vase nazory FK automotive (svetla) TAK jsou konecne doma

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

VWmathes
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 15.05.2008 13:38
Bydliště: VWarnsdorf..
Kontaktovat uživatele:

Re: vase nazory FK automotive (svetla)

Příspěvek od VWmathes »

no tak me dneska dosel mail se spatnou zptavou svetla nejsou a snad budou az po novym roce :twisted: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :roll:
VW Bora Variant Special 1.9 TDI 74kw Seat Ibiza GT TDi EVO1 81kw AFN VW Touran 2.0 TDI 125kw HIGHLINE plna polni Golf mk2 1.6 Td

Uživatelský avatar
Kulisek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 337
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: vase nazory FK automotive (svetla)

Příspěvek od Kulisek »

slosi píše:Ahoj.Já mám ty FK a jsem s nimi spokojenej. Svítí podle mě výborně a ještě se mi nestalo,že by na mě někdo blikal,že ho oslňuji. Mám ještě firemní Octavii I s xenony a s těma spokojenej nejsem.Viditelnost na tlumené světla je úplně na ho*no. Když porovnám ty FK (žárovka H7) a xenony na té Octě,tak jasně vedou ty FK. Ale jak už tady někdo psal,je to otázka vkusu. 100 lidí = 100 názorů.
Souhlasim s tim 10lidí 10názorů, já měl 2sady těch powerlook jedny angel. a jedny bez a ani jedny nesvítily tak jak by měly,ale připouštím že to může být žárovkama ale nechápu jak je můžeš srovnávat s xenonama!!Všechny čiré světla je výroba made in china a nejdou srovnat s originálama.Jediná Hella a In Pro dělají světla která jsou skutečně funkčně a konstrukčně kvalitní a proto ta cena.
Jj já jich taky měl těch made in china hodně.Tak jak jsem psal 10lidí 10názorů je to v lidech někdo má rád krásu a někdo funkčnost a můj názor je takový já jsem za tu funkci a spracování.
Ahoj

VWmathes
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 15.05.2008 13:38
Bydliště: VWarnsdorf..
Kontaktovat uživatele:

Re: vase nazory FK automotive (svetla)

Příspěvek od VWmathes »

Kulisek píše:
slosi píše:Ahoj.Já mám ty FK a jsem s nimi spokojenej. Svítí podle mě výborně a ještě se mi nestalo,že by na mě někdo blikal,že ho oslňuji. Mám ještě firemní Octavii I s xenony a s těma spokojenej nejsem.Viditelnost na tlumené světla je úplně na ho*no. Když porovnám ty FK (žárovka H7) a xenony na té Octě,tak jasně vedou ty FK. Ale jak už tady někdo psal,je to otázka vkusu. 100 lidí = 100 názorů.
Souhlasim s tim 10lidí 10názorů, já měl 2sady těch powerlook jedny angel. a jedny bez a ani jedny nesvítily tak jak by měly,ale připouštím že to může být žárovkama ale nechápu jak je můžeš srovnávat s xenonama!!Všechny čiré světla je výroba made in china a nejdou srovnat s originálama.Jediná Hella a In Pro dělají světla která jsou skutečně funkčně a konstrukčně kvalitní a proto ta cena.
Jj já jich taky měl těch made in china hodně.Tak jak jsem psal 10lidí 10názorů je to v lidech někdo má rád krásu a někdo funkčnost a můj názor je takový já jsem za tu funkci a spracování.
Ahoj
taky bych sel radsi do in pro nebo hella,ale moje financni situace mi to bohuzel neumoznuje.. urcite ty svetla od FK nebudou dokonala,ale urcite porad lepsi nez to co tam mam ted a nevidim metr pred auto :x :mrgreen:
VW Bora Variant Special 1.9 TDI 74kw Seat Ibiza GT TDi EVO1 81kw AFN VW Touran 2.0 TDI 125kw HIGHLINE plna polni Golf mk2 1.6 Td

Uživatelský avatar
Q-Ball
Profík
Profík
Příspěvky: 1133
Registrován: 06.12.2007 22:30
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Re: vase nazory FK automotive (svetla)

Příspěvek od Q-Ball »

ja jsem teda zazil o origo ciry lampy(myslim ze Valeo) na aute o skoro 10let mladsim a abych rekl pravdu tak i po opakovanym sestelovani to nesvitilo lip nez tyhle lampy na G3 a ani nasledny ciry od TYC nesvitily lip...
nejezdim v noci zase tak casto ani nemam velky zkusenosti s xenonama, ale s tim jak sviti tyhle jsem spokojenej-mozna jsem nenarocnej, ale rozhodne to sviti lip nez klasicky jednocka H4
Zatáčky zachrání rozpěrná tyč, auto se tak nehejbe když tam p*cáš bič
G7R & mk2GTI

Uživatelský avatar
Kulisek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 337
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: vase nazory FK automotive (svetla)

Příspěvek od Kulisek »

