Letní cesty s g°°°

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
prigi
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02

Letní cesty s g°°°

Příspěvek od prigi »

Konečně jsem se dokopal dát dohromady fotky z vejletu. Co tak udělat takový dělení se se zážitky z cest po evropě? Vyvrátit nějaký ty mýty a pochopitelně vyhlásit soutěž kdo dojel nejdál.))) S Vilniusem (Litva) asi moc neuspěju.)
Přílohy
Modlíte se ať ta sprcha ostrejch šutrů nic neudělá spodku auta, ať se v tom bordelu udržíte na "silnici". Zpomalíte na 60 a s troubením vás přeletí první kamion napěchovanej autama, následovanej hordou arogantních hovad kterým nic neříkají věci jako předn
Modlíte se ať ta sprcha ostrejch šutrů nic neudělá spodku auta, ať se v tom bordelu udržíte na "silnici". Zpomalíte na 60 a s troubením vás přeletí první kamion napěchovanej autama, následovanej hordou arogantních hovad kterým nic neříkají věci jako předn
typickej.jpg (21.04 KiB) Zobrazeno 639 x
Ve 120 vletíte z poměrně solidního asfaltu do 10 cm hluboký vrstvy štěrku...
Ve 120 vletíte z poměrně solidního asfaltu do 10 cm hluboký vrstvy štěrku...
cesta1.jpg (38.13 KiB) Zobrazeno 639 x
... já ho poprvé pocítil při cestě z Mariampolé do Vilniusu - Rychlostní komunikace (něco jako naše první třída) z ničeho nic přijedete k tomuto
... já ho poprvé pocítil při cestě z Mariampolé do Vilniusu - Rychlostní komunikace (něco jako naše první třída) z ničeho nic přijedete k tomuto
cesta.jpg (34.14 KiB) Zobrazeno 639 x
Dopuručuju dostat sen a z Waršavy na litevskou hranici před svítáním, protože pak se člověk motá mezi kamiony traktory, babkama s roštím na dvoukolácích. Jo a chytit se tam dá jen Rádio Maryje - Což je takový řekněme očistec před peklem který panuje na Li
Dopuručuju dostat sen a z Waršavy na litevskou hranici před svítáním, protože pak se člověk motá mezi kamiony traktory, babkama s roštím na dvoukolácích. Jo a chytit se tam dá jen Rádio Maryje - Což je takový řekněme očistec před peklem který panuje na Li
asi cvičení.jpg (43.03 KiB) Zobrazeno 639 x
systém polských semaforů. I když najedete do křižovatky hodně dopředu, nevykroutíte si krk...
systém polských semaforů. I když najedete do křižovatky hodně dopředu, nevykroutíte si krk...
semafor.jpg (47.35 KiB) Zobrazeno 640 x
Takhle jezdí polští gangstas
Takhle jezdí polští gangstas
frajer.jpg (25 KiB) Zobrazeno 640 x
No zamiloval jsem se do něj, no... v osmdesáti mu trochu přidáte a máte 130, ještě přidáte a máte 160. Rakteta to není ale na cestování jednička. Spotřeba na těch 2250km, kdy půlku jsme jeli ve dvou a půlku po střechu naložený 8,5 l. Nekecám!!! To se s 1,
No zamiloval jsem se do něj, no... v osmdesáti mu trochu přidáte a máte 130, ještě přidáte a máte 160. Rakteta to není ale na cestování jednička. Spotřeba na těch 2250km, kdy půlku jsme jeli ve dvou a půlku po střechu naložený 8,5 l. Nekecám!!! To se s 1,
gv.jpg (35.96 KiB) Zobrazeno 640 x
Vyjel jsem docela s předstihem než jsem měl naplánováno díky polskýmu značení za hranicema jsem nabral obstojný zpoždění, ale díky polskejm silnicím /všude 70tka kterou nikdo nedodržoval/ a cestovní rychlosti 140 km/h jsem zpoždění stáhnul a mohl si užít
Vyjel jsem docela s předstihem než jsem měl naplánováno díky polskýmu značení za hranicema jsem nabral obstojný zpoždění, ale díky polskejm silnicím /všude 70tka kterou nikdo nedodržoval/ a cestovní rychlosti 140 km/h jsem zpoždění stáhnul a mohl si užít
gv back.jpg (30.51 KiB) Zobrazeno 640 x
gv in.jpg
gv in.jpg (41.18 KiB) Zobrazeno 640 x
Před cestou nakrmit a vykoupat.
Před cestou nakrmit a vykoupat.
vykoupanej.jpg (37.67 KiB) Zobrazeno 640 x
Jsem zodpovědnej za to co říkám, ne za to jak to dokážeš pochopit...

Uživatelský avatar
apahachi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od apahachi »

solidne fotky, som nemyslel, ze to tam je az tak zle. A to my na slovensku nadavame na nase cesty :D

Uživatelský avatar
Myš
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2051
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Náchodsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Myš »

jj souhlas fota fajná

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomeoMontek »

A když tam necháš 4ku a polechtáš jí a chvilku lechtáš tak najednou valíš 190:-)))

Jinak pěkný no...klasika no..valíš na afaltce a nejdnou hop a valíš po poli:-))) Nesmíš bejt měkej..sice trochu rally,ale o tom to je...
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
jordeeman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od jordeeman »

Ty teda no siiiila .... teda ako u nas za domom .. polna cesta ... akurat maji odrazky bokem :O) ..

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willdaa »

fotka: asi cviceni tam si vsimnete policejniho (nebo co to je) Venta :)
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
prigi
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od prigi »

Willdaa píše:fotka: asi cviceni tam si vsimnete policejniho (nebo co to je) Venta :)
jj policejní.)
Jsem zodpovědnej za to co říkám, ne za to jak to dokážeš pochopit...

misobelko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 737
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od misobelko »

Litva - Lotyšsko - Estónsko sú najrýchlejšie sa rozvíjajúce ekonomiky v EU. Potom my Slováci. Videli ste unás na polnej ceste tie stĺpiky z odrazkami nakraji??? máme sa ešte čo uči. To je sila!

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“