vase nazory FK automotive (svetla) TAK jsou konecne doma

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
kanin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 371
Registrován: 30.04.2008 21:00
Bydliště: severní morava

Re: vase nazory FK automotive (svetla)

Příspěvek od kanin »

Q-Ball- jj tam jsou ty ledky a navíc některý bílý svítily tak jaksi do fialova :? ty obyč žárovky jdou vidět i za dne...

VWmathes
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 15.05.2008 13:38
Bydliště: VWarnsdorf..
Kontaktovat uživatele:

Re: vase nazory FK automotive (svetla)

Příspěvek od VWmathes »

takze....... objednavku mam uz za sebou s postou 3 099kc .... ano libilo se me plno jinych svetylek,ale jsem chudej student :D :oops: :wink: nemuzu si vyskakovat ..dekuji vsem za nazory a rady :wink: az budou na aute sem urco prihodim fotku :wink:
VW Bora Variant Special 1.9 TDI 74kw Seat Ibiza GT TDi EVO1 81kw AFN VW Touran 2.0 TDI 125kw HIGHLINE plna polni Golf mk2 1.6 Td

VWmathes
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 15.05.2008 13:38
Bydliště: VWarnsdorf..
Kontaktovat uživatele:

Re: vase nazory FK automotive (svetla)

Příspěvek od VWmathes »

a jeste neco nikde jsem se nejak nemohl docist jaka ze to homologace?? ja si myslim ze Ecko evropska homolagace? je to tak?
VW Bora Variant Special 1.9 TDI 74kw Seat Ibiza GT TDi EVO1 81kw AFN VW Touran 2.0 TDI 125kw HIGHLINE plna polni Golf mk2 1.6 Td

Uživatelský avatar
kanin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 371
Registrován: 30.04.2008 21:00
Bydliště: severní morava

Re: vase nazory FK automotive (svetla)

Příspěvek od kanin »

jo máš k tomu i papír s osvědčením o homologaci TuV nebo jak to maj skopčáci :lol:

VWmathes
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 15.05.2008 13:38
Bydliště: VWarnsdorf..
Kontaktovat uživatele:

Re: vase nazory FK automotive (svetla)

Příspěvek od VWmathes »

kanin píše:jo máš k tomu i papír s osvědčením o homologaci TuV nebo jak to maj skopčáci :lol:
hah skveleeee :) tak ted uz snad jen motorek do svetel jeden mam kaput :x a kdyz jsem videl tu astronomickou cenu co jsem ho nasel na netu 1 600kc 1 kus :x :twisted: :?: me prijde trosku mimo cena.... marne hledam nejakej starsi a funkcni
VW Bora Variant Special 1.9 TDI 74kw Seat Ibiza GT TDi EVO1 81kw AFN VW Touran 2.0 TDI 125kw HIGHLINE plna polni Golf mk2 1.6 Td

Uživatelský avatar
kanin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 371
Registrován: 30.04.2008 21:00
Bydliště: severní morava

Re: vase nazory FK automotive (svetla)

Příspěvek od kanin »

no já mám taky jeden v hajzlu :roll:

Uživatelský avatar
Q-Ball
Profík
Profík
Příspěvky: 1133
Registrován: 06.12.2007 22:30
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Re: vase nazory FK automotive (svetla)

Příspěvek od Q-Ball »

kanin: ja kdyz jsem daval ledky jeste kdysi do parkovacek a osvetleni spzky, tak svitily jako kdyby nesvitily-ja jsem je teda nezbrusoval, takze to byly spis takovy bodovky, ale i tak-mely takovej nadech do modra a kdyz jsem to fotil fotakem, tak na fotce to bylo potom uplne modry-nevim jak je to mozny...
vim ze nekdo tady nabizel na foru na G4 krouzky v ruznejch barvach, ale nevim jak jsou ty svetla delany na G4...ale jako kdyby to bylo trochu vic bily, tak by me to potesilo :)

vwmathes: Ecko by tam bejt melo-ale nevim jiste..jestli to mas kvuli technicky, tak zalezi na koho narazis..ja byl v lete ted uz s maminym autem a zadni lampy byly ciry s Eckem a taky me dusil...
Zatáčky zachrání rozpěrná tyč, auto se tak nehejbe když tam p*cáš bič
G7R & mk2GTI

VWmathes
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 15.05.2008 13:38
Bydliště: VWarnsdorf..
Kontaktovat uživatele:

Re: vase nazory FK automotive (svetla)

Příspěvek od VWmathes »

vwmathes: Ecko by tam bejt melo-ale nevim jiste..jestli to mas kvuli technicky, tak zalezi na koho narazis..ja byl v lete ted uz s maminym autem a zadni lampy byly ciry s Eckem a taky me dusil...[/quote]

ooou no kazdopadne to bude lepsi nez ty moje origo co tam mam ted pac uz ani po jejich generalce nejdou sestelovat do polohy kde by meli ukazovat na cestu a neoslnovat protijedouci :x :D ale budiz kdzy prijedu se staryma tak me vyhodi je nejaka lhuta 30ti dnu?? na odstraneni zavady.. tak prijedu s novyma :idea: no uvidim sam co mi reknou jsem z usteckeho kraje takze technicka v krasne lipe pokud nekdo znate :wink: no poznam sam jak se na me vyspali :D
VW Bora Variant Special 1.9 TDI 74kw Seat Ibiza GT TDi EVO1 81kw AFN VW Touran 2.0 TDI 125kw HIGHLINE plna polni Golf mk2 1.6 Td

