Problém-vložka zámku,klika

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
MillhausVento
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 26.01.2012 13:11

Problém-vložka zámku,klika

Příspěvek od MillhausVento »

Zdravim asi pred 10 min jsem prisel ke svemu Ventu (1.9tdi , 1995) a nejde mi otevrit ... vubec.. zadne dvere kufr nic ... chvili jsem zkousel odemykat zamykat a pak jsem si vsiml ze cela vlozka i s klicem jde volne ven (pri odemcenem stavu) ..pak jsem se podival dovnitr a je tam neco spadleneho ... nejaka "vec" , ktera ma v sobe drik a tam byla ta klicova vlozka ... mozna se tam snazil vecer nekdo dostat nevim , nebo je to mrazem...
no nevadi ..problem je ten, ze jsem 250km od domova a v kufru mam jen nejake stejne nepouzitelne (zamcene) naradi... jsem schopnej neco sehnat ..sroubovak ..kus dratu ... nevite nekdo jak otevrit ...a proc kdyz nejdou dvere ridice proc nejdou aspon spolujezdce .... ?

funguje to jako u skodovky ... povolit gumu mezi sklem a dvermi a zatahnout nekde nejake lanko/packu.. (mam central bez d.o.)

prosim diky za rychlou radu ..
Dik moc vsem ...

popř, koho volat servis, odtahovku ...popelare


(doklady mam samozrejme v aute..)

Jinak super název tématu-Upravil KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: HELP HELP

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Tak když vyndáš tu vložku a je tam spadlý takovýtotohleto,tak se tam místo takovýhotohletoho dá strčit šroubovák,kávová lžička ,či podobnej nástroj a mechanicky odemknout.
Takovýhletotohleto prasklý bejvá většinou na 99% tohle:
http://www.amd-autodily.cz/karoserie-na ... mku-2.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“