Zavaření klik na zadních dveřích

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
slosi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 250
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Zavaření klik na zadních dveřích

Příspěvek od slosi »

Zdarec. Chci se zeptat,jestli můžou být zavařené kliky na zadních dveřích.Zajímalo by mě,co na to říkají na technické a benga.Díky za odpovědi.
Šlosi

[__)==VW==(__]

Uživatelský avatar
pakostik
Profík
Profík
Příspěvky: 1151
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pakostik »

s policajtama jsem s tim problém neměl,ale na technický se jim to asi moc líbit nebude :roll: :roll:
modráček = dráček 1.6 = kule jako hrom

stránečky: http://www.pakostik.borec.cz

novy icq 428-568-411 !!

Uživatelský avatar
phobos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od phobos »

normál cajti asi nic ale dopraváci to bude asi horší ty jsou na tyhle věci vysazený u nás ti na všechny ůpravy co máš řeknou máte to schvalené od výrobce a je vymalováno :cry:

Uživatelský avatar
slosi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 250
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od slosi »

Díky. No asi se na to vys*ru. Mě to kolem těch zadních klik hnije a budou mi to vyvařovat,tak jsem si říkal,že bych to zahladil.Karosář by s tím měl méně práce, ale než pak řešit něco s těma ocasama,tak to radši nechám tak,jak to je.
Šlosi

[__)==VW==(__]

Uživatelský avatar
Robert D.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA

Příspěvek od Robert D. »

slosi píše:Díky. No asi se na to vys*ru. Mě to kolem těch zadních klik hnije a budou mi to vyvařovat,tak jsem si říkal,že bych to zahladil.Karosář by s tím měl méně práce, ale než pak řešit něco s těma ocasama,tak to radši nechám tak,jak to je.
No mě ty kliky tam přijdou úplně normální, bez těch klik to auto vypadá divně, jak člověk co mu chybí ruce.
rodo@email.cz" target="_blank
_______________________________________

Uživatelský avatar
slosi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 250
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od slosi »

Robert D. píše:
slosi píše:Díky. No asi se na to vys*ru. Mě to kolem těch zadních klik hnije a budou mi to vyvařovat,tak jsem si říkal,že bych to zahladil.Karosář by s tím měl méně práce, ale než pak řešit něco s těma ocasama,tak to radši nechám tak,jak to je.
No mě ty kliky tam přijdou úplně normální, bez těch klik to auto vypadá divně, jak člověk co mu chybí ruce.
Jasně,je to normální je tam mít.Já jsem to ale chtel dělat z toho důvodu,aby to kolem nerezivělo.Pod veškerýma blbostma na kastle to je chycený.Budu třeba zahlazovat lišty,protože to pod nima kvete a když by se to jen vybrousilo,tak to tam pokvete znovu.
Šlosi

[__)==VW==(__]

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“