Dveře nesedí po bouračce

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
David-L
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 27.12.2008 03:00

Dveře nesedí po bouračce

Příspěvek od David-L »

Zdravím, nedávno jsem lehce naboural. Dveře řidiče jsou lehce vychýlený asi o 1 cm dolů. Jdou zavřít i zamknout. Mam strach aby dovnitř neteklo atd. Jde to nějak opravit a kolik to asi bude stát? Díky David

Uživatelský avatar
kubiczek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 553
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: DěČín city
Kontaktovat uživatele:

Re: Dveře nesedí po bouračce

Příspěvek od kubiczek »

A není hnutá celá kastle nebo sloupek mezi dveřma ?

Uživatelský avatar
georges
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 31.10.2007 18:52
Bydliště: někde na JaMajce (okolo Brna)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dveře nesedí po bouračce

Příspěvek od georges »

jestli to nemáš pohlí na kastli, tak se to dá naladit pomocí šroubů na pantech, akorád budeš muset sundat přední blatník...
vemto s rychléma pruhama a požíračem kovu

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Dveře nesedí po bouračce

Příspěvek od vwCharlie »

když máš krátký nástrčný torx,tak jak bývají v těch sadách,tak je na 10klíček a jde to i bez sundání blatníku. Klíč nasadíš očkem a třeba přes páku, to povolíš. A pak to posuneš,je to na plovoucích dírách. Jde to,už jsem to několikrát dělal,měnil jsem i celé panty.

Uživatelský avatar
georges
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 31.10.2007 18:52
Bydliště: někde na JaMajce (okolo Brna)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dveře nesedí po bouračce

Příspěvek od georges »

vwCharlie píše:když máš krátký nástrčný torx,tak jak bývají v těch sadách,tak je na 10klíček a jde to i bez sundání blatníku. Klíč nasadíš očkem a třeba přes páku, to povolíš. A pak to posuneš,je to na plovoucích dírách. Jde to,už jsem to několikrát dělal,měnil jsem i celé panty.
ano takhle to jde taky, ale záleží na typu pantu (s červem nebo bez) navíc máš takhle větší pravděpodobnost že tu hvědu co tam je protočíš a seš v... ,ale dá se... pokud to ale opřel, tak je úplně jedno jestli ten blatník sundá nebo ne, stejně ho bude muset dopasovat :wink:
vemto s rychléma pruhama a požíračem kovu

Mikau.
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 10.10.2008 14:39
Bydliště: Hradec KráLové 9
Kontaktovat uživatele:

Re: Dveře nesedí po bouračce

Příspěvek od Mikau. »

čau, sežeň si někde autoklempířskej plánek na to tvoje auto nenapsal si jaký. postupuje se tak, že změříš velikost od šroubu třeba uchycení pantů dveří k dalšímu šroubu třeba někde na sloupku a ta hodnota by se ti něměla lišit ( to cos naměřil a to co je na vykrese)
pozor měří se hodnota od prostřed šroubu není třeba měřit na milimetry stačí pouze orientačně

jelikož nevím kde se takovyhle vykresy shaněj tak v tom ti nepomuzu nasel jsem jen v praci na favorita a škodovku 100 ku :lol:

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Dveře nesedí po bouračce

Příspěvek od vwCharlie »

když to jde ještě zavřít a není to nikde pomuchlané,tak bych se na nějaké rovnání asi vykašlal. Posunul bych to na pantech nebo je ještě trošku případně propiloval.
Jinak když není nemehlo,tak ten torx jen tak lehce neprotočí třeba jako imbus. nesmíš mít ale shlodaný nástavec a křivé ruce :D . Jak to má s blatníkem,to netuším,jinak samo že bez něj se to dělá ještě líp. :wink:

Uživatelský avatar
statix12
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4300
Registrován: 07.09.2008 22:41
Bydliště: bilina u teplic

Re: Dveře nesedí po bouračce

Příspěvek od statix12 »

predpokladam ze u zadnich vrat je stejnej postup????mam taky problemi s dverma ale mam je vsechny nejak divne :cry: asi jsou z jinyho auta

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Dveře nesedí po bouračce

Příspěvek od vwCharlie »

taky se dá

franta1969
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 01.03.2008 21:07
Bydliště: Kynšperk nad Ohří

Re: Dveře nesedí po bouračce

Příspěvek od franta1969 »

mě úplně nedolíhaj moje dveře,koupil jsem to před rokem po srážce se srnou,nový dveře a když je zavřu,tak jsou víc zapadlí dovnitř a když jedu tak mám v autě meluzínu. :cry:
Vaše auto má vždy větší spotřebu než auto téže značky kohokoli druhého.

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“