V-power 100

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

V-power 100

Příspěvek od mephik »

kdo z vás tankuje tenhle benzin a postřehli jste kromě výkonu třeba i pokles spotřeby ? ted jsem dal plnou a zalibil se mi vykon auta ale ta cena je vyšší oproti N95 a nechce se mi verit ze by treba spotreba klesla o 1l co jsem slyšel .... i kdyz zase s vyssim vykonem neni potreba tolik auto točit žejo

Uživatelský avatar
Flico
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1634
Registrován: 26.10.2008 09:55
Bydliště: Divokej západ u Plzně

Re: V-power 100

Příspěvek od Flico »

mephik píše:kdo z vás tankuje tenhle benzin a postřehli jste kromě výkonu třeba i pokles spotřeby ? ted jsem dal plnou a zalibil se mi vykon auta ale ta cena je vyšší oproti N95 a nechce se mi verit ze by treba spotreba klesla o 1l co jsem slyšel .... i kdyz zase s vyssim vykonem neni potreba tolik auto točit žejo
ja ho tankoval v dobe kdy byl cca o 4kc drazsi nez normal a kdyz sem spocet cenu na km tak sem byl na stejno jak s N95 pac s tim V-Power sem najezdil vic km takze ve vysledku je to uplne stejny ale zase by mel bejt setrnejsi k motoru, na druhou stranu zase vyzsi oktanovy cislo vyuzijes na vetsich komprezich ci autech s turbem takze na normalnim benzinaku to "jen" min zere a prislo mi to min hlucny a plynulejsi chod, ale ten vykon navic je sporadickej spis jen takovej trochu placebo efekt :)

Uživatelský avatar
vlastik.vitek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4688
Registrován: 20.03.2008 11:38
Bydliště: JV Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: V-power 100

Příspěvek od vlastik.vitek »

S tímto benzínem jsem vyjezdil zhruba 7-8 nádrží a auto jelo o hodně lépe než s "obyčejným" benálem.....
Možná se mi to zdálo, ale líp to táhlo v nižších otáčkách... ALe co se mi nezdálo byla spotřeba, zhruba o 0,5 L na 100 Km, vycházelo mi to i podle výpočtů... Ted jsem zase přešel na obyč benál, ten jsem bral přes zimu a na léto se možná vrátím zase k V-Power Racing.....
Prej tento benzím i čistí motor, četl jsem to v jednom topicu tady, že začali jezdit na tento benzím, pak dělali G.O. motoru a motor byl uplně čistý, bez usazenim na válcích a na ventilech
Audi A4 B6 v dehtu ...
Vento VR6 NA PRODEJ
Yamaha R1,
ex Audi S4 B5 Sprint Blue , ex GTI 16V
ex Audi A4 3.0 V6 Quattro, ex Audi S6 C5 4.2 V8 Avant

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: V-power 100

Příspěvek od PlusOne »

vlastik.vitek píše:S tímto benzínem jsem vyjezdil zhruba 7-8 nádrží a auto jelo o hodně lépe než s "obyčejným" benálem.....
Možná se mi to zdálo, ale líp to táhlo v nižších otáčkách... ALe co se mi nezdálo byla spotřeba, zhruba o 0,5 L na 100 Km, vycházelo mi to i podle výpočtů... Ted jsem zase přešel na obyč benál, ten jsem bral přes zimu a na léto se možná vrátím zase k V-Power Racing.....
Prej tento benzím i čistí motor, četl jsem to v jednom topicu tady, že začali jezdit na tento benzím, pak dělali G.O. motoru a motor byl uplně čistý, bez usazenim na válcích a na ventilech
Aditiva čisticí motor se ve větší či menší míře přidávají do většiny paliv, jen okolo toho není taková reklama :wink: Čímž nechci říct, že by V-Power, nebo V-Power Racing nefungovaly...jen, pokud mám správnej dojem, V-Power je 95ka, Racing je 98ma.
Benzina nabízela svoje Blue Octans, a Verva 100, Aral má taky něco, snad dokonce i Super Diesel....je to všechno propagačka, no :-)
Aneb jak řekl jeden můj známý "bratr z východu" - "Nechápem, v čom je ten rozdiel, veď je to všetko Slovnaft" :mrgreen: V oblasti PHM se nějakou dobu pohyboval, takže věřím, že ví, o čem mluví
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Re: V-power 100

