Loučím se s Vámi (pouze auto)

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od selkie »

skodik píše:nejdenou se zjistí že půlka lidí na foru vlasně raději jezdí něčím jiným :lol: :lol: :lol: a tady se shlukujou pro pokec :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: takovej klub v klubu :lol: :lol:
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od selkie »

skodik píše:a když sme u toho tak nejvíc ujíždím na T-815 8x8 to je teprve mazec :lol: :lol: tou když jedu tak se cítím jako KING :lol: :lol:
ty ses vojak?

jinak kolos je fakt kolos :lol:
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

Uživatelský avatar
HonzYk
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HonzYk »

ja mam seata:) ale mel sem 2x passata:) a pak uz sem u zustal... :lol:

Uživatelský avatar
jhn
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ml. Boleslav

Příspěvek od jhn »

tak bawor je bawor, myslím že budeš spokojenej
ICQ: 236-929-455, e-mail: jhn.s@post.cz

Uživatelský avatar
skodik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 301
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skodik »

já už měl E 30(325i - 170k) a E34 525i jinak jo sem voják a smykovi sem sní dovezl do vyškova lamináty :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

HonzaVR6 píše:
Cyp_the_trestacz píše:Mně zradili policajti na hranicích a taky jezdim bavcem.. Až vydělám na svoje, taky skočim do A4... Bohužel VW takový auto nevyrábí..
passat? :)
Passat s turbama, 4x4 (ne vymrdanej 4motion) a s 265ti koněma? Myslim, že ne... Takový auto VW nevyrábí, jako je S4

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Kempes píše:HonzYk
tj, já uvažoval nad 320 D rv. 99, nakonec jsem koupil Golfana, ale zase mi to začíná nějak vrtat hlavou, taková 328/330 Ci, nebo M3, ale ta je ještě moc drahá..
Kamarád má 320D 1999 a je nešťastnej jak nikdo jinej.. Jen do toho rve prachy.. Původní má snad jenom kastli a tu musel dát do celolaku, jak mu to rezlo.. Zlatý VW, co se týče kvality.. U BMW se říká, že je největší rozdíl mezi třídama, co se kvality týče.. Trojky sou prej nic moc (pominu tvar a jízdní vlastnosti, ty sou excelentní). Pětky o kusanec lepší.. Kamarád(ten co má 320d), když vlezl do tý mý 530d tak nechápal a trhal si vlasy, že si nekoupil tu, když stojej stejně.. a sedmičky? Ty každej jenom chválí a články pějou ódy na kvalitu.. Utěch novějších modelů nevim ja to je.. Já každopádně můžu říct, že 530d byla dycky můj sen a je to úžasný, jistý pohodlný auto s nádhernou výbavou a nejkrásnějším tvarem, ale sportovec to prostě neni.. Diferenciál nedovolí drift (neni to už dávno samosvor) a jedno kolo furt drží stopu, takže žádná legrace (pokud neni mokro - na suchu se to strašně kurví, když to člověk chce mermomocí utrhnout).. 530D jede jak z praku a ten zvuk motoru je neodolatelnej, ale při řazení to má brutál prodlevy, než se naplní turbo. Podvozek je něco z jinýho světa.. Ten žehlí každou nerovnost a ta suverenita je nepochopitelná. Řízení úžasně komunikativní, ale prostě ne ryze sportovní. Motor je bohužel dost těžkej, takže v zatáčkách auto působí mírně neohrabaně a je nedotáčivý, pokud ho člověk netlačí driftem, což je pro diesel s krátkejma kvaltama nadauťáckej úkol.. Takže já řikám.. 530d ANO ANO ANO, ale ne teď. Za 20 let možná.. BMW Ano, ale M3 :-D
Přílohy
DSCF5304_resize.JPG
DSCF5304_resize.JPG (47.98 KiB) Zobrazeno 428 x
DSCF5231_resize.JPG
DSCF5231_resize.JPG (32.47 KiB) Zobrazeno 428 x

Uživatelský avatar
skodik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 301
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skodik »

tyhle kulatý jsou taky pěkný,ale mimo můj finanční obzor,jinak je fakt že dost BMW je taky velkej bastl,hold musí se fakt dobře vybírat,a ještě není jistota ,ale to platí všude a kor dneska :(

Uživatelský avatar
smiith
Řidič
Řidič
Příspěvky: 140
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smiith »

Cyp_the_trestacz
neni nahodou ten tvuj kamos clenem BMW E46 klubu ?

skodik
proc mimo financni obzor? jako vojak si na nej urcite za par mesicu vydelas v "pohode" - za 250t rv. 00 a s plnou.

