Dotaz ohledně budíku na golf III 1,9 GTD 55KW

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Zamčeno
rfree
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 27.08.2008 10:19
Bydliště: Liberec

Dotaz ohledně budíku na golf III 1,9 GTD 55KW

Příspěvek od rfree »

Ahoj lidičky,mám dotaz mám trojku gtd a přestali mi jít otáčkoměr a ukazatel rychlosti a svítí mazání,občas jde tachometr ale jak vypnu motor tak už pak nejde,budíky jsem mněnil a není to tím,policajt na olej také funkční.pokud jste se s tím někdo setkal a víte jak to opravit prosím poraťte děkuji

T.kubicek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 13.03.2011 20:42
Bydliště: Malá Skála
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz ohledně budíku na golf III 1,9 GTD 55KW

Příspěvek od T.kubicek »

rfree píše:Ahoj lidičky,mám dotaz mám trojku gtd a přestali mi jít otáčkoměr a ukazatel rychlosti a svítí mazání,občas jde tachometr ale jak vypnu motor tak už pak nejde,budíky jsem mněnil a není to tím,policajt na olej také funkční.pokud jste se s tím někdo setkal a víte jak to opravit prosím poraťte děkuji
Hele já měl problém že mně blikalo mazání svítilo dobíjení a nešel otáčkoměr...Problém byl v altíku...nechal sem ho za 400 repásnout a bylo hotovo..Měnilu uhlíky, pak ten usměrňovač či co to je...A ještě uhlíky...A potom paráda...To že ti bliká mazájí neřeš..Maže se to furt...Ale můj typ je altík...;)

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz ohledně budíku na golf III 1,9 GTD 55KW

Příspěvek od KOŠŤÁL »

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=180&t=178069" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“