zamrzani auti

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
chip1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: brnoooooooooooo

zamrzani auti

Příspěvek od chip1 »

Chlapi.potrebuji cim namazat nebo nastrikat dvere(zamky,gumy)aby mi furt nezamrzali na mem golfiku.. sem ztoho docela spatnej.Rano potrebuji odjet a vsechny dvere zamrzli a o zamcich ani nemluvim. Si budu muset nakonec nechat namontovat ten central na dalku:o( dik moc za kazdou radu

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: zamrzani auti

Příspěvek od vento »

chip1 píše:Chlapi.potrebuji cim namazat nebo nastrikat dvere(zamky,gumy)aby mi furt nezamrzali na mem golfiku.. sem ztoho docela spatnej.Rano potrebuji odjet a vsechny dvere zamrzli a o zamcich ani nemluvim. Si budu muset nakonec nechat namontovat ten central na dalku:o( dik moc za kazdou radu
jsou prímo přípravky na to určené (např.regum nebo tak nejak :) ) já osobně vzdy pred zimou vemu gumy podel dveří silikonovým olejem konkordem a všechny zámky taky a mam klid

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: zamrzani auti

Příspěvek od napster »

chip1 píše:Chlapi.potrebuji cim namazat nebo nastrikat dvere(zamky,gumy)aby mi furt nezamrzali na mem golfiku.. sem ztoho docela spatnej.Rano potrebuji odjet a vsechny dvere zamrzli a o zamcich ani nemluvim. Si budu muset nakonec nechat namontovat ten central na dalku:o( dik moc za kazdou radu
VW40 a nastříkat ty gumy.Vem si i zámky dveří,když by se o nemělo,tak ale nezamrzaj potom tolik při teplotách okolo -10°C nejelšpí na zámky je grafitovej olej.

Uživatelský avatar
jamboo659
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liptovsky Mikulas

Re: zamrzani auti

Příspěvek od jamboo659 »

Dnes rano som isiel do roboty ,mam otvaranie central ,ale aj tak na dverach na strane vodica sa mi dvere neotvorili mraz bol /cca -5 az-7/pod nulou.Dvere som otvoril klucom ale hned sa mi aj automaticky zavreli /nevysunul sa mi kolik na strane vodica/ ako som pustil kluc.Ci som chcel ci nechcel musel som vliezt cez stranu spolujazdca tam sa mi dali otvorit normalne dvere.Cez vikend musim pozriet dvere na strane vodica a aj ponatierat gumy sil. olejom.

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: zamrzani auti

Příspěvek od molczik »

Sonax na ty gumy dělá takovou special srajdu. Vydrží na autě celou zimu. Já to tim natřu 2x ročně a mam klid.

http://www.sonax.cz

Obrázek
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
muficek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 312
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: O.-Dubina, MS.kraj

Re: zamrzani auti

Příspěvek od muficek »

Já to řeším WD 40,zámky i gumy,ale myslím,že by to vyřešil každý přípravek odpuzující vlhkost :wink:
Fiat Polski 125p,1,3, 44kW,Tuzex
VW Golf mk3,1,8, 55kW,social edition http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=96593" onclick="window.open(this.href);return false;
Š Octavia I,1,9TDi, 66kW,Ambiente
VW Golf mk7, 1,6TDi,77kW, Bluemotion

Uživatelský avatar
jhn
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ml. Boleslav

Re: zamrzani auti

Příspěvek od jhn »

já jsem měl silikonový sprej od shellu a ten moc nepomáhal, chce to opravdu něco nemrznoucího
ICQ: 236-929-455, e-mail: jhn.s@post.cz

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: zamrzani auti

Příspěvek od napster »

jhn píše:já jsem měl silikonový sprej od shellu a ten moc nepomáhal, chce to opravdu něco nemrznoucího
WD40 je ověřený na 120tce natřený všechny gumy a bez problemu. :wink:

Uživatelský avatar
chip1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: brnoooooooooooo

Re: zamrzani auti

Příspěvek od chip1 »

tak dik. Skocim do kseftu,a koupim tam nejakou tu silikonovou a nebo WD .zalezi co bude.a testnu to. po prvnim poradnem mrazu dam vedet.:o)

Uživatelský avatar
jamboo659
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liptovsky Mikulas

Re: zamrzani auti

Příspěvek od jamboo659 »

Premazal som aj silikonovym olejom a nepomohlo to,rano vlastne od pondelka rana vchadzam do auta cez spolujazdcove dvere,vsetky okrem vodicovych dveri idu otvorit v pohode ,ale vodicove ani zasvet.V stredu som dokonca zlomil klucku na dverach,zajtra by mi mala dojst,cez vikend vymenim a riadne to premazem.

Uživatelský avatar
Myš
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2051
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Náchodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: zamrzani auti

Příspěvek od Myš »

jamboo659 píše:Premazal som aj silikonovym olejom a nepomohlo to,rano vlastne od pondelka rana vchadzam do auta cez spolujazdcove dvere,vsetky okrem vodicovych dveri idu otvorit v pohode ,ale vodicove ani zasvet.V stredu som dokonca zlomil klucku na dverach,zajtra by mi mala dojst,cez vikend vymenim a riadne to premazem.
taky mám auto jen na dálku a při menších mrazech se mě u řidiče auto neodemklo,až když bylo zahřátý,ten blbej čudlík prostě nevyleze nahoru :-(,takže kyž si to promazal tak už je to dobrý nebo jak to je?
►►► VÝCHODOČESKÉ SRAZY ◄◄◄

Mám své myšlení, kterému málokdo rozumí.... Obrázek

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: zamrzani auti

Příspěvek od napster »

Mys_ka27 píše:
jamboo659 píše:Premazal som aj silikonovym olejom a nepomohlo to,rano vlastne od pondelka rana vchadzam do auta cez spolujazdcove dvere,vsetky okrem vodicovych dveri idu otvorit v pohode ,ale vodicove ani zasvet.V stredu som dokonca zlomil klucku na dverach,zajtra by mi mala dojst,cez vikend vymenim a riadne to premazem.
taky mám auto jen na dálku a při menších mrazech se mě u řidiče auto neodemklo,až když bylo zahřátý,ten blbej čudlík prostě nevyleze nahoru :-(,takže kyž si to promazal tak už je to dobrý nebo jak to je?
prostříkni zámky dveří,gumy okolo dveří, otvor,kam strkáš klíč,mechanizmus zavírání nějakym silikonem,nebo WD40,nebo konkorem a mělo by to být OK.

oliver242
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 27.01.2013 21:00

Re: zamrzani auti

Příspěvek od oliver242 »

Ahoj vsichni. Prosim nemate bekdo zjusenosti...mam golf v variant a delaji se mi namrazky jak otevru dvere.mezi dverma a blatnikem.jakoby tam chybela guma.tesneni nebo tak neco. Dela se to na obou dverich.je to des...nepomaha nic. Rano jak je pod nulou nejdou otevrit dvere. Jinak by se pokrivily. Diiiiky vsem za rady.

Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Re: zamrzani auti

Příspěvek od Rouballik »

Ideální je to natřít nějakým tukem a pak to ani jednou za zimu nezamrzne.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“