2 kolo-objednavam z DE doplnky.levne!

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 kolo-objednavam z DE doplnky.levne!

Příspěvek od vento »

Tomigo píše:Fakt bude druhý kolo? Přidal bych se :)
ne bude uz je :wink: zatim jsme 3

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 kolo-objednavam z DE doplnky.levne!

Příspěvek od vento »

dalsí zbozí :
maska bez znaku 580,-včetně pošty,sada na prestavbu na jednorameny sterač 1500,-včetně pošty,zrcatka manual- karbon 980,-včetně pošty,světla Hella 4430,-včetně pošty.Již mam zajišten rychlejší převod peněz tak zboží tu bude za 14 dní
Přílohy
zrcatka manual.jpg
hella G4look.jpg

Uživatelský avatar
Tomigo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Skalice

Re: 2 kolo-objednavam z DE doplnky.levne!

Příspěvek od Tomigo »

A můžu se přidat? Bral bych ty blinkry s mlhovkou, jestli by to bylo možný.
Přílohy
Blinkry+mlhovka 1250,-.jpg
Ráj na 6: VW CLUB
Obrázek

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 kolo-objednavam z DE doplnky.levne!

Příspěvek od vento »

to tomigo:mas s.z. :wink:

Uživatelský avatar
jEkOt
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1852
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno doVWn toVWn
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 kolo-objednavam z DE doplnky.levne!

Příspěvek od jEkOt »

to mas z nejakych webovek ?

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 kolo-objednavam z DE doplnky.levne!

Příspěvek od vento »

jEkOt píše:to mas z nejakych webovek ?
z německeho e-shopu.jestli tě něco konkretniho zajimá tak mi pisni s.z.

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 kolo-objednavam z DE doplnky.levne!

Příspěvek od KaCzaba »

co je vse v te sade na ten jednoramenny sterac?nejaky ty tahla chapu,co plast na sterace?
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 kolo-objednavam z DE doplnky.levne!

Příspěvek od vento »

KaCzaba píše:co je vse v te sade na ten jednoramenny sterac?nejaky ty tahla chapu,co plast na sterace?
viz foto :wink:
Přílohy
12470.jpg

Uživatelský avatar
budback
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 346
Registrován: 25.09.2007 19:19
Bydliště: kousek od Třeboně
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 kolo-objednavam z DE doplnky.levne!

Příspěvek od budback »

Obrázek

Nemá někdo tydle světla vyfocený na autě za dne a za noci ?? Bereš stále objednávky ???

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 kolo-objednavam z DE doplnky.levne!

Příspěvek od napster »

Uvažoval jsem nad těma čirejma+mlha,ale je tu asi problem.Potřebuju na ty přední mlhy i jinej spínač do interieru?v mojem Golfu III 1.9TD jam jen zadní mlhovky a tak nechci dávat i novej vypínač,protože jsem student a pořád nemám peníze,když teď jsem koupil Přední světla s AE za 3800kč+fole+volant+lemy+barvu na nárazníky+STK+ME+přihlášení+Dovoz+zimáky atp.....ALe ceny jou dobrý!Kdyžtak se ještě ozvu.

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Re: 2 kolo-objednavam z DE doplnky.levne!

Příspěvek od mephik »

tak ja tydle svetla mel na aute a mam foto jen za dne jestli aspon trosku pomuze - potkavacky jsou ty bodovky a dalky ty paraboly jinak ten krajni se da zapojit jako parkovacka nebo blinkr- ja tam mel modrou diodu na parking lighting :-)
Přílohy
P1010729.JPG

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 kolo-objednavam z DE doplnky.levne!

Příspěvek od vento »

budback píše:Obrázek

Nemá někdo tydle světla vyfocený na autě za dne a za noci ?? Bereš stále objednávky ???
ano beru :wink: jinak jsou samozřejmě včetně všech žárovek někde vyhrabu realne foto a poslu ti ho v s.z.

jé mephik už mě předběhl :) díky :wink:

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 kolo-objednavam z DE doplnky.levne!

