Nefungují oba zámky - jak se dostat do auta?

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

kolinnko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 23.01.2012 19:21

Nefungují oba zámky - jak se dostat do auta?

Příspěvek od kolinnko »

Poradí mi někdo vysypali se mi u golfa oba zamky a mam centrál bez dálkovýho. Jak se dostanu do auta?

Uživatelský avatar
TheNeal
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1683
Registrován: 28.12.2012 12:31
Bydliště: Ústí nad Labem/Hradec Králové

Re: VW golf lll

Příspěvek od TheNeal »

http://www.youtube.com/watch?v=0eUecyl0L9g

:D Zkus jestli ti to pujde. ^^

Uživatelský avatar
hks23
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2476
Registrován: 02.10.2010 20:34
Bydliště: Litomyšl

Re: VW golf lll

Příspěvek od hks23 »

kolinnko píše:Poradí mi někdo vysypali se mi u golfa oba zamky a mam centrál bez dálkovýho. Jak se dostanu do auta?
pokud ti jde zámek vyndat z kliky ven tak pak plochým šroubovákem kterej zastrčíš dovnitř a otočíš jako klíčem :D a nebo z kufru,pokud máš pneu centrál tak u kompresoru na tom konektoru najdeš červeno bílej drátek,vezmi si kus drátku a jeden konec připoj k tomu červenobílýmu a druhej konec připojíš tuším k zelenýmu nabo šedýmu a odemkne se ti celý auto :good:
Golf III Cabrio 1.8 55kw

Ex Golf III Variant TDi 66kw
Ex Golf III 1.6 55kw
Ex Vento TDi 66kw

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: VW golf lll

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Vysypaly znamená co?
Kufr zarezlej předpokládám.
Velkej šroubovák a otočit celou vložkou
Obrázek

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: VW golf lll

Příspěvek od KOŠŤÁL »

hks23 píše:...a nebo z kufru,pokud máš pneu centrál tak u kompresoru na tom konektoru najdeš červeno bílej drátek,vezmi si kus drátku a jeden konec připoj k tomu červenobílýmu a druhej konec připojíš tuším k zelenýmu nabo šedýmu a odemkne se ti celý auto :good:
Když už bude v kufru,tak si řeleze dopředu a odemkne zevnitř,ne? :mrgreen:
Obrázek

Uživatelský avatar
hks23
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2476
Registrován: 02.10.2010 20:34
Bydliště: Litomyšl

Re: VW golf lll

Příspěvek od hks23 »

KOŠŤÁL píše:
hks23 píše:...a nebo z kufru,pokud máš pneu centrál tak u kompresoru na tom konektoru najdeš červeno bílej drátek,vezmi si kus drátku a jeden konec připoj k tomu červenobílýmu a druhej konec připojíš tuším k zelenýmu nabo šedýmu a odemkne se ti celý auto :good:
Když už bude v kufru,tak si řeleze dopředu a odemkne zevnitř,ne? :mrgreen:
nebo tak :mrgreen: :mrgreen: jsem myslel že má Vento :blush:
Golf III Cabrio 1.8 55kw

Ex Golf III Variant TDi 66kw
Ex Golf III 1.6 55kw
Ex Vento TDi 66kw

Uživatelský avatar
mates-vento
Závodník
Závodník
Příspěvky: 659
Registrován: 20.08.2008 02:12
Bydliště: někde mezi HK a Pce

Re: zámky

Příspěvek od mates-vento »

A kdyžtak kladivo taky zachrání situaci, až všechno ostatní selže. Obyčejný okno seženeš za pár šupů, kolikrát i se dveřma, ale nejdřiv si zjisti, který je dostupný ;)
Opět pojízdný G3 AFN sedan, mezitím na měsíc G3 GTI ABF, na zimu 3C BMP a občas G3 Varoš 1Z.
http://danel-auto.cz/ (Pardubice - Trnová)

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: zámky

Příspěvek od shafticzek »

:rofl: :rofl:
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Uživatelský avatar
vospunt
Závodník
Závodník
Příspěvky: 500
Registrován: 15.09.2010 02:07
Bydliště: Šumperk , Olomouc

Re: zámky

Příspěvek od vospunt »

s otvíráním auta provázkem mám zkušenosti a jde to v klidečku ;) se všema typama aut který mají čudlíky zámků na dveřích ... pokud je nemáš tak je to smolík no :D
Passat B6 Variant 2.0 125kw DSG 2007 Highline

Historie:
Golf 3 Variant 1.8l 55kw 1997

Uživatelský avatar
nulacz
Člen klubu
Příspěvky: 381
Registrován: 06.11.2009 19:24
Bydliště: Znojmo

Re: zámky

Příspěvek od nulacz »

já mám kolíčky ve dveřích ale provázkem se mi to nikdy nepovedlo (pneumatickej) tam musíš fest zabrat aby jsi jsi ho vytách rukou.

