Loučím se s Vámi (pouze auto)

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od selkie »

Cyp_the_trestacz píše:To Selkie, nevim, co je to za rádio, ale umí ovládat palubní PC (dokonce se tam dá nějak plánovat i trasa - ne přes GPS, ale kdy vydeješ a kam pojedeš a spočítá to kdy tam budeš atp). Stopky v něm sou, ovládá to i telefon, no a v posledním případě i hudbu, takže výměna je zhola nemožná, protože bez něj si nenastavíš ani hodiny.. a nedovoláš se nikam.. Navíc jak je u BMW zvykem, je ten display komplet v piče, takže skrz ty rozsypoany body jenom odhaduju, co mam dělat.. A jak sem koukal, tuhle vadu maj všechny BMW.. Zajímalo by mě, proč to vyráběli....
Ten vypocet predpokladanyho dojezdu mam taky, ale nemam tam ovladani telefonu...bdes mit asi Profesionall...je to tam napisane, tak hledej, smudlo :-) jediny, za co to jde vymenit je zase a jenom bwm radio (treba s TV), jenze pak to jeste musis naucit spolu chodit...jj, rozsypanej caj, to je klasika...ja to mam pod budikama na druhym displeji BC...oprava prej stoji kolem 2.000 a nebo samo domo...oboji prej nejni nastalo a case se to znova rozsype, holt udelali nekde soudruzi v NDR chybu...Omega ma naprosto stejnej problem se stredovym displejem...
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zviratko »

Kombajnista píše:ale stejně Zvíře...OPEL :?: :?: :?: :roll: :roll: :roll: :lol:
Jelikož jsem před tím dělal cca 7let u Opla , tak jsem i zvykl , sice jsem pořád jezdil ve všech možných VW , ale oni mají jiný závady než má zase VW , jediný v čem je to dobrý , že se sOpel vůbec nekrade a VW jak svin :-(

Na druhou stranu , je to nový ( už mám cca 4500 km ) a je to zadarmo 8) 8) 8) taky bys to nevzal :?: :?: :?: :?:
Sice mazla prodám ,ale budu bez dluhu a to se pak šetří daleko líp když nemusíš splácet deset věcí najednou a k tomu živit rodinu :cry: :cry: :cry:

Tak že našetřím a bud koupím R32 a nebo jedničku v Cabriu s VR6 :lol: :lol: :lol: :lol:
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
Kombajnista
Pilot
Pilot
Příspěvky: 850
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rožnov

Příspěvek od Kombajnista »

zviratko píše:
Kombajnista píše:ale stejně Zvíře...OPEL :?: :?: :?: :roll: :roll: :roll: :lol:
Jelikož jsem před tím dělal cca 7let u Opla , tak jsem i zvykl , sice jsem pořád jezdil ve všech možných VW , ale oni mají jiný závady než má zase VW , jediný v čem je to dobrý , že se sOpel vůbec nekrade a VW jak svin :-(

Na druhou stranu , je to nový ( už mám cca 4500 km ) a je to zadarmo 8) 8) 8) taky bys to nevzal :?: :?: :?: :?:
Sice mazla prodám ,ale budu bez dluhu a to se pak šetří daleko líp když nemusíš splácet deset věcí najednou a k tomu živit rodinu :cry: :cry: :cry:

Tak že našetřím a bud koupím R32 a nebo jedničku v Cabriu s VR6 :lol: :lol: :lol: :lol:
ale to byl jenom vtípek.. :wink: Určitě víš proč sis ho pořídil.. :wink: tak ať slouží..

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

zviratko píše:
Kombajnista píše:ale stejně Zvíře...OPEL :?: :?: :?: :roll: :roll: :roll: :lol:
Jelikož jsem před tím dělal cca 7let u Opla , tak jsem i zvykl , sice jsem pořád jezdil ve všech možných VW , ale oni mají jiný závady než má zase VW , jediný v čem je to dobrý , že se sOpel vůbec nekrade a VW jak svin :-(

Na druhou stranu , je to nový ( už mám cca 4500 km ) a je to zadarmo 8) 8) 8) taky bys to nevzal :?: :?: :?: :?:
Sice mazla prodám ,ale budu bez dluhu a to se pak šetří daleko líp když nemusíš splácet deset věcí najednou a k tomu živit rodinu :cry: :cry: :cry:



Tak že našetřím a bud koupím R32 a nebo jedničku v Cabriu s VR6 :lol: :lol: :lol: :lol:
Mam tu teď 2 Astry a Měl sem Omegu a nemůžu na to nadávat.. Lepší než Francouzský auta. Máma měla tigru a ta neměla chybu.. Jako Golfa IV bych s Astrou G nesrovnával, ale zase je o kus lepší cena..
Naposledy upravil(a) Cyp_the_trestacz dne 04.08.2007 00:37, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
skodik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 301
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od skodik »

selkie píše:
skodik píše:to: stifmeyster moc díky,radio mi tam padne jak ulitý,ještě tam dávali normál radio takže tam pěkně sedlo. :lol: :lol:
to je vyhoda...takhle si ty radia muzes dle libosti menit (DVD, obrazovka...atd)...az budes mit cas, tak nahod nejaky fotos... :wink: :D
jak bude čás,naleštím a vyfotím někde pěkně :lol: :lol:

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zviratko »

Cyp_the_trestacz píše:
zviratko píše: Jelikož jsem před tím dělal cca 7let u Opla , tak jsem i zvykl , sice jsem pořád jezdil ve všech možných VW , ale oni mají jiný závady než má zase VW , jediný v čem je to dobrý , že se sOpel vůbec nekrade a VW jak svin :-(

Na druhou stranu , je to nový ( už mám cca 4500 km ) a je to zadarmo 8) 8) 8) taky bys to nevzal :?: :?: :?: :?:
Sice mazla prodám ,ale budu bez dluhu a to se pak šetří daleko líp když nemusíš splácet deset věcí najednou a k tomu živit rodinu :cry: :cry: :cry:



Tak že našetřím a bud koupím R32 a nebo jedničku v Cabriu s VR6 :lol: :lol: :lol: :lol:
Mam tu teď 2 Astry a Měl sem Omegu a nemůžu na to nadávat.. Lepší než Francouzský auta. Máma měla tigru a ta neměla chybu.. Jako Golfa IV bych s Astrou G nesrovnával, ale zase je o kus lepší cena..
Tak já už mám aspon Astru H :-) Geško bych nechtěl :-(
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomeoMontek »

No a já jestli se pomátnu tak půjdu do Zafiry A OPC v plný palbě...

..takový nenápadný autíčko co můžu vklidu nechat na ulici, jenž je na dálnici nevídanej ďábel a jenž mi přestěhuje spoustu věcí....

...ale pak tu je takový dilema, jestli nejít radši do motorky a vento dát extra dokupy...

a řekněme těch 100klacků rozdíl ve prospěch varianty Vento+moto nehodit do stavby jenž se pak rozjede...ale zase 100není zas tak extra moc...

...ale zase cestovní skůtr...

...je to fakt v hlavě boj...
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“