Rozdiel Golf a GTI

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
apahachi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 24.02.2006 21:02

Rozdiel Golf a GTI

Příspěvek od apahachi »

Zdravim vsetkych
Zaujimalo by ma aky je rozdiel medzi normalnym Golfom a verziou GTI. Najma ci je podvozok znizeny a o kolko, ci su pouzite dake ine diely atd. Dik za vsetky odpovede, chcem sa trochu vzdelat :)

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stepix »

tak urcite tam bude rozdil ve vybave... plasty,interier... nekdo tu mluvil i o origo snizeni, cekal bych take lespi motorizaci :wink:

Uživatelský avatar
apahachi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od apahachi »

To znizenie by ma prave zaujimalo. Ono to je tak, ze ja mam sice na bocnej liste napisane GT, ale vcera som sa na jednom nemeckom serveri docital, ze to je len stupen vybavi, taka ako bolo CL, GL, Pink Floyd... A ked mam porovnavat interier tak dake odlisnosti v plastoch som si nevsimol. A ta svetla vyska sa mi tiez zda podobna, mozno daky minimalny rozdiel, ale to som len tak porovnaval okom

Uživatelský avatar
diesel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 250
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od diesel »

Já měl III Gti Edition(2.0-85.kw)r.v.1995,byl tam kožený volant,řaďička(černá kůže-červené prošití),jinak sportovní sedačky černo-červené s nápisem Gti Edition,exteriér oplastován boční lišty i kolem lemů a u zadního lemu na liště hlinikovej štítek Gti edition a také plastové kryty prahů,jinak má ještě křidilko nad zadním sklem,a sníženej je 100%,já tam měl H&R(to ale není standart),jinak výbava el.okna,zrcátka..
P.s.myslím,že více uvidíš na http://www.mobile.de" target="_blank

Uživatelský avatar
cert
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 269
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cert »

popis verze GT: http://www.doppel-wobber.de/g3_gt.html" target="_blank
popis verze GTI: http://www.doppel-wobber.de/g3_gti.html" target="_blank

Uživatelský avatar
diesel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 250
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od diesel »

Tak to se zhruba zhoduje s mým,ještě jsem měl střešní okno(el)a pal.pc ale bez aktuální spotřeby :(
Foto,bohužel nemám :(

Uživatelský avatar
apahachi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od apahachi »

to diesel
jasne, oplastovany je aj ten moj, so sportovymi sedackami a podobnymi vecami, az na tie el. okna, ktore mi mimochodom veeelmi chybaju :cry: . Myslel som skor na zalezitosti co sa tykaju jazdnych vlastnosti. Som tiez bol presvedceny, ze ma sportovejsi podvozok, ale ked som nato tak cumel, tak sa mi zda tak ci tak dost vysoko. Mne sa vidi aj prevodovka a spojka ina ako na CL..

Uživatelský avatar
diesel
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 250
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od diesel »

Motor,bude podle mně stejnej,ale ta mým byla hodně uprav výfuk Sebring,podvozek H&R(stavitelný) a jiné papuče a byl hodně nízko.

Uživatelský avatar
apahachi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od apahachi »

to cert
to je presne ten web, kde som to i ja nasiel. Ale nezhoduje sa to presne, napr. ja mam i ABS, ktore tam uvedene nie je.

to diesel
na tej stranke najdes aj, ako si nastavis MFA na aktualnu spotrebu

Uživatelský avatar
cert
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 269
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cert »

apahachi píše:to cert
to je presne ten web, kde som to i ja nasiel. Ale nezhoduje sa to presne, napr. ja mam i ABS, ktore tam uvedene nie je.


Tak to víš, že to není dogma, já mám Rolling Stones Varianta a je tam něco navíc oproti tomu, co se uvádí, ale taky i něco chybí. Holt extra (příplatková) výbava tam není zahrnutá. Myslím, že by to ani nešlo. Jo a uváděná výbava je podle verze ve které zemi se to auto prodávalo.

Uživatelský avatar
jhn
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ml. Boleslav

Příspěvek od jhn »

nesmíte zapomenout, že taky existuje nějaká příplatková výbava, tam je popsaný jen holý základ modelů
ICQ: 236-929-455, e-mail: jhn.s@post.cz

Uživatelský avatar
jordeeman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od jordeeman »

apahachi píše:To znizenie by ma prave zaujimalo. Ono to je tak, ze ja mam sice na bocnej liste napisane GT, ale vcera som sa na jednom nemeckom serveri docital, ze to je len stupen vybavi, taka ako bolo CL, GL, Pink Floyd... A ked mam porovnavat interier tak dake odlisnosti v plastoch som si nevsimol. A ta svetla vyska sa mi tiez zda podobna, mozno daky minimalny rozdiel, ale to som len tak porovnaval okom
Mas len GT nie GTI

GT ... vposdstate ako CL .. len sedacky mas ine :O)

Aj ja mam GTcko ... znami ma joker ...vsetko to iste ...az GTIcko ma sportovejsi podvozok ...

Uživatelský avatar
jordeeman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od jordeeman »

to diesel
na tej stranke najdes aj, ako si nastavis MFA na aktualnu spotrebu[/quote]

toto zrovna zaujima mna ..:O)

kde to najdem ?? ako ?? ma nekdo skusenosti ??
dik

Uživatelský avatar
apahachi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od apahachi »

hmm, myslis GTI ako 16v alebo ma tiez 8v? Ja si myslim, ze s tym dvojlitrovym motorom sa celkovo davali uz upravene podvozky. No zas uplne ako CL to nie je, co som si doteraz vsimol, tak to zadne plastove kridielko som videl len na GT(I)ckach, ale to zas nehra rolu. A zas ze by to bolo len o sedackach sa mi nepozdava :?

Uživatelský avatar
apahachi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od apahachi »

2 jordeeman
chcel som dat link, ale dako nefunguje, ak vies po nemecky tak chod na http://www.doppel-wobber.de" target="_blank, pod 3 golfom na alle info a tam potom na MFA, quite easy
Ja som to skusal, ide to ale po dalsom starte ma to opat hodilo do klasickeho rezimu. A tymi hodnotami som bol zmateny, lebo fungoval len dolny riadok a prva bola aktualna spotreba, druha teplota oleja (klasicky) a tretia hodnota, ktora mne v normalnom rezime ani nejde (asi preto ze mi vonkajsiu teplotu ukazuje na climatroniku) bola hodnota -40, ktora sa behom hodinovej jazdy nezmenila, takze netusim co to moze byt (len taky typ - odolnost chladiacej kvapaliny?).
Inak sa tam na tom webe da najst, ako si vynulovat, ked ti naskoci inspekcia..

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“