New foto my ventíka a je to v pr....!

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

misobelko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 737
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od misobelko »

Prajem hodne zdaru, mne sa podaril takýto kúsok pred rokom.

Konkretne 18teho bude rok. Kupil som GIII ako nové od kamoša, ktorý sa staral onho-proste clen rodiny. Zobral som auto, prepísal cca o 22:00. Na druhý den ráno 9:00 som mu niesol peniaze a zostrelil ma frajer na audine. Kamos-poistovák mi hned volal ze som bol v nespravny cas na nesprávnom mieste-dotycný je poistovací podvodník. Kupil buchnutu S6 a napalil to domna tak, aby som bol navine. V stovke do zvodidiel, do svahu, salto na kolesá. Auto som mal asi 9 hodín... NA VINE SOM BOL JA. Chlapík sa doteraz somnou sudi asi o 350.000-rozdiel vo vyplatenej sume a v cene opravy. Bola somnou frajerka a kamoska. Nikomu sa nic nestalo, plechy som kupil nove, dal som nalakovat pol auta, ide ako hodinky. Zachránilo nám hole zivoty a zato som mu vdacný a mám ho oto viacej rád!!!

misobelko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 737
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od misobelko »

Podotykam, tych 350 papierov som jasneze hodil na poistovnu a teraz sa sudi snimi...

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vento »

To misobelko:ja mam neco podobneho jel jsem si do tabora pro auto koupil jsem ho jedu zpet domu pres jizni spojku kolona tak zastavim,frajer v aute zamnou taky ale ten dalsi ne, rána a do tretiho jeste čtvrtej.tak po 1 hodině co jsem mel auto uz naprcanej zadek.(ještě že jsem v bazaru hned uzavřel povinny jinak nevim co bych blekotal).a to jsem jel puvodně na čas a musel do práce.Ale nikomu se nic nestalo tak to ve finale zas tak hrozne nebylo

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JaSk »

To je dost blbý, no hodně štěstí při opravě :)
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
Ventista
Profík
Profík
Příspěvky: 985
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: České Budějovwice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ventista »

Tak už to mám nějak poskládaný.Zítra pošlu foto :wink: Nárazník je spraven,maska a světla objednány
Obrázek

Yeah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yeah »

teda, přijedu z dovolený a tohle...před deseti dny (před dovolenou) mě zase na parkovišti poslal vůl na další auto, takže já kufr zmáčklej, světlo pryč maska pryč atd... a to auto, který jsem trefil já byla moje přítelka - tak má taky spláclou pr**l...ale oproti tobě na tom my dva nemáme nic...až na to překvápko ráno...
přeju pevný nervy a ať Ti to hlavně rychle zaplatí, ať je zase krasavec...
Nehoň mrchu do vrchu - GII 1.8i Helmut

Uživatelský avatar
klasek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kaňk
Kontaktovat uživatele:

Re: New foto my ventíka a je to v pr....!

Příspěvek od klasek »

zdarec...tak nějaký pokrok????

Uživatelský avatar
Ely
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno-Líšeň
Kontaktovat uživatele:

Re: New foto my ventíka a je to v pr....!

Příspěvek od Ely »

Já nechápu jak tady můžete napsat hlavně že se nikomu nic nestalo.....ale ono se stalo stalo se autu a já nevím jak pro vás ale pro mě auto je moje druhá holka moje miminko o který se pořád starám.....vystoupím su dobrej pasažeři v mím autě taky a ejhle auto rozbitý a už je to špatně!!!!Na ostatní seru pokud to nebyla moje vina ať tam pro mě za mě v tom autě zůstane....Nevím asi sem chladnokrevnej protože docela na ostatní seru hlavně že já su ready neříká se tomu sobectví?? :-D

Uživatelský avatar
PLAVÁČEK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 606
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: New foto my ventíka a je to v pr....!

Příspěvek od PLAVÁČEK »

8O

Uživatelský avatar
Koudy_vw
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 331
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: New foto my ventíka a je to v pr....!

Příspěvek od Koudy_vw »

Ely: Autu se stalo....ale furt jsou to jenom plechy, který se daj opravit. Lidskej život neopravíš...

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“