Jinak kdo zná alespon trošku auta tak se jde poměrně snadno dostat dovnitř a není za potřebí žádného provázku ani cihly či kamen :laugh:



vospunt píše:s otvíráním auta provázkem mám zkušenosti a jde to v klidečku ;) se všema typama aut který mají čudlíky zámků na dveřích ... pokud je nemáš tak je to smolík no :D

Uživatelský avatar
vospunt
Závodník
Závodník
Příspěvky: 500
Registrován: 15.09.2010 02:07
Bydliště: Šumperk , Olomouc

Re: zámky

Příspěvek od vospunt »

taky mám pneu centrál a úplně v klidu ... sice ne na poprvé ale dostal jsem se tam vždy záleží na šikovnosti ;) :P
Passat B6 Variant 2.0 125kw DSG 2007 Highline

Historie:
Golf 3 Variant 1.8l 55kw 1997

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: zámky

Příspěvek od shafticzek »

Když jsem tu našel téma na zámek, tak se rovnou zeptám. Vše funguje jak má, žádnej problém, ale v případě, že mi odejde baterka a nebo centrál, stát se může cokoliv, se nedostanu do auta, protože mám přední dveře bez zámků :) No jasný, mám kufr, ale když tam strčim klíč, tak s nim zaboha neotočim. Košťál psal, že je zarezlej zámek. Tzn. dá se to rozchodit? A nebo bych musel sehnat funkční zámek, ale šlo by to otevírat jinym klíčem? Rád bychten kufr rozchodil a ideálně stejnym klíčem, jako startuju. Nijak jsem se do toho nešťoural, takže klidně i postup DIY, díky.
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Uživatelský avatar
TheNeal
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1683
Registrován: 28.12.2012 12:31
Bydliště: Ústí nad Labem/Hradec Králové

Re: zámky

Příspěvek od TheNeal »

Já bych do něj zkusil naprat olej, co rozpouští korozi co tu mam ve spreji. :D A když ti odejde baterka, tak otevřít kapotu zvenku neni u G3 takovej problém. Já mam teda teď jinej zámek, než předtim, kterej jde v pohodičce rukou když vyrveš masku. Dřív jsem měl takovej s lankem uchycenym víc vzadu a šlo to chytit drátem úplně v pohodě. :) Ale když ti odejde centrál, tak jsi v řici jak baťa s dřevákama. :D Sranda je, že já ani ten kufr zvenku neotevřu...

Uživatelský avatar
vospunt
Závodník
Závodník
Příspěvky: 500
Registrován: 15.09.2010 02:07
Bydliště: Šumperk , Olomouc

Re: zámky

Příspěvek od vospunt »

kámo takže pokud máš zrezlej i kufr tak bych na rozpouštění koroze nemyslel :D jinak si to prostříkni nic tím nezkazíš a pokud měnit zámek tak vyměn bude tam jiný klíč ale přeskládat si stavítka v zámku už umím i já a to jsem ten zámek držel poprvé v ruce ( taky jsem měnil zámek sicer u spolujezdce, ale mám tam ted už vložku která jde otevřít klíčem co byl k autu origo ) není to věda a ted už vím že dát 300 za přeskládání vložky někomu je zbytečný ... půl hodiny práce
Passat B6 Variant 2.0 125kw DSG 2007 Highline

Historie:
Golf 3 Variant 1.8l 55kw 1997

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: zámky

Příspěvek od shafticzek »

Neal: Po instalaci novýho alarmu mi záhadně praskla pojistka v autě když bylo zavřený a právě jsem ten problém řešil, masku jsem si sundal, ale kapotu už ne, stejně bych tam nic nevykoumal. Takže jsem auto vyháčkoval. Drát a vytáhl jsem čudlík, sice to nešlo hned, častokrát se blokl centrál a zatůroval se, že jsem musel chvilku počkat, ale podařilo se to nakonec.

Vošpunt: No, takže rozumim tomu tak, že radši sehnat zámek s klíčem co chodí a nechat si to předělat, protože já absolutně nevim jak se to dělá :mrgreen:
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“