pietro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 165
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pietro »

Davis píše:
Pietro píše:Dělal jsem to , ale vono záleží jak to chceš dělat , buď chceš celý předek origo ze 4 nebo jen světla :?:
Dávají se za to i body a co pokutky jakou máš s tím zkušenost? (myslím ty světla, zamračení + spojlery), díky za odpověď....
Zatím žádnou :lol: :lol: :lol: , vono to auto není podělané žádným laminátem , pouze má větší kola :lol: a světla jsou jakoby tam patřily :lol: :lol: , xenony ne 3 :lol:

Uživatelský avatar
Davis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Davis »

Zatím žádnou :lol: :lol: :lol: , vono to auto není podělané žádným laminátem , pouze má větší kola :lol: a světla jsou jakoby tam patřily :lol: :lol: , xenony ne 3 :lol:
To jo, ale nikdy nic neříkali na třeba zamračení a tak? Mě prostě tvrdili, že jakýkoliv zásah do konstrukce vozidla je na pokutu a v žádném případě nesmí kapota překrývat světla, tak proto se ptám jakou máš s tím zkušenost a jestli jsou i za tohle teď body nebo ne...

Uživatelský avatar
Phate
Profík
Profík
Příspěvky: 1109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kyjov-Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phate »

Pietro píše:No nemám nic moc , protože mi to dělal kámoš . Jen Tě chci upozornit , že ten kámoš je opravdu super karosář a nadrbal se stím tak , že mi s tím chtěl kolikrát šlehnout :lol: :lol: :lol: , ale ustál nervy a dodělal to , fakt to není pr**l . Jestli jsi od fochu a máš vybavení tak si myslím , že nebude problém . Musíš tam vymyslet nové spodní úchyty světel , dovařit blatníky , k tomu už musíš vědět co tam vlastně budeš mít za masku . Taky musíš vyřezat hodně materiálu z chladičové stěny . Zkusím něco pohledat , ale nic moc to nebude .
Tak co uz jsi neco nasel?
Tiguan Highline 2.0 TDi - 110KW - DSG7 - Tungsten
GOlf III, 2.8 VR6.

Uživatelský avatar
Phate
Profík
Profík
Příspěvky: 1109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kyjov-Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phate »

vidim ze tady mi asi nikdo nepomuze...
Tiguan Highline 2.0 TDi - 110KW - DSG7 - Tungsten
GOlf III, 2.8 VR6.

Uživatelský avatar
Mudrc
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 367
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha/ RC

Příspěvek od Mudrc »

Phate píše:vidim ze tady mi asi nikdo nepomuze...
dělali se přímo světla na GIII jako upgreat na GIV look to mám já a nebyl žádný problém nikkdy, a liší se to tím že v GIV je tam blinkr a tady je jen záslepka 8)
GIII Joker , 1.6 Kule už ne :-D

Uživatelský avatar
Phate
Profík
Profík
Příspěvky: 1109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kyjov-Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phate »

No jo ale ty ja nechci, chci tam narvat primo original GIV, mam i s blinkrem i s mlhovkou :wink:
Tiguan Highline 2.0 TDi - 110KW - DSG7 - Tungsten
GOlf III, 2.8 VR6.

van Thomas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od van Thomas »

Ja bych ti pomoh,ale ja daval z Bory, taky sem musel vyrezat chladicovku,ty spodni drzaky sli,ale nejvic srani bylo s tema blatnikama. Na ty drzaky dole sem akorat upravoval tu chladicovku,naohybal a pridelal sem si tam takovy ocelovy U s packama a do toho mam ty svetla prichyceny,ale musis z neceho silnejsiho,aby se ti to tam nehejbalo...

Jinac s cajtama taky zatim zkusenosti nemam,ale myslim ze kvuli tem svetlum by nic nerekli,ale nasli by si urcite jiny veci...
Přílohy
Gora1.JPG
Gora1.JPG (19.81 KiB) Zobrazeno 2857 x
Koupím havárky vw golf III,IV,vento

Uživatelský avatar
Phate
Profík
Profík
Příspěvky: 1109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kyjov-Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phate »

van Thomas píše:Ja bych ti pomoh,ale ja daval z Bory, taky sem musel vyrezat chladicovku,ty spodni drzaky sli,ale nejvic srani bylo s tema blatnikama. Na ty drzaky dole sem akorat upravoval tu chladicovku,naohybal a pridelal sem si tam takovy ocelovy U s packama a do toho mam ty svetla prichyceny,ale musis z neceho silnejsiho,aby se ti to tam nehejbalo...

Jinac s cajtama taky zatim zkusenosti nemam,ale myslim ze kvuli tem svetlum by nic nerekli,ale nasli by si urcite jiny veci...
A jak jsi to udelal s maskou?
Tiguan Highline 2.0 TDi - 110KW - DSG7 - Tungsten
GOlf III, 2.8 VR6.

van Thomas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od van Thomas »

Masku sem dostal od zdejsiho moderatora Ventisty z Venta,celkem to tam pasne,i kdyz jednou to asi poradne dodelam. Ale musel sem ufiknout ten spodek plechovej+plast,tam sem to pod svetly dovaril a dolu na masku sem dal takovej prouzek plastu a posunul sem ji niz,takze neni nahore na origo drzakach. zbytek uz je celkem O.K.
Ale napadu na masku bylo nez to dopadlo takhle,taky sem se s tim nejdriv dost sral,nez me Ventista zachranil...
Musis zkusit hodne experimentova. Ja osobne sem si na vsechno delal sablony z tvrdeho papiru a podle toho sem pak pokracoval. Nebo treba Adobe Photoshop ci neco takovyho,ale preci jenom zkouset to v realu je dycky lepsi...
Koupím havárky vw golf III,IV,vento

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“