Prosím POMOOOC!! "VIN/nezmysli v technicaku"

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Motre
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 10.01.2012 22:07

Prosím POMOOOC!! "VIN/nezmysli v technicaku"

Příspěvek od Motre »

Zdravím, pomoze mi niekto rozlusknut zahadu?

Mám GOLFa III zrejme 1,6L benzín a nedávno mi začal horet ventilator na topení. Chcem kupit nový akurát si nejsom istý aký mi tam ide a povodny nejde vybrat.
Podla technicáku mam totiz len 190ccm a 44kW, tak som z toho dost zmetený. Ked som dekodoval VIN tak som sa tiez nic moc nedozvedel, tak ze vlastne ani neviem co mam poriadne za auto... :D

Su nejake rozdieli medzi tymi ventilatormi podla kubatury alebo je vo vsetkych golfoch ten isty? Vedel by mi niekto poslat nejake kataloogove cislo, pripadne nejaky link kde sa to da objednat? Pozeral som tu ale akurat ma to este viac zmiatlo.

Dakujem za kazdu pomoc.

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: Prosím POMOOOC!! "VIN/nezmysli v technicaku"

Příspěvek od Jarda S. »

pravděpodobně máš 1390 44kw motor 1.4 je od motoru 1.6 téměř k nerozeznání :blush:
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím POMOOOC!! "VIN/nezmysli v technicaku"

Příspěvek od KOŠŤÁL »

44 kW byla 1,4
Ventilátory topení jsou dva druhy,pro klimu a bez klimy.
1,4 myslím,že klimu nikdy neměla.
Větrák pro klimu má č. 1H1 820 021
Větrák bez klimy má č. 1H1 819 021
Prečo povodny nejde vybrat?
Obrázek

Motre
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 10.01.2012 22:07

Re: Prosím POMOOOC!! "VIN/nezmysli v technicaku"

Příspěvek od Motre »

hej, zrejme je to 1,4 tiez ma to napadlo podla toho vykonu potom a konecne mi sedelo AEX v elitecat.
klimu urcite nemam. povodny nejde vybrat, zrejme preto ze je prismazeny tym plastom. horelo to plamenom, horiaci plast kvapkal na koberec a tak. :D mam deravy aj ten vzduchovy tunel, a sirsi kabel co vede do odporu tiez nejde vybrat.
na aukre som kupil "funkcne kompletne topení" ale chyba tam motorovetrak, a zrovna aj ten kabel od ovladania k odporu, takze som akurat nasrany.

Kostal: pozeral som tvoj inzerat, mas este to topení? sadne mi to tam?

a este jedna otazka: budem muset sundat celu palubovku, alebo staci kastlik vybrat a da sa vymenit len ta cast toho prveho tunelu od vetraku?

milda91
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 14.11.2010 10:29
Bydliště: brno

Re: Prosím POMOOOC!! "VIN/nezmysli v technicaku"

Příspěvek od milda91 »

chceš techničak s vinkem?? ja mam na jedna 1.6 http://auto.bazos.cz/inzerat/18495771/p ... 3-s-tp.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“