Dutiny

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
miras
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolínsko-Dobřichov

Dutiny

Příspěvek od miras »

Protože mi bude muset moje trojka jěště nějaký čas vydržet,zvažuju jak ji ochránit před korozí...tak jsem si myslel,že bych začal dutinama a pak se vrhnul na polahu,kolem jedný gumový zátky(či co to je?)se mi objevila rez :( ..Ptám se tedy,má smysl dutiny vyvoskovat a má někdo typ na něco kvalitního?Chtěl bych to udělat dokud jsou tyhle pařáky,aby to pěkně přilnulo.Předem dík za každý nápad a radu :wink: !
Nikdo nic neví o dnech příštích......

Master
Pilot
Pilot
Příspěvky: 734
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dutiny

Příspěvek od Master »

miras píše:Protože mi bude muset moje trojka jěště nějaký čas vydržet,zvažuju jak ji ochránit před korozí...tak jsem si myslel,že bych začal dutinama a pak se vrhnul na polahu,kolem jedný gumový zátky(či co to je?)se mi objevila rez :( ..Ptám se tedy,má smysl dutiny vyvoskovat a má někdo typ na něco kvalitního?Chtěl bych to udělat dokud jsou tyhle pařáky,aby to pěkně přilnulo.Předem dík za každý nápad a radu :wink: !

Jestli to ma smysl na Golfu nevim, na Skodovce to byla nutnost :) Ja pouzil Tectyl ML od Valvoline, delalo se s nim dobre a auto dodnes nezrezlo... Nejvic bych se zameril na prahy, predni nosniky a dutiny vzadu u podbehu...

Uživatelský avatar
Mudrc
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 367
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha/ RC

Re: Dutiny

Příspěvek od Mudrc »

miras píše:Protože mi bude muset moje trojka jěště nějaký čas vydržet,zvažuju jak ji ochránit před korozí...tak jsem si myslel,že bych začal dutinama a pak se vrhnul na polahu,kolem jedný gumový zátky(či co to je?)se mi objevila rez :( ..Ptám se tedy,má smysl dutiny vyvoskovat a má někdo typ na něco kvalitního?Chtěl bych to udělat dokud jsou tyhle pařáky,aby to pěkně přilnulo.Předem dík za každý nápad a radu :wink: !
dobrej je gumoasvalt 8) to jen tak nezrezne a jak se jinak máš :)
GIII Joker , 1.6 Kule už ne :-D

Uživatelský avatar
Vali
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 456
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Dutiny

Příspěvek od Vali »

miras píše:Protože mi bude muset moje trojka jěště nějaký čas vydržet,zvažuju jak ji ochránit před korozí...tak jsem si myslel,že bych začal dutinama a pak se vrhnul na polahu,kolem jedný gumový zátky(či co to je?)se mi objevila rez :( ..Ptám se tedy,má smysl dutiny vyvoskovat a má někdo typ na něco kvalitního?Chtěl bych to udělat dokud jsou tyhle pařáky,aby to pěkně přilnulo.Předem dík za každý nápad a radu :wink: !
Já ty dutiny všechny zavařil a je klid, jinak to vždycky okolo začlo reznout, nebo tudy teklo do interiéru, zavařil a zastříkal gumoasfaltem, nebo můžeš použít i tlumex

Uživatelský avatar
phobos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

.

Příspěvek od phobos »

přesně gumoasfalt je špica hodně vydrží a moc nestojí a s vodou se nesnáší :lol: dělal jsem s ním podlahu na každým autě co jsem mněl a super netknutá lepší než ty serepetičky přímo na auta

Uživatelský avatar
miras
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolínsko-Dobřichov

Re: Dutiny

Příspěvek od miras »

Mudrc píše:
miras píše:Protože mi bude muset moje trojka jěště nějaký čas vydržet,zvažuju jak ji ochránit před korozí...tak jsem si myslel,že bych začal dutinama a pak se vrhnul na polahu,kolem jedný gumový zátky(či co to je?)se mi objevila rez :( ..Ptám se tedy,má smysl dutiny vyvoskovat a má někdo typ na něco kvalitního?Chtěl bych to udělat dokud jsou tyhle pařáky,aby to pěkně přilnulo.Předem dík za každý nápad a radu :wink: !
dobrej je gumoasvalt 8) to jen tak nezrezne a jak se jinak máš :)
Nazdár...no docela to ujde,nemůžu si stěžovat.Teď pořád laboruju s tím,že bych vyměnil předek,líbil by se mi tam ten z Venta.Ale nějak vůbec nic nestíhám,vždyť to odstínění mám doma hotový a né a né ho tam dát :) Poslyš nikde jsem tu nezahlídl foto těch kol co jsi tam dal...
Nikdo nic neví o dnech příštích......

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“