Jaký auto na sprinty

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
rostaVR6
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Silesia

Příspěvek od rostaVR6 »

taky se mi zdá že je trochu mimo, ale co už, třeba má peníze a nic víc :lol:

Uživatelský avatar
Chavron
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZILINA

Příspěvek od Chavron »

no a mozno ma peniaze ale nechce ich minut len tak hre vyfukom, na benzin :D

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thomas »

Kazdy auto se da postavit aby vyhravalo, je to jen otazka penez ;) A nejlepsi zaklad na sprint je podle me Honda 8)
Navic osobne sprint moc nemusim, ne ze by se mi to nelibilo, ale je to predevsim o tom jakej ma kdo vykon (ted se nechci nikoho kdo to jezdi dotknout :oops: ). Ja radsi souteze, kde vic zalezi na tom meziclanku mezi volantem a sedackou :D
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Uživatelský avatar
X-TUNE
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BANSKA BYSTRICA

Příspěvek od X-TUNE »

no skus gti 2.016v 110kw zaklad, tiez mam takeho a je napredaj, ostre vacky, sanie, zvody, chip, a je cca 190 koni

Uživatelský avatar
jarys
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jarys »

kone nejsou vse spravne poskladana skrin ti zajistí taky místo na sprintech :wink:
ND G2

zatim ještě žiju

misobelko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 737
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od misobelko »

OT x-tune odkial si a daj blizsie info k autu napredaj...

Uživatelský avatar
Hellraiser17
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: stará boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hellraiser17 »

jinak na vr6ku dela jedna nemecka firma turbokity az na 450PS kolem 8000 ojro. což je pěkný a pokud by jsi poupravil zpřevodování tak máš raketu se kterou si dáš klidně i lambo...

Uživatelský avatar
GMKcz
Pilot
Pilot
Příspěvky: 770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od GMKcz »

Hellraiser17 píše:jinak na vr6ku dela jedna nemecka firma turbokity az na 450PS kolem 8000 ojro. což je pěkný a pokud by jsi poupravil zpřevodování tak máš raketu se kterou si dáš klidně i lambo...
lambo nevim ;) .. ale turbokitum na veruny se rika porschekiller :-D :-D
Koupím světla na VENTO s čočkou - nejlépe s poničenými skly - rozhoduje cena!!
Dále poškozenej naraznik na taky na VENTO!!
Piště SZ!

Uživatelský avatar
Hellraiser17
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: stará boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hellraiser17 »

HonzaVR6 píše:
Hellraiser17 píše:jinak na vr6ku dela jedna nemecka firma turbokity az na 450PS kolem 8000 ojro. což je pěkný a pokud by jsi poupravil zpřevodování tak máš raketu se kterou si dáš klidně i lambo...
lambo nevim ;) .. ale turbokitum na veruny se rika porschekiller :-D :-D
no tak to by se muselo vyzkoušet pač lambo je delany na rychlost 8) ale to je vec dohadů...

Uživatelský avatar
Stipl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severni morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stipl »

No jestli tady některé zájímá moje finanční situace tak ji trochu upřesním trochu sem to jinak napsal než jsem to myslel peníze zatím mám na takovýho golfíka III řady a chtěl jsem vědět co je dobrý základ jako myslím motor na úpravy si už peníze obstarám běhěm dalších měsíců jenom jsem chtěl vědět kde a jake komponenty dobře seženu a jaky motor zvolit a VR6 nechci protože sme chtěl jezdit do kategorie do 2.0L a ne si koupit golfa I a dat tam R32 jak někod napsal!každýho názor já sem za něj vděčnej ale jak sme řekl tak do těch 2.L sem se snažil něco splašit a postupně dodělávat!myslím si že tak to dělalo hodně tunerů aspon těch co znám! ale ne že si tady nějaký čobol myslí že mám 50 litrů a chci postavit 300konovou bestii! to jen tak pro upřesnění! Jo a jak už si porovnával ty časy ze sprintu že excelujou Hondy tak nevim ale byl jsem v kopřivnici na sprintech a tam všechno braly golfíky!!!!a žádná VR6!!! jeden díslovejIV ten dával každou hondu a fiaty a druhej Golf II a ten dal dokonce i Porsche Cayman ale u něj si nejsme jist jestli neměl VR6!!!! Dále zbytek pobral Peugeot 405!!!a škoda 100 V8!! za všechny názory díky

Uživatelský avatar
jarys
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jarys »

vis kdyz nevis co v tech autech bylo za motory tak je to tezky..nic proti ale seriovim golfem budes hondí seriovej VETEK HONIT TEZKO..pokud chces auto na sprint tak koukni na vahu atd..a co se tyce dalsich uprav tak asi 2,0 16v jinej vyber ve trojkach nemas pokud nechces turbo a vr6 :wink:
ND G2

zatim ještě žiju

Uživatelský avatar
jarys
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jarys »

a keci o cobolech si taky nech chces radu pises ptakoviny a vyskakujes :roll:
ND G2

zatim ještě žiju

Uživatelský avatar
Stipl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severni morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stipl »

Já sme říkal že VR6 nechci ale turbo klidně ale sem se jenom ptal a nějaky slovak začne rozebírat tvoji finanční situaci tebe by to nenasralo? víš jako když ti někdo poví nějakou připomínku k tvému názoru tak jo a jestli někdo začne říkat že tvuj dotaz je blbej a že ten kdo ho vymyslel tak asi jo tak fakt nevim! Chtěl bych vědět čim se živi ten chytrak a kolik mu vubec je že je tak chytrej!!!já nejsem problémový ale jestli si někdo začne tak to mě fakt vytočí

Uživatelský avatar
Stipl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severni morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stipl »

Jestli už tak tak si přečti moje příspěvky a zjistíš že sem nikde nepsal o tom že nemám prachy jenom v jednom příspěvku sem napsal že nechci VR6 jelikož dost papá a v te kategorii by si mě každý vychutnal!

Uživatelský avatar
jarys
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jarys »

jasne a co resis trojka v turbu neni a kdyz do dvou litrů tak jedine 2,0ventiler víc mozností ve trojce není..leda zastavba 20V turbo ale stim na sprintech moc aut nepodelas
ND G2

zatim ještě žiju

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“