barva.

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Ferrar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 29.12.2008 19:21
Bydliště: Velká Bučina Velvary Kladno
Kontaktovat uživatele:

barva.

Příspěvek od Ferrar »

kluci potřeboval bych poradit. nemáte nekdo a nebo nemůžu někde naít vzorník barev? potřebuju opravit náraznik a nevim číslo barvy. před 3 roky se msi nechal nově nastříkat auto,ale ted nevim číslo barvy. vim že barva se jmenuje opel ale číslo k tomu nevim. nevíte někdo???? foto mám vše. dik

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: barva.

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Obrázek

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: barva.

Příspěvek od vento »

když už to máš stříkané tak ti origo číslo barvy je k ničemu ,jdi tam kde jsi si auto nechal stříkat a řeš to snima at koupej (nechaj namíchat barvu ve stejném obchodě) a příště si pamatuj že když děláš celolak tak si číslo barvy nechej napsat
http://www.baterky-levne.cz Přivezu vám autodoplnky z DE ,nakupuji také na e-Bay

Ferrar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 29.12.2008 19:21
Bydliště: Velká Bučina Velvary Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: barva.

Příspěvek od Ferrar »

Mě nejde o origo bravu aby ste chápali ale potřeboval bych někde zjistit a už sem to před pár lety viděl na netu číslo tý mojí barvy. Vim prostě že je to značka opel a pak myslim že je za tim 3 místný číslo...

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: barva.

Příspěvek od PlusOne »

Ferrar píše:Mě nejde o origo bravu aby ste chápali ale potřeboval bych někde zjistit a už sem to před pár lety viděl na netu číslo tý mojí barvy. Vim prostě že je to značka opel a pak myslim že je za tim 3 místný číslo...
No, možností je několik -buď si zajít tam, kdes to nechal stříkat, a doufat, že si vzpomenou, nebo si vzít víčko nádrže, zanést ho do nějaké míchárny barev, a nechat si podle toho barvu namíchat, anebo se zeptat přímo u Opela, podle jakého vzorníku barvy používají (RAL, PANTONE), číslo si zapsat, a podle toho to koupit.
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Ferrar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 29.12.2008 19:21
Bydliště: Velká Bučina Velvary Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: barva.

Příspěvek od Ferrar »

jj dík. Jen sem prostě blbej. Já sem to věděl ale nějak postpem času sem na to zapoměl vim jen že je to opel a 3 místný číslo.. 486 nebo 468 nějak tak no,ale když je člověk... tak co nadělám. ale jinak dík:)

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“