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od selkie »

Cyp_the_trestacz ty tam nemas samosvor? k tem sedmickam, schvalne se podivej, kolik takova sedma stoji...jsou levnejsi jak 5er, pac je na ne vsechno brutal drahy...premejslel jsem, jestli mam vzit 5er nebo 7er, ale po precteni par clanku jsem se rozhodl pro 5er a zatim nelituju...podvozek je fakt spica, je uplne nekde jinde, nez u VW, rizeni je vynikajici (ja mam sice maticovy, ale stejne je to nadhera)

ja uz ty nafte nejak neverim, podle me proste neumej postavit kvalitni naftovej motor...porad se tam proste bude neco srath...
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

selkie píše:Cyp_the_trestacz ty tam nemas samosvor? k tem sedmickam, schvalne se podivej, kolik takova sedma stoji...jsou levnejsi jak 5er, pac je na ne vsechno brutal drahy...premejslel jsem, jestli mam vzit 5er nebo 7er, ale po precteni par clanku jsem se rozhodl pro 5er a zatim nelituju...podvozek je fakt spica, je uplne nekde jinde, nez u VW, rizeni je vynikajici (ja mam sice maticovy, ale stejne je to nadhera)

ja uz ty nafte nejak neverim, podle me proste neumej postavit kvalitni naftovej motor...porad se tam proste bude neco srath...
Samosvor tam nemá žádnej novější Bavec.. Od 1996 tušim.. Ani BMW E46.. A divil bych se, kdyby ta verze předtim měla.. Myslim, že E30 ještě byl, ale do pětek ho nedávali.. Poznáš to snadno, stačí se rozjet na "písečku" pomalu a plynule při plným rejdu a jestli budou chroustat obě kola mírným prokluzem, tak by měl bejt zamosvor..

Každopádně to je jasný, že 7mice sou nejlepvnější.. Takoku sou nejstarší, ale zároveň i nejlepší.. Jenomže většinou mívaj dost najeto, díly drahý jak pes a motory žeroucí i trávu kolem silnice. Proto ta cena.. Jinak s tim dieselem.. Do teď sem měl Passata 1.9TDI 81kW a byl sem spokojenej jak mimino.. Jel super, žral h***o, náklady na opravy 0kč, ale nevim.. Nějak co teď jezdim víc autama a vetšina z nich sou benzíňáky, tak ho chci asi zpět a skočim do tý S4, až vydělám nějaký peníze... Podobný auto na trhu neni.. Snad to nebude moc odlišný od A4 a nebude se to sr*t..

Smith: Nevim, myslim, že neni, i když sem mu řikal, že má zkusit klub.. Má jí překrásnou, ale nacpal do toho už skoro 100 000 jenom za opravy (NE ÚPRAVY). No a teď ho čeká spojka.. Jediný, co si koupil byly kola a světla od FK.

Uživatelský avatar
skodik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 301
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skodik »

skodik
proc mimo financni obzor? jako vojak si na nej urcite za par mesicu vydelas v "pohode" - za 250t rv. 00 a s plnou.[/quote]

mám rodinu a taky tolik neberu co říkaj v televizi :? ale bydlet u maminaky tak by to šlo :lol: :lol: :lol: ,však to můžeš taky u nás zkusit a uvidíš,třeba se někdy potkáme :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od selkie »

jj...muzu potvrdit...kdyz jsem videl, kolik je prumernej plat v armade, tak me zajimalo, kdo bere ten muj rozdil... :lol: :lol:
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Asi moje kámoška. .Je profesionální vojanda a bere neskutečnou vatu..

Uživatelský avatar
skodik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 301
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skodik »

a ted všude ještě berou dolů :? no sranda,ale každý má svoje :lol: dneska sem přendal radio z GIII do BMW :lol: :lol: hraje to božsky

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“