Uživatelský avatar
kanin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 371
Registrován: 30.04.2008 21:00
Bydliště: severní morava

Re: vase nazory FK automotive (svetla)

Příspěvek od kanin »

Q-Ball já tam ale neměl bodovky, měl jsem ty konvexní, svítily víc rozptíleně :)

Uživatelský avatar
jEkOt
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1852
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno doVWn toVWn
Kontaktovat uživatele:

Re: vase nazory FK automotive (svetla)

Příspěvek od jEkOt »

vypada to fakt pekne
Loading file happy.rly ...
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Uživatelský avatar
Q-Ball
Profík
Profík
Příspěvky: 1133
Registrován: 06.12.2007 22:30
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Re: vase nazory FK automotive (svetla)

Příspěvek od Q-Ball »

kanin: oproti normalnim zarovkam ty ledky nemaj takovej rozptyl...kamarad je malinko zbrousil(jakoby zdrsnil smirglem) a bylo to lepsi..ale na klasickou zarovku to s osvetlenim nemelo(u svetla na spzku)
Zatáčky zachrání rozpěrná tyč, auto se tak nehejbe když tam p*cáš bič
G7R & mk2GTI

VWmathes
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 15.05.2008 13:38
Bydliště: VWarnsdorf..
Kontaktovat uživatele:

Re: vase nazory FK automotive (svetla)

Příspěvek od VWmathes »

Q-Ball píše:kanin: oproti normalnim zarovkam ty ledky nemaj takovej rozptyl...kamarad je malinko zbrousil(jakoby zdrsnil smirglem) a bylo to lepsi..ale na klasickou zarovku to s osvetlenim nemelo(u svetla na spzku)
u svetla na spz ... jsem pouzil 10mm diodu + odpor a svitilo to skvele
VW Bora Variant Special 1.9 TDI 74kw Seat Ibiza GT TDi EVO1 81kw AFN VW Touran 2.0 TDI 125kw HIGHLINE plna polni Golf mk2 1.6 Td

Uživatelský avatar
Kulisek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 337
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: vase nazory FK automotive (svetla)

Příspěvek od Kulisek »

Ahoj tak já ty FK měl a v noci hrůza a to jsem tam měl nějaké Osram žárovky.Geometrie paprsku na nic.Nikdy nebudou svítit dobře.Jedině Hella nebo In Pro.Vím že je to o ceně,já měl na autě asi 6druhů čirých světel ani jedny nebyly OK jsem náročný,ale když změna tak k lepšímu.Typněte jaké tam mám teď?Klasické H1/H1 s xenonem a neosilňujou a svítí skvěle seřízené ohnisko na optice.Ahoj p.s. Jediná nevýhoda xen. je legalita

Uživatelský avatar
slosi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 250
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: vase nazory FK automotive (svetla)

Příspěvek od slosi »

Ahoj.Já mám ty FK a jsem s nimi spokojenej. Svítí podle mě výborně a ještě se mi nestalo,že by na mě někdo blikal,že ho oslňuji. Mám ještě firemní Octavii I s xenony a s těma spokojenej nejsem.Viditelnost na tlumené světla je úplně na ho*no. Když porovnám ty FK (žárovka H7) a xenony na té Octě,tak jasně vedou ty FK. Ale jak už tady někdo psal,je to otázka vkusu. 100 lidí = 100 názorů.
Přílohy
Mýto1.jpg
Šlosi

[__)==VW==(__]

VWmathes
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 15.05.2008 13:38
Bydliště: VWarnsdorf..
Kontaktovat uživatele:

Re: vase nazory FK automotive (svetla)

Příspěvek od VWmathes »

slosi píše:Ahoj.Já mám ty FK a jsem s nimi spokojenej. Svítí podle mě výborně a ještě se mi nestalo,že by na mě někdo blikal,že ho oslňuji. Mám ještě firemní Octavii I s xenony a s těma spokojenej nejsem.Viditelnost na tlumené světla je úplně na ho*no. Když porovnám ty FK (žárovka H7) a xenony na té Octě,tak jasně vedou ty FK. Ale jak už tady někdo psal,je to otázka vkusu. 100 lidí = 100 názorů.
zdravim ja uz je mam objednane a cekam na ne nemuzu se dockat :D :oops: plno lidi me sem napsalo a jsem az prekvapenej a dekuju za rady a nazory :wink:
VW Bora Variant Special 1.9 TDI 74kw Seat Ibiza GT TDi EVO1 81kw AFN VW Touran 2.0 TDI 125kw HIGHLINE plna polni Golf mk2 1.6 Td

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“