Zná někdo tohle auto?

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dan HKS
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 11.09.2011 17:36
Bydliště: Lanškroun

Zná někdo tohle auto?

Příspěvek od Dan HKS »

Zdravím všechny příznivce VR6.

Už hromadu let jsem si chtěl koupit nějakou Verunu :) ale nevím proč ale nedařilo se mi to. Přes Saxo VTS, Bravo HGT se stejně chci zase vrátit k VR6.

A teď se chci zeptat kluků kteří mají zkušenosti s Vrkem. Mám jedno vyhlídlé konkrétně toto http://www.sportovnivozy.cz/37971-volks ... r6-ostrava" onclick="window.open(this.href);return false;
Nikdy nekupuju nic na slepo a tak trochu jsem přišel s prosíkem zda se nenajde někdo kdo tu verunu zná a něco málo o ní ví + Rád bych uvítal i nějaké rady na co si dát pozor co si pohlídat a jak zjistit jestli je motor v cajku. Nerad bych si koupil verunu s tím že v závěru pojede hůře jak Bravo HGT.

Děkuju moc za každou radu :)
S pozdravem Dan.

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Zná někdo tohle auto?

Příspěvek od 11mAjA11 »

To bude tragikomixovo si myslím..

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=167438" onclick="window.open(this.href);return false;

Koupil to klučina co dělá naproti v Mobisu, tuším že asi někdy vloni...
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
mikevr6
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 463
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zná někdo tohle auto?

Příspěvek od mikevr6 »

Ahoj,auto je v poradku typek se o auto stara velice dobre.
Je tam nove cerpadlo origo bosch,kabely beru,filtr KN atd.Jede to jak ma a celkove bez zavad.Urcite se na auto zajed podivat,stoji za obhlidku.
Prodej autodilu a autodoplnku za super ceny

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“