Vzpomínáte na ségřinýho golfa? Need help. Ach ty ženy!!

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpomínáte na ségřinýho golfa? Need help. Ach ty ženy!!

Příspěvek od RomeoMontek »

Cyp_the_trestacz píše:Chlapi,
a je to tu zase,... Někteří možná vzpomínáte na ségřinýho golfa.
Opět se jí povedl husarský kousek a já vás prosím o pomoc. Moje milovaná sestřička se opět někde ve městě pořádně střískala a ukradli jí kabelku i s jedinejma klíčema od golfa. Co můžu dělat???
....
Milionkrát sem jí řikal: "Nech si udělat kopii, nebo seš v prdeli" a teď je to tady!!

Budu vděčnej za každou radu.. Díky
To proč jsem jí nazval smažkou* je napsáno výše(a nepředpokládal jsem, že jezdí jen pít s kamarády) a protože se ti to nelíbilo tak jsem se za výraz omluvil. Takže jsem splnil svoji povinost se omluvit někomu koho jsem urazil!!! Promiň,ale víc sem udělat nemohl...

Proto jsem i příspěvek upravil - aby nebyl tak pobuřující a napsal jsem slova,která jsi použil ty abych ji či tebe tím neurazil opět! Smazal jsem slovo smažka...

Čekal jsem ovšem, že ty se omluvíš za to jak jsi urazil mě...ale asi protože nejsi slušný člověk si se neomluvil a naopak ještě přidal něco o facce či co a o lítosti. Z toho soudím..no nic nebudu tě tu urážet a pohoršovat(nechci si kazit pátek a víkend)...jen si se pěkně vybarvil!!!

Nemá cenu hádat...co se změní..akorát to že se s tebou nebudu bavit...ty ses stejně semnou nebavil, takže se vlastně nic nezmění...

Důležitý je abys odtáhnul Golfa a dal ho o5 dokupy....

*Smažka je specifický lidský druh, který se vyznačuje tím, že žije pro technoscénu. Jezdí z jedné technoparty na druhou, a to nejen v létě. Jsou to lidé, kteří tančí od pátku odpoledne do neděle po půlnoci.
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpomínáte na ségřinýho golfa? Need help. Ach ty ženy!!

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

:-D :-D :-D :-D

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzpomínáte na ségřinýho golfa? Need help. Ach ty ženy!!

Příspěvek od RomeoMontek »

Cyp_the_trestacz píše::-D :-D :-D :-D
Cype..už to valíme ve velkým v pokec a zábava...já proti tobě..pojď se přidat...zatím vedeš 4:1... :lol:
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“