Přesné tak jak jsem psal je to o penězích o vzhledu a o tom kolik toho najezdíš v noci.Já mám origo lampy H1/H1 a mám v nich xenony a spousta lidí si řekne že osilňuji ale já je nechal seřídit u kolegy co má měřák který vyhodnotí jestli je ohnisko světla tam kde má a doladil mi to a není to měřák co mají v servisech a na STK.Světla svítí super jezdim dost za tmy a neosilňuji vím že svítí víc než série,mám 6000k a určitě je to příjemňejší než ti co si nenechají seřídit světla jak je rok dlouhy.
Na ty FK je to můj názor jsem náročný tak za mně než Helly nebo In Pro tak raději série.Ahoj

Uživatelský avatar
slosi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 250
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: vase nazory FK automotive (svetla)

Příspěvek od slosi »

Kulisek píše:
slosi píše: ale nechápu jak je můžeš srovnávat s xenonama!!
Srovnávat je můžu jednoduše-protože mám tu možnost porovnání.Služebním autem jezdím denně a dost často i za tmy(hlavně v zimě :wink: ).A v tom služebním mám xenony a tvrdím,že jsou úplně naho*no.Možná tak na to,aby lidi mohly solit víc peněz.Kdyby to auto bylo moje,tak se z těch peněz,který už za 4 roky byly investovaný do xenonů asi pos*ru.Už tam odešly obě řídící jednotky xenonu(jedna za cca. 8000,-) a každá výbojka už byla měněná 2x. To by ale bylo celkem jedno,protože kdo tam ty xenony chce,tak s tím musí asi počítat. Ale o kvalitě osvícení vozovky přede mnou,škoda mluvit.Před tímto autem jsem měl Fabii a její svítivost byla mnohem lepší.Prostě s těma xenonama vidím jen pár metrů před sebe,oproti mnou zmiňovaným autům(můj Golf se světly FK a Fabia s origo světly).Já bych ty FK neházel do šrotu.Určitě bude lepší zpracování u vyhlášených značek,ale pokud mi fungují,jak mají,neteče do nich a neohrožují bezpečnost provozu,tak proč je nevzít.Nehledě na to,že mají i jakousi homologaci. Jo a v Číně a okolních státech, je dnes dělané téměř vše-i značkové věci.
Ale toto je pouze můj názor k problematice a můžete mě teď klidně ukamenovat. :lol:

TO VWmathes - nevěš hlavu-hlavně že dojdou.Dáš golfíkovi sice opožděnej dárek,ale budeš určitě spokojenej.Pak napiš svůj názor,až je otestuješ.
Šlosi

[__)==VW==(__]

Uživatelský avatar
Q-Ball
Profík
Profík
Příspěvky: 1133
Registrován: 06.12.2007 22:30
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Re: vase nazory FK automotive (svetla)

Příspěvek od Q-Ball »

jak jsem uz psal-ja s nima nemam problem...v porovnani s ostatnim s cim jsem mel tu moznost jezdit(ne jedno svezeni nebo jedna cesta) patri tohle mezi nejlepsi co jsem mel...je teda fakt ze jsem nikdy nemel poradnou cest si vyzkouset xenon, ale na G3 sem to proste nechtel-ta cocka se mi tam prosle nelibi...
Zatáčky zachrání rozpěrná tyč, auto se tak nehejbe když tam p*cáš bič
G7R & mk2GTI

Uživatelský avatar
Kulisek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 337
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: vase nazory FK automotive (svetla)

Příspěvek od Kulisek »

Nikdo nikoho nebude kamenovat toto téma vzniklo aby se dotyčný dozvěděl co nejvíc informací o těchto světlech a pokud má se k tomu kdo jaj vyjádřit z vlastní zkušeností tak ať to udělá každý se může vyjádřit k tomu to tématu.
Já mám zkušenost že nejhorší světla sériové na autě co osilňujou jsou Fabie,a co se týče zkušenosti z octavii tak nevím i ta poruchovost je podezřelá to sluším poprvé.Mám zkušenosti s BMW 320 r.v.05 a xenony super a bez problému.Asi nějaký zmetek auto ta octavka.Ahoj

Uživatelský avatar
slosi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 250
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: vase nazory FK automotive (svetla)

Příspěvek od slosi »

Kulisek píše:Nikdo nikoho nebude kamenovat toto téma vzniklo aby se dotyčný dozvěděl co nejvíc informací o těchto světlech a pokud má se k tomu kdo jaj vyjádřit z vlastní zkušeností tak ať to udělá každý se může vyjádřit k tomu to tématu.
Já mám zkušenost že nejhorší světla sériové na autě co osilňujou jsou Fabie,a co se týče zkušenosti z octavii tak nevím i ta poruchovost je podezřelá to sluším poprvé.Mám zkušenosti s BMW 320 r.v.05 a xenony super a bez problému.Asi nějaký zmetek auto ta octavka.Ahoj
jj,je to možné,že je prostě šmejd zrovna ten kus,kterým mám tu čest jezdit.Taky už má najeto nějakých 214 tisíc.(to jsem všechno nenajezdil já,přede mnou s tím jezdil šéf). Já jsem samozřejmě taky vždy slyšel jen chválu od lidí,co xenony mají.Bohužel jsem neměl možnost jet s jiným autem,který má xenony.Třeba bych zjistil,že jsou sračky jen ty "moje". A nebo by se mi to taky nelíbilo a pak už bych snad viděl jedinej problém,a to,že závada není na xenonech,ale problém je mezi volantem a sedačkou. :lol:
Tož dobrou noc.
Šlosi

