Do šrotu nebo opravit alias podlaha

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Geremy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 10.03.2015 20:59
Bydliště: Kružberk

Do šrotu nebo opravit alias podlaha

Příspěvek od Geremy »

Tak,po dnešní výměně kotoučů a desek (zvednutí auta) sem se zhrozil co že se mi to vlastně dostalo pod ruku. Auto očividně po bouračce (o to by až tak nešlo) ale podlaha kolem prahů komplet pryč (auto na zabití no nejsou finance teď na jiné). Tak se ptám, kolik by vyšla případná oprava (na nejlevnější karosárně v okrese mi řekli,že když to budou dělat oni tak 40-50tis i s lakem, prý když si to udělám sám tak mě to vyjde na deset (sám to neumím). Nebo nějaké tipy ? Auto sem ještě nepřepsal,ale pochybuju že by borec měl ještě prachy na vratku, ale chtěl bych to řešit přes soud, protože auto je očividně nezpůsobilé provozu a minulý rok prošlo v pohodě STK.

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Do šrotu nebo opravit alias podlaha

Příspěvek od skacel99 »

A ty se nekoukáš pod auto,než ho kupuješ???
Jinak na laku se dá dost ušetřit,pokud na něj nejseš nějak extra háklivej a znáš někoho,kdo ti to stříkne doma v garáži.

Geremy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 10.03.2015 20:59
Bydliště: Kružberk

Re: Do šrotu nebo opravit alias podlaha

Příspěvek od Geremy »

Lak teď neřeš,klidně budu jezdit s natřeným autem než bude lak, řešme raděj podlahu + jak by si zkontroloval auto co je snížené o 10cm, tam nedám pomalu ani ruku....

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Do šrotu nebo opravit alias podlaha

Příspěvek od skacel99 »

Existuje třeba zrcátko :lol:
Bez laku v základu ti to za chvilku znova zrezne. Z těch 50 000 co ti řekli počítej půlku za lak (jestli by se dělal celolak). Takže vyvářka sama o sobě dejme tomu 20.
Kdysi jsem to nechával dělal na EX GIII,ale nebylo to nic dramatickýho - jeden práh,kousek podlahy a pak klasika lemy blatníků.Auto se lakovalo do půlky dveří a vyšlo to na 17 000,- ,z toho 8 000,- byl lak

Geremy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 10.03.2015 20:59
Bydliště: Kružberk

Re: Do šrotu nebo opravit alias podlaha

Příspěvek od Geremy »

No jenomže,tam ta podlaha v prahách je v prdeli úplně,bylo to jeblé na levý předek protože v uchycení McPhersonky je díra a vidět svár,kolo má příklon sjíždí to gumu vnitřkem a co se týče zbytku podlahy,nevím nevím, říkal něco i o výměně nosníků....

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Do šrotu nebo opravit alias podlaha

Příspěvek od skacel99 »

A řekl ti před koupí kde a co bylo bořený a jak to bylo opravovaný? Pokud jo a neprohlídnul sis to,je to jenom a pouze tvoje blbost a nic s tím neuděláš. Předpokládám,že ve smlouvě jsi podepsal,že jsi byl seznámen se stavem automobilu a proběhla prohlídka. To,že ses nekoukl na spodek už je tvoje mínus...
podle mě to prostě zacvakáš a nezmůžeš s tím nic

Geremy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 10.03.2015 20:59
Bydliště: Kružberk

Re: Do šrotu nebo opravit alias podlaha

Příspěvek od Geremy »

Neřekl nic o bouračce,to same o podlaze,řekl mi že je dobrá že předchozí majitel ji vařil no já blbec už to nekontroloval + ve smlouvě nic o stavu nemám, mám tam jen že prodávájící nezatajuje žádný mouchy takže po správnosti bych to mohl brát jako pokus o vraždu s takovou podlahou :D

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“