Výměna Golf 3 za 4

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
GOLF10
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 342
Registrován: 10.11.2008 13:43

Výměna Golf 3 za 4

Příspěvek od GOLF10 »

Mám teď takové dilema a chtěl bych znát i váš názor.Přemýšlím o výměně svého golfa 3 za 4..
Ješte dopředu říkám nechci diesel ten by u mě trpěl jezdím hodně krátký trasy. U mě vede LPG.
Ve 4 bych šel do 1,6 benzinu teď mám 1,8 66 kW.Je to zase držák ,ale 4 by byla zase ve slušné vybavě a octavia je zase předražená.
Co vy na to jaké máte zkušenosti apod.Je mi zase líto dát pryč 3 ta je zatím v poho ale nemá vybavu a komfort 4.
ex.Fiat Punto 1,2 LPG HL Propan nákupní taška
ex.Škoda Fabia combi 1,2HTP LPG BRC P&D
ex. VW Caddy 1,4 2008 LPG
Škoda Roomster 2015,1,4 16 V Ambiente LPG BRC
CITROEN BERLINGO XTR 1,5 96 kW 8 AT

Uživatelský avatar
matesg2
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1642
Registrován: 05.03.2009 14:56
Bydliště: Vyškov

Re: Výměna Golf 3 za 4

Příspěvek od matesg2 »

ja se na podzim rozhodoval mezi mk3 a mk4 a nakonec sem si zase koupil mk3 protože u mk4 se u 1.6 hodně serou převodovky a samotny motory dnes hodně žerou olej takže sou taky zraly na generalku ;)

gogorum
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 24.10.2009 07:11
Bydliště: Karviná

Re: Výměna Golf 3 za 4

Příspěvek od gogorum »

Zdar pánové,mněl jsem trojku varoše v tdičku,polskej ko..t nezastavyl na stopce a bylo vystaráno. Pořídíl jsem si čtverku varoše opět v naftě,co se týče komfortu tak ta čtverka je super,ale co se týče poruchovosti že jsem si rači nekoupyl trojku. Nemužu říct že by se mi ta čtverka srala moc,ale na trojku jsem nešáhnul vůbec,krom běžného servisu. Já osobně mít zdravou zachovalou trojku tak ji nedám ani za boha. Toť můj názor.

VWshop.cz
Člen klubu
Příspěvky: 671
Registrován: 05.04.2012 19:00

Re: Výměna Golf 3 za 4

Příspěvek od VWshop.cz »

Je to vše o kusu, který koupíš. Čtyřky tahaj dojetý na šrot z Německa, tady to vyčistěj poladěj a prodaj. Půl milionář toho už moc nenajezdí bez poruchy.
Jezdíš ve VW a neznáš VWshop.cz?

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“