Příspěvek od mephik »

tvuj kamarat mel pravdu co se tyka SHELL,OMV co vim tak zaváží slovnaft - delal jsem na pumpe takze mam nejaky informace :) ale Shell V power je 95ka a 100ka co aspon pisou na stojanech ..... ja si emyslim ze je to jak nekdo nahore psal placebo efekt - opravdu auto tahne v kopcich a nekolisaji otacky jak tomu je u N95 - nerikam ze to prida 10kobyl ale neco malo asi jo ....... motor je opravdu tissi a klidnejsi ....... zkusim stopnout spotrebu a pak dam vedet..........jezdim 80% dalnice a s N95 to mam tak za 6,5-7/100km

Uživatelský avatar
frantisek939
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 337
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Re: V-power 100

Příspěvek od frantisek939 »

V-Power_95 jsem zkousel ve werune a moc ji nechutna - motor jde stejne, ne li hur.

hodne znat to bylo v Toyote 1,3 - tam sla opravdu spotreba dolu o to, co byl benzin drazsi (cena na km vychzela +- halire stejne) a motor sel lip za plynem.

stejne tak se chova Fabia 2,0 85kW - mene zere, lip a tiseji jede .....


vse zkouseno na nekolika plnych 8)
Obrázek
OSBID o.s. - s autem svobodně a bezpečně :-) http://www.osbid.org

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Re: V-power 100

Příspěvek od mephik »

tak po jedny plny nadrzi me klesla spotreba o pul litru na 100km a to jsem tu nadrz jel vice ostřeji - nejel jsem moc na spotrebu coz neni tak špatny vysledek ...........

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: V-power 100

Příspěvek od PlusOne »

Moc na marketing nedám, ale píšete tu zajímavé věci, tak jsem se ho rozhodl taky zkusit :-) Natankoval jsem plnou V-Power, po jedné nádrži se sotva něco projeví, takže na něj budu teď chvíli jezdit. Jestli by měla jít spotřeba dolů, a motor lépe za plynem, pak to pro tu moji mrchu línou bude něco jako posel z nebes.... :-D
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Re: V-power 100

Příspěvek od mephik »

ja taky nedam na reklamni triky ale pokud ve finale vyjde pomer cena/vykon lip tak nevidim duvod proc nejezdit na lepsi PHM .... vim ze je cena 32dost ale pokud to spapne mene tak cenove se to vlastne srovna a navic bude lepsi vykon coz je myslim dobry ne ?

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: V-power 100

Příspěvek od PlusOne »

mephik píše:ja taky nedam na reklamni triky ale pokud ve finale vyjde pomer cena/vykon lip tak nevidim duvod proc nejezdit na lepsi PHM .... vim ze je cena 32dost ale pokud to spapne mene tak cenove se to vlastne srovna a navic bude lepsi vykon coz je myslim dobry ne ?
32???? U nás V Power 27,70 dneska....
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Re: V-power 100

Příspěvek od mephik »

no jsou 2 V-powery jeden je tusim 98 a druhej 100 tak ja tankoval ten lepsi a 32 a ten druhej tusim 29,90..... njn asi mame na jizni morave nizkohorskou prirazku :mrgreen:

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: V-power 100

Příspěvek od PlusOne »

mephik píše:no jsou 2 V-powery jeden je tusim 98 a druhej 100 tak ja tankoval ten lepsi a 32 a ten druhej tusim 29,90..... njn asi mame na jizni morave nizkohorskou prirazku :mrgreen:
Jeden je V-Power, a druhej V Power Racing, první má 95 oktanů, aspoň to bylo dnes napsané na stojanu, a druhej 100...
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Re: V-power 100

Příspěvek od mephik »

jj porad si to pletu - svata pravda .........ted budu kupovat TDI tak zkusim Vpower Diesel co to udela :D

Mikau.
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 10.10.2008 14:39
Bydliště: Hradec KráLové 9
Kontaktovat uživatele:

Re: V-power 100

Příspěvek od Mikau. »

třeba jednou jsem na OMW objevil lahvičku na protáhnutí trysek a všeho monýho v soustavě kde se pohybuje palivo lahvička stojí asi 250 taže to není tak drahý a do plný nádrže se naleje celá lahvička a jede to líp a vyčistí se ti motor od usazenin něco jak říkáte o V-racingu má se to dělat 2x do měsíce a když do toho stříknete plnou racingu a tohle...musí bejt dělo :mrgreen:

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: V-power 100

Příspěvek od JaSk »

To zvednutí výkonu tam asi nějaký bude, jen je otázkou jak moc je to sugesce a jak moc je to realita. Je jasný, že to budou jiný koně u felicie a jiný koně u Imprezy WRX... Nicméně větší kilometrovej nájezd na stejnou nádrž... to mužu potvrdit. Celkově bych řekl, že se to vyplatí...
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“