[__)==VW==(__]

VWmathes
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 15.05.2008 13:38
Bydliště: VWarnsdorf..
Kontaktovat uživatele:

Re: vase nazory FK automotive (svetla)

Příspěvek od VWmathes »

Kulisek píše:Nikdo nikoho nebude kamenovat toto téma vzniklo aby se dotyčný dozvěděl co nejvíc informací o těchto světlech a pokud má se k tomu kdo jaj vyjádřit z vlastní zkušeností tak ať to udělá každý se může vyjádřit k tomu to tématu.
Já mám zkušenost že nejhorší světla sériové na autě co osilňujou jsou Fabie,a co se týče zkušenosti z octavii tak nevím i ta poruchovost je podezřelá to sluším poprvé.Mám zkušenosti s BMW 320 r.v.05 a xenony super a bez problému.Asi nějaký zmetek auto ta octavka.Ahoj
s fabiema se shodnu ty oslnuji snad uz kdyz vyjedou z linky :D .. no koukam ze se me tady seslo celkem plno nazoru za ktere jsem rad.... Fkcka jsem uz objednal a doufam ze budu spokojeny a budu mit uz klid .... a dekuji za nazory :wink:
VW Bora Variant Special 1.9 TDI 74kw Seat Ibiza GT TDi EVO1 81kw AFN VW Touran 2.0 TDI 125kw HIGHLINE plna polni Golf mk2 1.6 Td

Uživatelský avatar
Q-Ball
Profík
Profík
Příspěvky: 1133
Registrován: 06.12.2007 22:30
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Re: vase nazory FK automotive (svetla)

Příspěvek od Q-Ball »

hlavne dej pak vedet sem do tematu, jak jsem s nima spokojenej ty.. :wink:
Zatáčky zachrání rozpěrná tyč, auto se tak nehejbe když tam p*cáš bič
G7R & mk2GTI

VWmathes
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 15.05.2008 13:38
Bydliště: VWarnsdorf..
Kontaktovat uživatele:

Re: vase nazory FK automotive (svetla)

Příspěvek od VWmathes »

Q-Ball píše:hlavne dej pak vedet sem do tematu, jak jsem s nima spokojenej ty.. :wink:
urco dam pocitam ze do tydne snad prijdou 8) za 3000 jsem bohuzel neporidil nejsou uz skladem ja na ne celkem specham.. takze konecne cena 3 500kc .... dam sem pak foto a moji spokojenost :wink:
VW Bora Variant Special 1.9 TDI 74kw Seat Ibiza GT TDi EVO1 81kw AFN VW Touran 2.0 TDI 125kw HIGHLINE plna polni Golf mk2 1.6 Td

VWmathes
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 15.05.2008 13:38
Bydliště: VWarnsdorf..
Kontaktovat uživatele:

Re: vase nazory FK automotive (svetla)

Příspěvek od VWmathes »

reknu vam ze mam proste smulu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :x :!: uz druha firma je nema skladem a slibujou je az buhvi nekdy ani nevim kdy.... takze jsem zvedav jak poridim ale asi se jim ke me moc nechce :cry: poradi nekdo nejakou solidni ztranku ? kde bych mel jistotu?
VW Bora Variant Special 1.9 TDI 74kw Seat Ibiza GT TDi EVO1 81kw AFN VW Touran 2.0 TDI 125kw HIGHLINE plna polni Golf mk2 1.6 Td

Uživatelský avatar
NeoGenX
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1771
Registrován: 04.01.2008 19:54
Bydliště: Ostravwa

Re: vase nazory FK automotive (svetla)

Příspěvek od NeoGenX »

At koukam jak koukam tak je vetsina prodejcu u nas stahla z prodeje...takze asi uz se prestaly vyrabet...takze byt tebou, pritlacim par stovek a koupim od Sonaru ty cocky...svitej jeste lip jak ty FKcka a Angel Eyes jsou tam krasne bily a nestaras se o zadny zarovky
VW Golf Sportsvan 2017; 2.0 TDi 110kW R-Line

Uživatelský avatar
kanin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 371
Registrován: 30.04.2008 21:00
Bydliště: severní morava

Re: vase nazory FK automotive (svetla)

Příspěvek od kanin »

http://www.carbonia.cz/?m1=8&t=252&t2=77 když už nebudou mít ani tady, tak je to v prd*li :?

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“