Jak nejlépe zabezpečit proti krádeži Golf?

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak nejlépe zabezpečit proti krádeži Golf?

Příspěvek od napster »

do origo kabeláže a do origo vypínače a nenajdou ho. segra ho měla u favorita jak je na palubce u budíků ten panel s ovladačema na světla ty tři,tak v tom třetim ikona mlhovky přední a segra je tam neměla,tak se na to dal vypínač a nikdo na to nepříjde :mrgreen:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak nejlépe zabezpečit proti krádeži Golf?

Příspěvek od Stug »

napster píše:do origo kabeláže a do origo vypínače a nenajdou ho. segra ho měla u favorita jak je na palubce u budíků ten panel s ovladačema na světla ty tři,tak v tom třetim ikona mlhovky přední a segra je tam neměla,tak se na to dal vypínač a nikdo na to nepříjde :mrgreen:
člověče napstere, řiká se že oni zpravidla věděj kam sáhnout, protože ty vypínače bejvaj na stále stejných místech. Nicméně tvůj nápad je originální, já jsem takhle přes origo tlačítko řešil odskok kufru, ale když bych šel štípnout auto, u kterýho by byl vypínač, tak bych všechny vypínače na palubce už z principu asi promáčknul.
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

NoDi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 11.04.2010 14:34

Re: Jak nejlépe zabezpečit proti krádeži Golf?

Příspěvek od NoDi »

Tak ješte GIII nemám, čekám až se ukáže nějaký pěkný Variant ;o) ale R21 jsem měl zabezpečenou vypínačem na palivo, taky v nepoužívaném knoflíku na palubce, i když nevím kdo by to auto kradl... :mrgreen:

Uživatelský avatar
dxman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 14.06.2008 00:10
Bydliště: Plzeň-jih

Re: Jak nejlépe zabezpečit proti krádeži Golf?

Příspěvek od dxman »

Já mám vypínač na čerpadlo.Už jsem s tím golfíka koupil,ani jsem o tom nevěděl :) Až když jsem se po pár měsících šťoural v palubce,koukám,že je tam něco navíc :wink:

Uživatelský avatar
bobika88
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 03.05.2010 08:35

Re: Jak nejlépe zabezpečit proti krádeži Golf?

Příspěvek od bobika88 »

Dneska nepomuže proti kradeži nic, když je hezký auto vždycky se najde nějakej dobrák a obereho nebo ukradene. v ostravě se kradou i škodovky.
Koupím hezkého golfa III TDI okolo 50tis.

cardy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 14.08.2008 15:04

Re: Jak nejlépe zabezpečit proti krádeži Golf?

Příspěvek od cardy »

to je hnus krast se nema :!: :!: :!:
co je to za zoufalce krast g3 v dnesni dobe :-DDD
ja mam instalovanou cobru http://www.elcar.cz/produkty_detail.php?id=2807" onclick="window.open(this.href);return false;
COBRA AK3193
Modulární autoalarm s interním blokováním motoru, nezálohovanou sirénou, ultrazvukovou ochranou vnitřního prostoru vozidla a dálkovým ovládáním. 2 ks rádiové vodotěsné dálkové ovladače s plovoucím kódem jsou sučástí balení.
daval sem to tam jen z toho duvodu abych mel dalkac

Sarielka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 27.02.2011 12:31

Re: Jak nejlépe zabezpečit proti krádeži Golf?

Příspěvek od Sarielka »

shoky píše:Stačí ho lehce nabourat. Pak ho nikdo nechce. Mně se osvědčil rezavý blatník. :lol: :lol:

Ahojik..myslim ze lehce nabourat uz v tyhle dobe nepomuze..ja mam golficka III a je trochu vic obouchany a takova ta normalni koroze a hned druhy den co jsem si ho privezla mi ho chteli ukrast ale nepovedlo se,znicili mi spinacku,zamky,obouchali dvere a vzali vse co tam bylo :-(....ted premyslim jak ho zabezpecit!!! panove prosim poradite mi??

Uživatelský avatar
Dakie
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1631
Registrován: 24.02.2008 17:32
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak nejlépe zabezpečit proti krádeži Golf?

Příspěvek od Dakie »

sarielka: dvoucestný alarm Magicar nebo Keetec + tajnej vypínač na ŘJ ;)
http://www.cc-autodily.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Rolljoin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BV city?
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak nejlépe zabezpečit proti krádeži Golf?

Příspěvek od Rolljoin »

jak se dá udělat takový tajný vypínač? nejak přes relátko nebo jak nato? dik
Obrázek

davcatuma
Závodník
Závodník
Příspěvky: 589
Registrován: 27.02.2010 19:31

Re: Jak nejlépe zabezpečit proti krádeži Golf?

Příspěvek od davcatuma »

mám vypínač proudu a vypínač paliva... tajně schováno... jednou jsem dal jen vypínač paliva a mladá dojela na křižovatku a zdechlo to :-)

vocas
Pilot
Pilot
Příspěvky: 810
Registrován: 14.08.2010 15:54
Bydliště: HazloVW
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak nejlépe zabezpečit proti krádeži Golf?

Příspěvek od vocas »

měl bych dotaz, když mám v autě alarm někdo se mi tam vláme alarm se spustí a le ten dotyčnej odpojí konektor od spínačky a přemostí spínací konektory jako by chtěl nastartovat. Vypne se pak ten alarm nebo bude řvát dál ( protože ten alarm by si mohl myslet že je už vše OK když spínačka "sepla" )
Koupím:

ovladač el střechy cabrio

Uživatelský avatar
Aleshejk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 21.05.2009 14:09
Bydliště: Praha / J. Hradec

Re: Jak nejlépe zabezpečit proti krádeži Golf?

Příspěvek od Aleshejk »

Proti ukradeni mam toto http://www.seapraha.cz/gsm-car__p_773,40_29" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
los.negros
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2994
Registrován: 21.06.2008 11:28
Bydliště: Úvaly, Praha-východ
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak nejlépe zabezpečit proti krádeži Golf?

Příspěvek od los.negros »

Aleshejk píše:Proti ukradeni mam toto http://www.seapraha.cz/gsm-car__p_773,40_29" onclick="window.open(this.href);return false;
To vypadá jako hodně vychytaná věcička!! škoda, že to ale stojí jako velmi kvalitní alarm :/
:999: 16.-18.8.2013 - 8. VW Golf meeting Podrouzek 2013 :999:
You can sleep in your car but you can't race your house!

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“