Jaký palivo tankujete?

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
Tomigo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Skalice

Jaký palivo tankujete?

Příspěvek od Tomigo »

Nikdy jsem to tady neviděl, tak by mě to docela zajímalo. Je jasný, že normální je do benzínů Natural 95 a nafťáků Diesel. Ale já jsem dnes třeba zkoušel ten vysokooktanovej od Shellu V-power. Zdá se mi to trošku živější, ale taky stoupá teplota (95 až 100 stupňů), je to možný, že by to pak mnohem líp a víc spalovalo? Naštěstí to sahara stíhala tak tak uchladit.
Tak jakou šťávičku dopřáváte svým mazlikům vy?
Ráj na 6: VW CLUB
Obrázek

Uživatelský avatar
yurik
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1513
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yurik »

normalnu 95ku :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Scott
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: B*R*N*O
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Scott »

Taky dávám klasiku N95 a když je mazel hodnej tak dostane 98 :D.
Dobrou náladou po ránu sice svoje problémy nevyřešíš, ale nasereš tolik lidí že se vyplatí si ji uchovat až do večera....

AFC

Uživatelský avatar
valda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jablonne v podjestedi
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od valda »

ja zas nekdy V-powe a to je mazec ,mozna se to zda ale jedeto :D

Uživatelský avatar
Tomigo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Skalice

Příspěvek od Tomigo »

valda píše:ja zas nekdy V-powe a to je mazec ,mozna se to zda ale jedeto :D
Taky bych řekl, že je to živější, hlavně v nižších otáčkách. A co teplota? Držela se ti v normálu?
Ráj na 6: VW CLUB
Obrázek

Uživatelský avatar
Koudy_vw
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 331
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koudy_vw »

ja zatim jen Natural 95, V-Power jsem tam jeste nemel :)

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

Vlasta píše:ja zatim jen Natural 95, V-Power jsem tam jeste nemel :)
100 a motor drží teplotu jak má :wink:
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
OndrIs
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1875
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Morava,
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OndrIs »

hoši jezdim na natural 95 98 a ted sem tam nalil v-power a je to hodně znat teplota se mi taky trošku zvišovala no a ted sem tam nali shell v-power racing ma to 100octanu a to je teda střela jako bych měl pod kapotu pořadný narust vykone jede to jak vystřelene z prakuvubec se to neda srovnat s n 95 je to uplně o nečem jinem ten zatah je ohromujíci i zvuk to mělo lehce pozměněný a dokonce mi to u nekdy zabublalo ale to tim že sem měl rozhazene ventily jinak mužu jen doporučit vyborný zažitek !!! :old: :old: :drug:

Uživatelský avatar
Chavron
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZILINA

Příspěvek od Chavron »

Tak ja momentalne jazdim na N95 ale presiel som nan z cisto ekonomickych dovodou cca pred mesiacom. Pred tym som asi pol roka jazdil na Shell V-power a nemozem na toto palicko vobec nic zle povedat. Bolo sice drahsie a z dlhodobeho hladiska sa pri dennom jazdeni da dost usetrit na normalnej 95ke ale ten V-power isiel fakt super. Nehrialo sa mi to vobec na 90 stupnou ale to som jazdil vacsinou cez zimu, no vlastne aj na jesen a bolo vcelku teplo, takze bolo to OK.

Inak sa mi zda ze na V-power som mal aj vacsi dojazd a prave to zrovnavam s normalnym N95 a tak to vypada ze ak ceny benzinu moc neporastu tak sa asi vratim ku V-poweru.

Shell V-power Racin, teda 100 oktan do toho skusat nebudem, lebo sa uz bojim ze by to mohlo nieco spravit motoru. ma to vyse 300 000tisic a je to 1.4 liter takze aby som ho moc nerozchodil. :)

Uživatelský avatar
Tomigo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Skalice

Příspěvek od Tomigo »

Chavron píše:Tak ja momentalne jazdim na N95 ale presiel som nan z cisto ekonomickych dovodou cca pred mesiacom. Pred tym som asi pol roka jazdil na Shell V-power a nemozem na toto palicko vobec nic zle povedat. Bolo sice drahsie a z dlhodobeho hladiska sa pri dennom jazdeni da dost usetrit na normalnej 95ke ale ten V-power isiel fakt super. Nehrialo sa mi to vobec na 90 stupnou ale to som jazdil vacsinou cez zimu, no vlastne aj na jesen a bolo vcelku teplo, takze bolo to OK.

Inak sa mi zda ze na V-power som mal aj vacsi dojazd a prave to zrovnavam s normalnym N95 a tak to vypada ze ak ceny benzinu moc neporastu tak sa asi vratim ku V-poweru.

Shell V-power Racin, teda 100 oktan do toho skusat nebudem, lebo sa uz bojim ze by to mohlo nieco spravit motoru. ma to vyse 300 000tisic a je to 1.4 liter takze aby som ho moc nerozchodil. :)
No taky se trochu bojím, co by 100 oktanů udělalo s motorem. Ale je to tak, jak to říkaš, rozdíl 3 Kč na litru bude se zvyšujícími se cenami stále méně znatelný a jestli je s ním opravdu menší spotřeba, tak potom není co řešit. A navíc je to opravdu živější a nemusím tolik šlapat na plyn. Dnešní 30 km cestu z Hradce Králové jsem si fakt užil :P
Ráj na 6: VW CLUB
Obrázek

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JaSk »

Já mužu tankovat i 91, ale to bych mu neudělal (nehledě na vyšší spotřebu při použití horšího benzínu a tudíš na tom nic neušetříte) Jinak 95 a občas V-power, ale jedině plnou nádrž :lol:
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
machal
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 327
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od machal »

zkusil jsem Blue octan od benziny a řekl bych,že nic...možná je to jen subjektivní djem tunerů že to "jede" 8)
:velo:
GOLF II 1.9 td (AAZ) ropoň :minzdr:
GOLF IV VAROŠ 1,9 Tdi silverline
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
jhn
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ml. Boleslav

Příspěvek od jhn »

já tankuju natural 95 na Shellu
ICQ: 236-929-455, e-mail: jhn.s@post.cz

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od selkie »

Ja kupuju Shell V-Power Diesel...mam zmereno, ze na plnou ujedu vic km, takze de fuck to, paltim jako za obyc naftu...nehlede na to, ze ten muj rachtavej dedek si to zaslouzi :D uz NIKDY si nekoupim naftu v Tesco Letnany, v loni v zime jsem takovou detinskou hloupost udelal a ta jejich zkurvena nafta mi pres noc zamrzla, takze sem potom cekal, az bude tepleji, abych vubec odjel...
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

Uživatelský avatar
Sokolda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sokolda »

Dneska jsem po dlohý době vzal Shell a po 300km zatím žádná změna.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“