Příspěvek od vento »

napster píše:Uvažoval jsem nad těma čirejma+mlha,ale je tu asi problem.Potřebuju na ty přední mlhy i jinej spínač do interieru?v mojem Golfu III 1.9TD jam jen zadní mlhovky a tak nechci dávat i novej vypínač,protože jsem student a pořád nemám peníze,když teď jsem koupil Přední světla s AE za 3800kč+fole+volant+lemy+barvu na nárazníky+STK+ME+přihlášení+Dovoz+zimáky atp.....ALe ceny jou dobrý!Kdyžtak se ještě ozvu.
kluci vetšinou vymneni i vypinač čistě teoreticky by to šlo připojit i na zadní ale pak by ti svítily samozřejmě zároven.nebo bych koupil za 10Kč tohle a bylo by hotovo :wink:
Přílohy
02620014.jpg
02620014.jpg (8.4 KiB) Zobrazeno 737 x

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 kolo-objednavam z DE doplnky.levne!

Příspěvek od napster »

mephik píše:tak ja tydle svetla mel na aute a mam foto jen za dne jestli aspon trosku pomuze - potkavacky jsou ty bodovky a dalky ty paraboly jinak ten krajni se da zapojit jako parkovacka nebo blinkr- ja tam mel modrou diodu na parking lighting :-)
Tyhle světla mam taky.Kroužky svítěj pěkně bíle.Ale ta čoča svítí do žluta(alespoň se mi to zdá) zapojení není těžký je tam černá svorkovnice a tři kabely( 2x AE a jednou na diody co jsou nahoře mezi parabolama).Svítěj dobře ty světla?Jde mi hlavně o ten xenon,kterej je v tlumených světlech do dálkáčů uvažuju o H1 100W idealní by bylo H1 70W,ale ty se asi nedělaj :( Jinak pozor!tyhle světla se dělaj v provedení s jednim AE a dvouma AE,ale tj jen tak pro zajímavost.Btw k čemu jsou ty dvě diody mezi parabolama?Nvm na co je mam zaojit.Uvažoval jsem,že je zapojim společně s předníma mlhovkama,protože jako obrysovky si necham jenom AE. jinak tady máš víc fotek těch světel http://album.volny.cz/screeny/browse.ph ... wse_page=0

Uživatelský avatar
budback
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 346
Registrován: 25.09.2007 19:19
Bydliště: kousek od Třeboně
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 kolo-objednavam z DE doplnky.levne!

Příspěvek od budback »

napster píše:
mephik píše:tak ja tydle svetla mel na aute a mam foto jen za dne jestli aspon trosku pomuze - potkavacky jsou ty bodovky a dalky ty paraboly jinak ten krajni se da zapojit jako parkovacka nebo blinkr- ja tam mel modrou diodu na parking lighting :-)
Tyhle světla mam taky.Kroužky svítěj pěkně bíle.Ale ta čoča svítí do žluta(alespoň se mi to zdá) zapojení není těžký je tam černá svorkovnice a tři kabely( 2x AE a jednou na diody co jsou nahoře mezi parabolama).Svítěj dobře ty světla?Jde mi hlavně o ten xenon,kterej je v tlumených světlech do dálkáčů uvažuju o H1 100W idealní by bylo H1 70W,ale ty se asi nedělaj :( Jinak pozor!tyhle světla se dělaj v provedení s jednim AE a dvouma AE,ale tj jen tak pro zajímavost.Btw k čemu jsou ty dvě diody mezi parabolama?Nvm na co je mam zaojit.Uvažoval jsem,že je zapojim společně s předníma mlhovkama,protože jako obrysovky si necham jenom AE. jinak tady máš víc fotek těch světel http://album.volny.cz/screeny/browse.ph ... wse_page=0
jedno AE a dvě AE ? jakej je v tom rozdíl ?? :oops: co to vůbec AE je ?

Edit: Jsem to krypl angel eyes :lol:

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“