Technická - problémy folie a prahy?

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Golf IV Combi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 14.06.2008 21:30
Bydliště: Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Technická - problémy folie a prahy?

Příspěvek od Golf IV Combi »

Ahoj,není tady někdo z plzně kdo dělá na technický?Docela bych to potřebovala...

Chci se zeptat, když mám zrezlé práhy jestli to na technické bude hodně vadit? A zatmavená okna?Mám tam na oknech nalepenej atest ,ale kartičku k tomu žádnou nemám...

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: TECHNICKÁ, POMOOOOOC !! :(

Příspěvek od PlusOne »

Golf IV Combi píše:Ahoj,není tady někdo z plzně kdo dělá na technický?Docela bych to potřebovala...

Chci se zeptat, když mám zrezlé práhy jestli to na technické bude hodně vadit? A zatmavená okna?Mám tam na oknech nalepenej atest ,ale kartičku k tomu žádnou nemám...
Prahy vadit nebudou, pokud není vidět skrz. Fólie už asi ano, i když atest na fóliích je, tu kartičku u sebe mít musíš...no, kamarádka si na technickou vždycky brala halenku s hlubokým výstřihem..... :wink:
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
pavelmarek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov, Praha

Re: TECHNICKÁ, POMOOOOOC !! :(

Příspěvek od pavelmarek »

No prahy vadit nebudou, koroze jakákoliv se zapíše do lehkých závad jak "budka-stav-koroze". Ale pokud nemáš k těm fóliím doklad pro kontrolní orgány, tak tam průšvih bude. Záleží na koho narazíš. Jinak pokud máš 5dv. tak by stačilo si skla od někoho půjčit a na technickou je vyměnit. Otázka 2. hodin práce. Takže asi tak :wink:
RS6 C6, E60 530d daily

Uživatelský avatar
vwgecko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 815
Registrován: 26.04.2009 12:13
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: TECHNICKÁ, POMOOOOOC !! :(

Příspěvek od vwgecko »

myslím že by mohlo stačit mít stažený přední okna :D

a nebo si tu kartičku normálně vytiskni ;)
sen skončil (vw-life.eu)
život de dál: http://www.dfens-cz.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
moje nová láska- vločka - vw T3 VANAGON GL Westfalia Camper 2,1 MV KAT

Golf IV Combi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 14.06.2008 21:30
Bydliště: Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Re: TECHNICKÁ, POMOOOOOC !! :(

Příspěvek od Golf IV Combi »

vwgecko píše:myslím že by mohlo stačit mít stažený přední okna :D

a nebo si tu kartičku normálně vytiskni ;)

A jako kde to vytisknu???Jak to má vypadat?

Golf IV Combi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 14.06.2008 21:30
Bydliště: Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Re: TECHNICKÁ, POMOOOOOC !! :(

Příspěvek od Golf IV Combi »

pavelmarek píše:No prahy vadit nebudou, koroze jakákoliv se zapíše do lehkých závad jak "budka-stav-koroze". Ale pokud nemáš k těm fóliím doklad pro kontrolní orgány, tak tam průšvih bude. Záleží na koho narazíš. Jinak pokud máš 5dv. tak by stačilo si skla od někoho půjčit a na technickou je vyměnit. Otázka 2. hodin práce. Takže asi tak :wink:

Ty práhy jsem si myslela..už je mám doma,ale nevim kdo by mi je vyměnil,jeden týpek mi řekl 2500kč :( a zrcátka m3 neva ne?Mám tam xenony daný jsem je tam dávala tak ty na technickou vyndám a dám tam normál žárovky pak to vrátim;)

Golf IV Combi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 14.06.2008 21:30
Bydliště: Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Re: Technická - problémy folie a prahy?

Příspěvek od Golf IV Combi »

Tak technická ok,výstřih a 100kč do kapsy chlápkovi od STK a na folie neřekl vůbec nic,práhy řekl ať si vyměnim :) nepsal žádnou korozi! Trvalo to cca 10min :)

Uživatelský avatar
vwgecko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 815
Registrován: 26.04.2009 12:13
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Technická - problémy folie a prahy?

Příspěvek od vwgecko »

no jo..vy ženský to máte snadný :D (a pak to dopadá jako s tou pipkou co jí tejden po technický upadla "zdravá" náprava a ta kravka to poslala do stromu)
sen skončil (vw-life.eu)
život de dál: http://www.dfens-cz.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
moje nová láska- vločka - vw T3 VANAGON GL Westfalia Camper 2,1 MV KAT

Uživatelský avatar
los.negros
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2994
Registrován: 21.06.2008 11:28
Bydliště: Úvaly, Praha-východ
Kontaktovat uživatele:

Re: Technická - problémy folie a prahy?

Příspěvek od los.negros »

no ty M3ky budou vadit, protože je nemáš ovládatelný a origo zrcátka ovládatelný zevnitř jsou, asi tě nevyhoděj ale budou remcat. Co se týká folii, tak jestli ccheš, tak ti tu kartičku naskenuju, to se domluvíme na icq ;-) No a jinak se staženejma okýnkama tam jet je sice dobrje nápad, ale většina mechaniků na STK to už zná, takže ti hned řeknou abys je vytáhla, takže to asi fungovat nebude:D
:999: 16.-18.8.2013 - 8. VW Golf meeting Podrouzek 2013 :999:
You can sleep in your car but you can't race your house!

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Technická - problémy folie a prahy?

Příspěvek od Flico »

Golf IV Combi píše:Tak technická ok,výstřih a 100kč do kapsy chlápkovi od STK a na folie neřekl vůbec nic,práhy řekl ať si vyměnim :) nepsal žádnou korozi! Trvalo to cca 10min :)
no asi budu muset poslat nejakou holku s vystrihem aspon k pupiku na technickou s mym autem :D :D :D pac uz me vyhodili i za takovou prkotinu jako ze sem mel ve Felicii 1.3 MPI dvoulitr z golfa :lol:

Golf IV Combi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 14.06.2008 21:30
Bydliště: Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Re: Technická - problémy folie a prahy?

Příspěvek od Golf IV Combi »

Flico píše:
Golf IV Combi píše:Tak technická ok,výstřih a 100kč do kapsy chlápkovi od STK a na folie neřekl vůbec nic,práhy řekl ať si vyměnim :) nepsal žádnou korozi! Trvalo to cca 10min :)
no asi budu muset poslat nejakou holku s vystrihem aspon k pupiku na technickou s mym autem :D :D :D pac uz me vyhodili i za takovou prkotinu jako ze sem mel ve Felicii 1.3 MPI dvoulitr z golfa :lol:
to víš,chce to poslat raděj ženskou no. Mě kdybys to tvý půjčil,tak už bych ti s tím asi zpátky nepřijela :D líbilo by se mi :)

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: Technická - problémy folie a prahy?

Příspěvek od Flico »

Golf IV Combi píše:
Flico píše: no asi budu muset poslat nejakou holku s vystrihem aspon k pupiku na technickou s mym autem :D :D :D pac uz me vyhodili i za takovou prkotinu jako ze sem mel ve Felicii 1.3 MPI dvoulitr z golfa :lol:
to víš,chce to poslat raděj ženskou no. Mě kdybys to tvý půjčil,tak už bych ti s tím asi zpátky nepřijela :D líbilo by se mi :)
jo z toho mam taky strach ze uz by mi nevratila :lol: :lol: bych musel jet dohlizet a to uz by nebylo ono

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“