Hledám majitele černé G3 z Brna (neuvěřitelný zvuk!)

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Hans_1.9_TD
Řidič
Řidič
Příspěvky: 127
Registrován: 13.12.2010 23:41

Hledám majitele černé G3 z Brna (neuvěřitelný zvuk!)

Příspěvek od Hans_1.9_TD »

Zdarec všichni,

dneska (9.10.2011) kolem 18:00 jsem viděl v Brně (na parkovišti u Tesca ve středu města) černýho Golfa 3, který měl úplně neuvěřitelný zvuk motoru. Chtěl bych se tímto způsobem zeptat, jestli tady na fóru není jeho majitel (nebo někdo, kdo toho Golfa zná taky) a napsal by mi, co v tom má majitel za motor a hlavně jaké dělal úpravy, že to má takový neuvěřitelný zvuk - opravdu to bylo jako Maserati! SPZ si samozřejmě nepamatuji...

Jak bych ho víc popsal... No bylo to černý pětidvířko s tmavýma sklama a čirou optikou vepředu. Měl obutý docela velký a široký kola a vzadu měl diodová světla. A taky má asi okna v elektrice (nebo řidič umí docela plynule stahovat okýnko švihadlem :D).


Opravdu by mě ty úpravy zajímaly!
...a jestli se nikdo nenajde, tak aspoň tímto způsobem chci vyjádřit svůj obdiv: Moc pěkný auto. A s tím zvukem v Brně nemáš konkurenci!! :good:
Volkswagen Golf III 1.9 TD > Volkswagen Golf IV 1.9 TDI (66 kW)
Našli jste zraněnou veverku? Kontaktujte prosím záchrannou stanici veverky obecné (ZS Pinky).

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Hledám majitele černé G3 z Brna (neuvěřitelný zvuk!)

Příspěvek od skacel99 »

podle toho,co popisuješ to bude zřejmě vr6 přeplňovaná s laďákem,nebo průchozím výfukem...

zanedbanedite
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 20.10.2010 14:08

Re: Hledám majitele černé G3 z Brna (neuvěřitelný zvuk!)

Příspěvek od zanedbanedite »

taky když sem poprvé slyšel vr6 tak sem přirvnával k supersportu:D
G.2 1.3

Uživatelský avatar
David R32
Profík
Profík
Příspěvky: 1183
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: v zimě u krbu... v létě u vody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám majitele černé G3 z Brna (neuvěřitelný zvuk!)

Příspěvek od David R32 »

Pokud by to byla VR6ka tak stačí otevřenej sportovní filtr a odstranit předposlední díl vejfuku /ta velká tuba pod zadníma sedadlama/ a je to v zátahu moc dobrej zvuk :good:

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“