Zima

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
DoggyBoy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 279
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Západní čechy
Kontaktovat uživatele:

Zima

Příspěvek od DoggyBoy »

Jak připravujete svoje autíí na zimu? :mrgreen:

Uživatelský avatar
StrycekTony
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov,Grymov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zima

Příspěvek od StrycekTony »

Nooooo tak obuji zimní gumy, zkontroluji stav chladící kapaliny(bod zamrznutí) 8) ,do ostřikovačů doleji nemrznoucí směs... Dobiji baterku,pokud už má teda něco za sebou :lol:
Noo a nebo auto zašiju do garáže a vytáhnu až na jaře :mrgreen:
No smoke, no funny... :-D

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zima

Příspěvek od JaSk »

Narvu tam 13" plecháče se zimákama, před chladič se něco dá, aby se to vůbec zahřálo (ne zvenku), asi sundám GTi lízátko a navoskuju to. Jinak by nebylo od věci kouknout na tu vodu do ostřikovačů :D
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
Myš
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2051
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Náchodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zima

Příspěvek od Myš »

půjdou tam 14 na plechu :roll: ,zimní směs do odstřikovačů,a fridex bo toho sme tam už moc nenaměřili
►►► VÝCHODOČESKÉ SRAZY ◄◄◄

Mám své myšlení, kterému málokdo rozumí.... Obrázek

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Re: Zima

Příspěvek od mephik »

JaSk píše:Narvu tam 13" plecháče se zimákama, před chladič se něco dá, aby se to vůbec zahřálo (ne zvenku), asi sundám GTi lízátko a navoskuju to. Jinak by nebylo od věci kouknout na tu vodu do ostřikovačů :D
to JASK .... chlape to vubec neni spatnej napad to lizatko sundat akorat se zeptam jak ho sundavas ? bude asi nejak nacvaknuty co ... chce to jen zabrat nebo je v tom nejakej figl ? :-) jinak ja uz mam fridex zmereny a je tam nejakych - 25st. coz by melo stačit ...... a zimaky sou jeste v igelitu ale myslim ze do 14dni je tam dam .... a na co jsem jeste zapomel ...... joo do odstrikovacu tam mam aj pres leto zimni smes pac to vubec nepouzivam - umyvam okna casto zvenko ručne takze nepotrebuju .-)

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zima

Příspěvek od JaSk »

mephik: Joo, původně je tam ze dvou dílů nacvaklý (nebo z jednoho na ventu - jejich chyba, jim se huř sundavá :D)
No ale u mě ho tam drží notná dávka polyuretanu, aby se neutrhlo o chodník, takže nevim nevim, jak ho sundám já :lol:
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Re: Zima

Příspěvek od mephik »

JaSk píše:mephik: Joo, původně je tam ze dvou dílů nacvaklý (nebo z jednoho na ventu - jejich chyba, jim se huř sundavá :D)
No ale u mě ho tam drží notná dávka polyuretanu, aby se neutrhlo o chodník, takže nevim nevim, jak ho sundám já :lol:
ja táák no sice to nebude vypadat moc pekne ale za komfort se plati .... garazuju tedka auto v garazi kde je blbej prijezd a uz tedka v lete mi to vychazi doslova na milimetr ze to neberu tim lízem takze si rikam jak v zime treba napadne snih jestli nejakej napadne ale ja doufam ze jo :-) tak to budu uhrňat až do garaze a nebo v horšim pripade budu pred garazi sbirat trsátka :lol: tak bych to radsi videl dole ...... tak ja se na to mrknu a zkusim sundat snad to nepo*rvim.......... :D :D

Uživatelský avatar
yurik
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1513
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Zima

Příspěvek od yurik »

podnaraznik je nacvaknuty, ale moze byt, ze je chyteny skrutkami, su tam na to aj origo otvory, tak bacha na to :!:
Obrázek

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Zima

Příspěvek od KaCzaba »

na zimu musim jeste vymenit palivovy filtr,nasadit 15" elektrony,zmerit fridex,kapalinu do ostrikovacu,budu menit olej a rozvody,loziska v zadnich nabojich,zadni oblozeni brzd,klinovy remen...nee to nejsou dulezity ukony kvuli zime ale bezna udrzba ktera po ty rozvody jiz nepocka,to co je psano dale je jeste odkladuschopne
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
pakostik
Profík
Profík
Příspěvky: 1151
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zima

Příspěvek od pakostik »

Ja to mam jednoduchy, zavezu do garaze, odhlasim a mam pripraveno :lol: :lol:
modráček = dráček 1.6 = kule jako hrom

stránečky: http://www.pakostik.borec.cz

novy icq 428-568-411 !!

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zima

Příspěvek od JaSk »

Občas to lízátko bejvá tak, že pod těma pacičkama jsou kusy plastu, ktereé zajišťují, že nejde vyndat. Když ty kusy nevyndáš, vyndáš lízo s nárazníkem, doporučuju se tam podívat :D
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Re: Zima

Příspěvek od mephik »

JaSk píše:Občas to lízátko bejvá tak, že pod těma pacičkama jsou kusy plastu, ktereé zajišťují, že nejde vyndat. Když ty kusy nevyndáš, vyndáš lízo s nárazníkem, doporučuju se tam podívat :D
jasny kluci diky za rady ale bude asi lepsi se tam mkrnout to je jasny ...... kdovi jakej kutil to tam pajsroval zejo :D

Uživatelský avatar
DoggyBoy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 279
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Západní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Zima

Příspěvek od DoggyBoy »

jeste otazecka...pro ty kdo maj auto snížený...jak to zvedáte na hever když se mi pod to žádnej nevejde? :mrgreen:

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Zima

Příspěvek od KaCzaba »

DoggyBoy píše:jeste otazecka...pro ty kdo maj auto snížený...jak to zvedáte na hever když se mi pod to žádnej nevejde? :mrgreen:
musis mit treba dve prkynka a z nich si udelam takovy malinkaty najezdy a pak na ne najedu kolam.a muzu tam konecen soupnout hever
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
Tomigo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 166
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Česká Skalice

Re: Zima

Příspěvek od Tomigo »

DoggyBoy píše:jeste otazecka...pro ty kdo maj auto snížený...jak to zvedáte na hever když se mi pod to žádnej nevejde? :mrgreen:
Na to jsou potřeba dva. Jeden auto přizvihne, třeba pomocí nějakého trámu a ten druhý tam šoupne hever... :lol:
Ráj na 6: VW CLUB
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“