! Pro škodovkáře ze sekce G3 ;-)

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

! Pro škodovkáře ze sekce G3 ;-)

Příspěvek od Stepix »

tak jelikož nás je tu možná víc, než se zdá, tak by jsme mohli hodit řeč i o mazlících z jiné automobilky... pokračování z:

http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... 8&start=36" target="_blank

Prosím ty, kteří mají na škodovky negativní názory, aby si je nechali pro jiná fóra, není cílem je tu zhanit a pomluvit, nýbrž pokecat a pochlubit se :wink:

Uživatelský avatar
doctor
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 296
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doctor »

Každej když sem si koupil vento tak na mě "to je lepší svezení ne" ale abych řek pravdu ve škodovce jsem se cejtil lip....nedávno sem se svezl v kámošovo škůdce a pohltila mě nostalgie a zase sem dostal chuť,ale bohužel to nejde,neutáhl bych dvě krásný auta...

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stepix »

přesně tak, mezi náma v porovnání s vw mi svezení v šáde připádá jak jízda v motokáře, ale je fakt, že nikde jinde nejsi blíž v kontaktu se surovou technikou jako ve škodovce... uši rvoucí řev zpoza sedaček a šílená vůle na volantu... to je nostalgie na mojí první prach obyčejnou šádesku. Ty poslední už oplývaly výdobytky moderní doby jako centrál a podobné sarapatičky :)

Uživatelský avatar
Radim205D
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim205D »

A toho klidu co jsem s ní míval..

Např. čorkařů a parkování před supermarketem jsem se nebal..
Žádná oprava netrvala víc jak 2dny..
-20C a na první šup chytla ..
Závěje nevadily..

Uživatelský avatar
Phate
Profík
Profík
Příspěvky: 1109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kyjov-Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phate »

Jo ja dodnes s jednou jezdim do prace, je to 125L takze petikvalt, a v garazi se stavi VR6 8) Sice uz mi na ni jednou upadlo kolo ale jinak ji mam moc rad, taky proto ze jezdi na plyn a to se vyplati
Tiguan Highline 2.0 TDi - 110KW - DSG7 - Tungsten
GOlf III, 2.8 VR6.

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stepix »

jj. opravy jednoduche, vzpominam si, kdy mi pri spechu do skoly prdlo plynove lanko, za 3 minuty jsem uhanel dal :lol:

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JaSk »

Sou to super auta. Mýval sem jednu ještě před řidičákem (a před bodama). Kámoš sní na písku driftoval :D Byla super, ale pak ji někdo ukradl :lol:
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
Žížal
Pilot
Pilot
Příspěvky: 740
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žížal »

No škodifka mě nikdy nechytla - spíš jsem z nich chytal nervy. Když brutální techniku tak radši žigulika :lol:
Golf real car, real fast

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od selkie »

shade sem mel...130L ve zvlastni vybave a v plynu...tata mi na ni udelal komplet plecharinu + nastrikani a ja ji tejden na to rozstrelil...kdyby se tak nestalo, tak verim tomu, ze ji mam do dneska. Sice to byl kram, kterej v zime netopil, neskutecne mekky auto, ktery osadce poskytovalo stejnou ochranu, jako modleni se pri sukani s devkou bez gumy, ale jezdila za pusinu a opravy byly neskutecne levny (ale taky casty)...soucasti moji povinny vybavy byl i vercajk, kterej jsem vozil v kufru a maloktera zavada me zastavila na dyl jak 30min :lol:
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stepix »

selkie píše:shade sem mel...130L ve zvlastni vybave a v plynu...tata mi na ni udelal komplet plecharinu + nastrikani a ja ji tejden na to rozstrelil...kdyby se tak nestalo, tak verim tomu, ze ji mam do dneska. Sice to byl kram, kterej v zime netopil, neskutecne mekky auto, ktery osadce poskytovalo stejnou ochranu, jako modleni se pri sukani s devkou bez gumy, ale jezdila za pusinu a opravy byly neskutecne levny (ale taky casty)...soucasti moji povinny vybavy byl i vercajk, kterej jsem vozil v kufru a maloktera zavada me zastavila na dyl jak 30min :lol:
tak tak, ja vozil v kufru a za sedackama celou mototechnu :-D a bohuzel me od skodovek taky odhodila nehoda :?

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od selkie »

Stepix píše:
selkie píše:shade sem mel...130L ve zvlastni vybave a v plynu...tata mi na ni udelal komplet plecharinu + nastrikani a ja ji tejden na to rozstrelil...kdyby se tak nestalo, tak verim tomu, ze ji mam do dneska. Sice to byl kram, kterej v zime netopil, neskutecne mekky auto, ktery osadce poskytovalo stejnou ochranu, jako modleni se pri sukani s devkou bez gumy, ale jezdila za pusinu a opravy byly neskutecne levny (ale taky casty)...soucasti moji povinny vybavy byl i vercajk, kterej jsem vozil v kufru a maloktera zavada me zastavila na dyl jak 30min :lol:
tak tak, ja vozil v kufru a za sedackama celou mototechnu :-D a bohuzel me od skodovek taky odhodila nehoda :?
jj, kdyz jsem videl, jaxe to v takovy maly rychlosti zmackalo, taxem taky radsi presedlal...
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

Uživatelský avatar
Radim205D
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim205D »

Pokud se zmačkla, tak se vzala část výplaty a koupila se druhá.. :lol:

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JaSk »

Moje stála 2,000,- 8)
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stepix »

selkie píše:
Stepix píše: tak tak, ja vozil v kufru a za sedackama celou mototechnu :-D a bohuzel me od skodovek taky odhodila nehoda :?
jj, kdyz jsem videl, jaxe to v takovy maly rychlosti zmackalo, taxem taky radsi presedlal...
spíš než z bezpečnostních důvodů jsem na géčko přešel díky náhodě a výhodné nabídce...

Uživatelský avatar
doctor
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 296
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doctor »

To já sem přestoupil.protože jsem chtěl nějak ladit,ale když bych to narval do šáde tak už bych nikdy neviděl ani část těch peněz protože to málokdo ocení....

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“