Mk2 Nebo Mk3???

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
passib3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 15.12.2012 11:36
Bydliště: Jablonec n/N

Mk2 Nebo Mk3???

Příspěvek od passib3 »

Nutně potřebuju nějakej Wagen jako kasičku a letadlo zároven.Co říkáte na tyhle dva kousky??? :D

http://www.sauto.cz/osobni/detail/volks ... oFrom=list" onclick="window.open(this.href);return false;


http://www.sportovnivozy.cz/42514-volks ... lf-golf-ii" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
TheNeal
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1683
Registrován: 28.12.2012 12:31
Bydliště: Ústí nad Labem/Hradec Králové

Re: Mk2 Nebo Mk3???

Příspěvek od TheNeal »

Ta dvojka vypadá luxusně zachovale, ale bál bych se, že s motorem někdo dělal pěkný vylomeniny. Trojka přesně naopak, u tý bych pořádně prolez skrytý vady na kráse, ale motor vypadá jako dobře zachovalej základ. Jinak teda je pěkně hnusně vystylizovaná, fujky fujky, v tom je ta dvojka rozhodně lepší. :D

EDIT: Hele zdá se čoveče, že tu trojku prodává kámošky táta, jestli je tenhle bazar skutečně jeho. Ono jich je tam možná víc vedle sebe... Každopádně v takovy případě bych moh mooožná zajistit VIP přístup. :D

Uživatelský avatar
passib3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 15.12.2012 11:36
Bydliště: Jablonec n/N

Re: Mk2 Nebo Mk3???

Příspěvek od passib3 »

Fakt jo hmmmmmmm :) Víc se mi líbí mk2 o tom žádná ale zase Vr6 je Vr6 že jo :-) Na tu mk3 jsem volal,prej cajk,bez koroze jenom pupínek nad spz lištou.No ty lampy jsou fekál maska jak by smet :-) Zlatý origo.Před chvílí jsem obědnal Gti lipu na tu mk3 takže jí prostě musim vzít :D :D :D Mk2 libovice ale prostě potřebuju ty koně :yahoo: Pokud ještě bude tak to vidím až na čtvrtek ale nejlíp bych pro ní jel v sobotu jenom se modlim at jí neprodaj :cry:

Uživatelský avatar
passib3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 15.12.2012 11:36
Bydliště: Jablonec n/N

Re: Mk2 Nebo Mk3???

Příspěvek od passib3 »

No a ty sedačky z Audinky taky nic moc.Doufám že je tady na clubu směním za GTI :D :D :D Hola hej já už se v ní normálně vidím,to zas budou sny :P Pokud by jsi byl schopen o ní něco zjistit byl bych ti moc vděčnej :thanks:

Uživatelský avatar
TheNeal
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1683
Registrován: 28.12.2012 12:31
Bydliště: Ústí nad Labem/Hradec Králové

Re: Mk2 Nebo Mk3???

Příspěvek od TheNeal »

Už jsem psal kámošce, ale je v Americe, takže je kontakt trošku zpomalenej. Nic neslibuju. :)

Uživatelský avatar
passib3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 15.12.2012 11:36
Bydliště: Jablonec n/N

Re: Mk2 Nebo Mk3???

Příspěvek od passib3 »

Vpoho snaha se cení... :drinks:

Uživatelský avatar
TheNeal
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1683
Registrován: 28.12.2012 12:31
Bydliště: Ústí nad Labem/Hradec Králové

Re: Mk2 Nebo Mk3???

Příspěvek od TheNeal »

Hmmm tak bohužel tohle neni jeho. :(

Uživatelský avatar
shafticzek
Člen klubu
Příspěvky: 2648
Registrován: 15.01.2012 15:35
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Mk2 Nebo Mk3???

Příspěvek od shafticzek »

No, tak s tou trojkou hodně zdaru, za 23 tisíc to bude síla, notabene, jak tam vidim to U, tak to bude něco.
Obrázek- Golf III Variant 1.8 75 HP
Obrázek- Golf III Variant 1.6 101 HP

Uživatelský avatar
TheNeal
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1683
Registrován: 28.12.2012 12:31
Bydliště: Ústí nad Labem/Hradec Králové

Re: Mk2 Nebo Mk3???

Příspěvek od TheNeal »

Pražák nadává na Účka? :D :D Vážně? Nějaký chodící klišé tady? :D

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Mk2 Nebo Mk3???

Příspěvek od 11mAjA11 »

VR6 za 22 to bude libovka, to jo teda...
SPZ v tomto případě vůbec nehraje roli..

Jak říká kolega, mr**a vyježděná do mrtva, sežraná na totálku..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
matesg2
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1642
Registrován: 05.03.2009 14:56
Bydliště: Vyškov

Re: Mk2 Nebo Mk3???

Příspěvek od matesg2 »

ja bych vzal tu dvojku ta je paradni po celolaku a zda se mě že před rokem tam někdo na tom motoru dělal go protože to žralo olej jak cip..

chtěl sem ji tehdy kupovat ale nakonec sem koupil trojku gti. ale nejradši bych se vratil zase ke dvojce hrana je hrana :good: :blush: ta vr6 bude podle mě vylitaná ale třeba se mílím :wink:

Uživatelský avatar
TheNeal
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1683
Registrován: 28.12.2012 12:31
Bydliště: Ústí nad Labem/Hradec Králové

Re: Mk2 Nebo Mk3???

Příspěvek od TheNeal »

A vidíte, já si řikal, že taková cena u neladěný G3 je normální... Ale pravda, VR6... Kup tu dvojku a budeš za frajera, dvojky jsou best! :D (Jo a btw doporučuju tu palici narvat do airboxu, klidně něco samodomo, ale já to teď udělal, narval jsem tam k tomu teploměr a je to fakt znát. :) )

Uživatelský avatar
FČELKA
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 312
Registrován: 31.10.2008 23:47
Bydliště: České Budějovwice

Re: Mk2 Nebo Mk3???

Příspěvek od FČELKA »

VR6 za 23 to bude asi příběh, ale pokud toužíš do toho nasypat, tak tady to asi nebude problém :D ta dvojka vypadá luxusně, ale pokud se nepletu, tak papírově je to jiná motorizace.. ale možná to byla jiná..

Uživatelský avatar
passib3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 15.12.2012 11:36
Bydliště: Jablonec n/N

Re: Mk2 Nebo Mk3???

Příspěvek od passib3 »

Ou to jsem dostal za uši.Sám jsem se bazarníka ptal proč je cena tak malá a bylo mi odpověděno že tohle už nikdo nechce maximálně CIKÁNI :D :D :D Nechal jsem si to projít hlavou a vemu asi tu Mk2...Papírově to je 1.3i :x Ale co to nejezdí....

Uživatelský avatar
TheNeal
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1683
Registrován: 28.12.2012 12:31
Bydliště: Ústí nad Labem/Hradec Králové

Re: Mk2 Nebo Mk3???

Příspěvek od TheNeal »

Hmmm tak do toho bych nešel, i když, kdyby se ti to podařilo přepsat... Já jsem si taky řikal, kde se v dvojkovym golfu vzalo 2E, že nevim o otm, že by to tam dávali. :D

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“