Anketa: jste ochotni pomoci dalším motoristům?

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Pomahate ostatnim motoristum v nouzi?

Ano - vždy
8
23%
Ano - když se mi chce (např. poruchu má prsatá blondýna v minisukni a bez kalhotek)
13
37%
Nikdy
4
11%
Nikoho se neprosim, tak at po me taky nic nechtej
1
3%
Ano - a nápad kolegů Sharanistů podpořím
9
26%
Nezastavuju - byl bych tam prd platnej
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 35

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Anketa: jste ochotni pomoci dalším motoristům?

Příspěvek od Stepix »

Jelikož jsem v poslední době párkrát nouzově stál s poruchou auta (naštěstí ne VW), tak jsem si všiml lhostejnosti jiných řidičů... prostě auto s poruchou je evidentně nezajímá, bohužel ani PČR. S lítostí musim říct, že mi nezastavil nikdy nikdo. A tak mi připadá, že jsem jedinej blbec na silnici, kterej zastaví škodovce u krajnice, chlapikovi bez benzinu a podobně, bez toho aniž by mne stopovali :( jak na tom jste vy?

A když jsme u toho brouzdal jsem u kolegů Sharanářů a rád bych okopíroval, nebo rozšířil jejich nápad, co vy na to?: http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... ic&t=27161" target="_blank
Naposledy upravil(a) Stepix dne 08.04.2007 15:55, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vento »

Moc dobrej nápad 8O :wink: já jsem pro :wink:

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od selkie »

Pokud to neni bouracka, tak nezastavuju...kolikrat se mi stalo, ze jsem zastavil a byli to bulahri, nebo nejakej podobnej tvor a breceli mi u auta, ze nemaj benzin a kde ze je benzinka a ze nemaji ceske penize a ze jestli nechci pravej zlatej prsten jenom za 600,-(az potom jsem si uvedomil, ze jsem si vubec nehlidal ty dalsi lidi, co tam byli)...nehlede na to, ze nekomu jen tak zastavit je strasne nebezpecny...v dnesni dobe, kdy funguje asistencni sluzba a mobil ma kazdej...
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

Uživatelský avatar
Davwe
Profík
Profík
Příspěvky: 929
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davwe »

nestavim, nechci prijit o auto, clovek nikdy nevi... stejnak vetsinou nemam cas nekomu zastavovat

Uživatelský avatar
GMKcz
Pilot
Pilot
Příspěvky: 770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od GMKcz »

presne.. v tomhle state nemuzes pomalu stavet po pulnoci na semaforu.. :roll:
Koupím světla na VENTO s čočkou - nejlépe s poničenými skly - rozhoduje cena!!
Dále poškozenej naraznik na taky na VENTO!!
Piště SZ!

Uživatelský avatar
Phate
Profík
Profík
Příspěvky: 1109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kyjov-Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phate »

Ja porad najivne zastavuju i kdyz uz me bulhari s prstenama obrali o mobil :cry:
Tiguan Highline 2.0 TDi - 110KW - DSG7 - Tungsten
GOlf III, 2.8 VR6.

Uživatelský avatar
Phate
Profík
Profík
Příspěvky: 1109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kyjov-Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phate »

S tim napadem na asistenci souhlasim, to je super, rovnou se hlasim za jizni moravu Okoli Kyjova Hodonina Stareho mesta a Uherskeho Hradiste + vseho co jde z jihu az po Brno
Tiguan Highline 2.0 TDi - 110KW - DSG7 - Tungsten
GOlf III, 2.8 VR6.

