Anketa: Jaký je Váš názor na MP

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Vaše mínění o MP

Dělají jen svojí práci
9
24%
Jsou zbyteční
4
11%
Nemají dostatek pravomocí
0
Žádná hlasování
Supl dopravní policie
4
11%
Šašci v uniformě
20
53%
Je dobře, že je máme, jsou užiteční
1
3%
 
Celkem hlasů: 38

Uživatelský avatar
Pompier
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 389
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonné v Podještědí (kraj Lbc)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pompier »

vento píše:Já osobně si myslím že je to o člověku který je v tý uniformně a o jednání.A je jedno jestli státní nebo městská.Když jsem se něčím provinil a chytnou mne tak přiznám vinu a zkusim to uhrát na svoji "blbost" a nějakej rozumnej postih. :wink:

V kůži poškozeného jsem ještě snad nebyl tak nemůžu posoudit jak se chová policie když potřebuješ pomoc.

Jinak mezi měštákama tady u nás mám pár kamarádů a v civilu to jsou normální kluci a někteří skoro zvířata.
:lol:

Samozřejmně se najdou i blbci ale to je všude a když narazíš na vola tak neuděláš nic :idea:
Hele kdyz uz si u toho, tak po Liberci jezdi jedna dvojka, jsou to snad od poradkove (statni) nebo neceho podobneho (cela cerna uniforma a k tomu v felicii) a stavi auta. Neukecas ani h***o a jsou to nejvetsi kreteni..
Jinak dokud mam na sobe pracovni, tak jsou jak andilci, ale v civilu se s nima potkat nechci... teda krome mestaku u nas doma, ti me zdravi uz na dalku a prvni :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vento »

jestli je zelena felina to neni sranda :wink:

Jinak ten jeden muj kamarad delal ted pres zimu u vás.ale ted uz se vratil do LBC.

Uživatelský avatar
Chavron
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZILINA

Příspěvek od Chavron »

Ja som sice z ineho kraja ako vacsina z vas ale u nas je to s tymi saskami takmer rovnake. V zivote som nevidel mestskych u nas v meste robit nieco poriadne. Ich praca je chodit s fotakom a blockami okolo mesta a sledovat ludi co vybehnu jednou pneu pri parkovani na chodnik. Inac som nikdy nikoho nepocul ze by ich chvalil. Zjavne nie je za co.

LadyA
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 296
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LadyA »

To Stepix: reforma MP :lol:

http://www.c-budejovice.cz/Police/anketa.htm" target="_blank

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stepix »

LadyA píše:To Stepix: reforma MP :lol:

http://www.c-budejovice.cz/Police/anketa.htm" target="_blank
dík, to co jsem jim tam napsal si za rámeček nedaj :evil:

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stepix »

a ještě se koukni na jejich stránky a týdenní zprávu... počet a co řešili... jasnej dopravní supl, to je akorat k smíchu :lol:

Uživatelský avatar
Happy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Happy »

Bohužel Mp je pouze na jednu věc, na pokuty. Když něco neví okamžitě volají statní ať se s tim poperou oni. Většinou to komentují slovy, že mají vnitřní předpis.... .
Jinak jsem neviděl měštáka že by dělal něco jinýho než přestupky v dopravě, teda aspoň v pze.

LadyA
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 296
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LadyA »

Stepix píše:a ještě se koukni na jejich stránky a týdenní zprávu... počet a co řešili... jasnej dopravní supl, to je akorat k smíchu :lol:
Tak ty statistiky fakt nemají chybu - věnují se hlavně dopravě a zbytek jen okrajově, aby se neřeklo. Hlavně, aby se aspoň něco změnilo, když dělají průzkum.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“