Kupa auta cez tretiu splocnost

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
Chavron
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZILINA

Kupa auta cez tretiu splocnost

Příspěvek od Chavron »

Zdravim vsetkych klubakov.

Chcel by som vediet Vas nazor o kupe auta cez tretiu spolocnost. ide o to ze chcem kupit auto a predajca ponukol tuto moznost. auto predava cez tretiu spolocnost, ktorej sa zaplati vopred 50% ceny a auto vam dovezie, po tom ako sa rozhodnete auto prevziat a odskusate ho a zaplatite tejto spolocnosti dalsich 50% a ta az potom zaplati toto auto povodnemu majitelovi. Moc sa mi to nezda ale cena auta je dost dobra...co sa mi tiez nezda, ale ved viete aky su ludia skrblici... :)

Dakujem za kazdy nazor.

Globettroter
Závodník
Závodník
Příspěvky: 522
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 10- Vršovice+Dobříš

Příspěvek od Globettroter »

Ja bych se toho asi bál. Zaplatis polovinu ceny za auto a pokud ti ho dovezou a neprijdes o ty penize,jdes si auto projet a vyzkouset.
Otazka číslo 1 . Kdyz se ti nebude libit tak ho vratis a oni ti vrati plnou castku? 2.otázka.Kdo zaplati dovoz auta kdyz ne ty? a to i presto ze si ho nevemes? A 3. otazka , kdo zaplati dovoz auta zpet na místo odkud se privezlo?. Neni to trik jak si nechat od cizich lidi zaplatit dovoz auta :wink: :idea: :idea: :idea: Zatim z toho co vim mi to nejak smrdi. Dal bych si hooooodne velky pozor, ale radsi bych si udelal vylet a jel se na to auto podivat sam (popr s nejakym mechanikem)To je muj nazor. :wink:

Uživatelský avatar
Kami-Golf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kami-Golf »

tohle smrdi levotou... penize do predu nevim nevim :roll:

Uživatelský avatar
apahachi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od apahachi »

Dakde to uz bolo pisane, je to podvod. Tipnem si: je to relativne nove auto, dajme tomu golf 2004 o 20 percent lacnejsi ako inde? A je to dovoz UK?
Okrem toho ja by som peniaze z ruky nepustil, skor ako sa v tom aute aspon nezveziem.
Akoze sa vola ta spolocnost?

Master
Pilot
Pilot
Příspěvky: 734
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kupa auta cez tretiu splocnost

Příspěvek od Master »

Chavron píše:Zdravim vsetkych klubakov.

Chcel by som vediet Vas nazor o kupe auta cez tretiu spolocnost. ide o to ze chcem kupit auto a predajca ponukol tuto moznost. auto predava cez tretiu spolocnost, ktorej sa zaplati vopred 50% ceny a auto vam dovezie, po tom ako sa rozhodnete auto prevziat a odskusate ho a zaplatite tejto spolocnosti dalsich 50% a ta az potom zaplati toto auto povodnemu majitelovi. Moc sa mi to nezda ale cena auta je dost dobra...co sa mi tiez nezda, ale ved viete aky su ludia skrblici... :)

Dakujem za kazdy nazor.
Tipuju, zes nasel inzerat na nemeckych strankach a prodavajici je z Anglie... Je to podvod stejne jako ruzne operace s WesternUnion a pod... tech 50% jiz v zivote neuvidis...

arash
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 252
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jílové - Sněžník
Kontaktovat uživatele:

Re: Kupa auta cez tretiu splocnost

Příspěvek od arash »

Chavron píše:Zdravim vsetkych klubakov.

Chcel by som vediet Vas nazor o kupe auta cez tretiu spolocnost. ide o to ze chcem kupit auto a predajca ponukol tuto moznost. auto predava cez tretiu spolocnost, ktorej sa zaplati vopred 50% ceny a auto vam dovezie, po tom ako sa rozhodnete auto prevziat a odskusate ho a zaplatite tejto spolocnosti dalsich 50% a ta az potom zaplati toto auto povodnemu majitelovi. Moc sa mi to nezda ale cena auta je dost dobra...co sa mi tiez nezda, ale ved viete aky su ludia skrblici... :)

Dakujem za kazdy nazor.
tohle ale muze byt taky individualni dovoz pres ceskou treti stranu... v tom bych nevidel problem... Je-li pred predanim penez sepsana zalohova faktura a bezna kupni smlouva, tak bych se tomu nebranil... Penize jsou domahatelny...

Ale jestli se jedna o mobile.de, resilo se to tady nekolikrat a nekde se to da jeste vyhrabat... Sam jsem se skoro dostal do motanice okolo WU... Sam jsem druhe strane tehda nabidl LoC, ale to mi nebylo doprano, tak jsem zacal patrat a skoncil na infolince WU, kde mi bylo sdeleno, ze to jsou podvody a kody pro verifikaci transakce u WU jsou pry lehce prolomitelne... 8)
Jooo, a bacha na ELITa, on je tedka nejakej poboznej :lol: a nes**a :lol: :lol:
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Chavron
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZILINA

Příspěvek od Chavron »

Takze ziadny dovoz sa nekona...radsej sa asi pojdem pozriet k nemcom ci niekde v bazare nespi moj buduci mazlik :) U nas sa nic slusne za dobre peniaze najst neda..

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“