Názor na cenu

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
caddy I
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 234
Registrován: 01.01.2009 06:30

Názor na cenu

Příspěvek od caddy I »

Zdravím, zajímal by mne názor na cenu, samozřejmě s přihlédnutím k uváděnému stavu a stáří (auto jsem neviděl, soudím podle obrázků a toho co prodejce tvrdí). Není to r.95 jak uvádí, ale dle serv. knížky r.94, ale to není podstatné. Ještě - netuší někdo co je to za věc pod ovládáním ventilace - taková ta elektronika??
Potřeboval bych domů sehnat ještě jedno VW a Golfa v tomto stavu a s tímto nájezdem je asi sehnat nemožné.Tak mne zaujalo toto Vento..
http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... to/8991203" onclick="window.open(this.href);return false;

caddy I
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 234
Registrován: 01.01.2009 06:30

Re: Názor na cenu

Příspěvek od caddy I »

Nějak se mi to datumově sesunulo dolů. tak si to zkusím UPnout..

Uživatelský avatar
Dakie
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1631
Registrován: 24.02.2008 17:32
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Názor na cenu

Příspěvek od Dakie »

ty bazary už taky nevědí co si za tyhle starý verky říct... za 60t. koupíš první octuli, která je podvozkově úplně někde jinde..
http://www.cc-autodily.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Názor na cenu

Příspěvek od PlusOne »

No, nevypadá špatně, ale určitě by to chtělo vidět na vlastní bulvy. Ono se kolikrát mimo fotky schovává nepříjemné překvapení ;-)
BTW, na ten rok docela drahé auto. Na druhou stranu, pokud stav odpovídá fotkám, pak by mohla být i vyšší cena ospravedlnitelná. Tohle je ale moc.

Ten bazmek nabastlený v tunelu u řadičky vypadá na nějaký druh alarmu kombinovaný s vnitřním a vnějším teploměrem, soudím podle popisek na něm, ale nic bližšího ti k němu neřeknu...
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

mujfibi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 07.10.2009 20:03
Bydliště: Kousek od Roudnice

Re: Názor na cenu

Příspěvek od mujfibi »

je to krasavec, ale moc drahý.

Uživatelský avatar
Dakie
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1631
Registrován: 24.02.2008 17:32
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Názor na cenu

Příspěvek od Dakie »

řekl bych, že to alarm je spíš budík nebo nastavení pípání při překročení určité teploty.. alarm na hlídání auta to určitě nebude ;)
http://www.cc-autodily.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
nulacz
Člen klubu
Příspěvky: 381
Registrován: 06.11.2009 19:24
Bydliště: Znojmo

Re: Názor na cenu

Příspěvek od nulacz »

no prominte ale za tu cenu dle mého úsudku by to mohla být plná palice - (climatronic s ekonom., pal pc , okna v el. atd.) ale takováto dietka osobně tolik penez bych za to nedal.

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Názor na cenu

Příspěvek od napster »

tak z fotek vypadá nádherně a ano kup si GIII s výbavou,co si přeješ,ale bude vypadat úplně jinak a v jinym stavu,než tenhle a za stejný peníze....
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“