Uživatelský avatar
pajice
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1702
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sevwerní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pajice »

Napad je to dobry :) ale neznamym lidem nezastavuji jen kdyz maji VW :) a vypadaj bezpecne ... taky mam zkusenosti s tim ze jsem par krat kiksl a nikdo nezastavil a pritom jsem potreboval jen pakarnu ... :( myslim ze jak to maj sharani tak to nema chybu jsem jedine pro
NÁHRADNÍ DÍLY A TUNING DÍLY, DOPLŇKY:

WEB: VWSHOP.CZ, TATECHNIX.CZ, SERVISDECIN.CZ - http://www.vwshop.cz, http://www.tatechnix.cz, http://www.servisdecin.cz
MAIL: servis@autokluby.cz
TEL: 735 09 09 79

Uživatelský avatar
Tomigo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Skalice

Příspěvek od Tomigo »

Zrovna minulý tyden jsem pomohl jednomu dědkovi (klasickej čepičkář bez zubů :P ) s trabantem v Hradci Králové na nádraží. Měl to uchlastaný a vybitou baterii,tak jsem vytáhl lano, přivázal trábika za mýho golfika a už jsem ho tahal před nádražím, dokud mu to nechytlo. No byla to docela pr**l se na nás koukat,ale měl jsem pak dobrý pocit...Každopádně jsem pro založení toho spolku andělů :wink:
Ráj na 6: VW CLUB
Obrázek

Uživatelský avatar
GMKcz
Pilot
Pilot
Příspěvky: 770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od GMKcz »

taky se pripojim.. ikdyz myslim ze v praze nas bude vic nez dost..

jen takovej tip (doufam ze uz nezaznel): bechy by mohl udelat pristup do databaze cisel pres wap - tj ze kdyby to nekomu kixlo tak by se jen juknul pres mobil na wap - zvolil kraj resp oblast a naslo by mu to nejblizsiho klubaka..

jen takovej napad - cely sem to necet tak je mozny ze uz to tam je ;)
Koupím světla na VENTO s čočkou - nejlépe s poničenými skly - rozhoduje cena!!
Dále poškozenej naraznik na taky na VENTO!!
Piště SZ!

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stepix »

HonzaVR6 píše:taky se pripojim.. ikdyz myslim ze v praze nas bude vic nez dost..

jen takovej tip (doufam ze uz nezaznel): bechy by mohl udelat pristup do databaze cisel pres wap - tj ze kdyby to nekomu kixlo tak by se jen juknul pres mobil na wap - zvolil kraj resp oblast a naslo by mu to nejblizsiho klubaka..

jen takovej napad - cely sem to necet tak je mozny ze uz to tam je ;)
super napad, zkusime to nejak vymyslet :)

Uživatelský avatar
Kindlik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kindlik »

v dnešní době nepomáhám ! jak tu psalo dost lidí , strach o auto mi to nedovolí .... v ČR je to samej hajzl :cry:

Uživatelský avatar
Me2d
Profík
Profík
Příspěvky: 1173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Me2d »

no napad je to vic než skvěly ale ja bych něaké velke poruchy asi nespravil ... ale znam jednoho šikovnýho opravaře VW a shodou okolnosti my ho poradily taky na clubu :wink:
Jinak na podzim jsem taky roztahaval jedno uno z parkoviště... zrovan jsem čekal na kamoše a slišel jsem jak mu nejde ani nastartovat ( co se dalo čekat že Fiat a ještě UNO :lol: ) tak jsem nakop sví přiblyžovadlo a udělal snim tři kolečka po parkovišti 3x to střelylo a ještě par divných zvuku vydalo a uno se rozjelo ...typek vystoupil, poděkoval, a ja sundal lano a odjel pryč ... :wink: ale že bych takhle někomu zastavil na silnici to ne dneska je to vo hubu ...a jak jsem jel s kamošem minulý tyden tak začal vařit ve felině :lol: a staly jsme asi 30 min na krajnici a taky nikdo nezastavil .... naštěsti to schladlo a jely jsme dal ...
takže asi tak

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Zdravim Vas panove a oznamuji, ze jsem Vas napad oznamil u nas V sekci http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... 153#373153" target="_blank a nejaka ta kooperace by mozna mohla vzniknout. :lol: Pozdrav od kolegacku s velkymi VWcky. :lol:
Shemik. 8)

Uživatelský avatar
Hopr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kam.Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hopr »

Já dělám rád dobré skutky, hlavně v zimně tahám dost lidí ze škarpy. Služební Pajero má dost síly a hlavně slušnej naviják 8)
Jsem elektrikář-proto nezvládám gramatiku.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“