čorkaři

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: čorkaři

Příspěvek od Stug »

Tak nějak :wink:
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: čorkaři

Příspěvek od Stug »

jEkOt píše:ja vzdycky panel od radia vyndavam a beru domu, co oci nevidi, to ruky nelaka :D
Chlape tak to jsem si myslel taky, když jsem spěchal, měl plný ruce a tak jsem nechal panel snad potřetí v životě zamčenej v kastlíku. A jak jsem druhej den čučel že je pryč i s rádiem !! Ono to s těma očima zas tak horký neni :)
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
Jindrs
Pilot
Pilot
Příspěvky: 749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: čorkaři

Příspěvek od Jindrs »

napster píše:J.Proto budu zavařovat zámky,dávat folie na okna.Dále si dejte jiný kolíčky do dvěří,protože pomocí drátku to jde lehce otevřít vezmeš si cca 1-1.5m dluhej svářeckej drát uprostřed uděláš očko a protáhneš u dveří nahoru v rohu u B sloupku mezi dveřma a těsněnim ve škole s tim blbnem každou chviku a je to OT pár sekund max 1minuty.Proto si nechávam udělau u našeho mistra ve škole z hliníku nový ty táhla,který vyleštim.to táhlo nesmí mít žádnou zarážku.
i kdyz zavaris zamky a kliky tak to tevres jak nic.Vim o cem mluvim kdyz jsem si zabouchl klicky v aute kdyz jsem mel zavareny kliky.cca 10 sekund a auto bylo otevreny

Uživatelský avatar
Ondrus84
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 25.10.2007 11:30
Bydliště: Rosice u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: čorkaři

Příspěvek od Ondrus84 »

Jo chlapci taky mám zkušenost,akorát že ne s čorkařama,ale s klíčovími opičáky.
Když jsem si koupil Ventítko tak bylo krásně naleštěný,ale během 20minut,které jsem strávil na obědě se mi od předního blatníku až po zadní světlo objevila rýha od klíčů až na plech.Takže místo ježdění po okolí jsem si zajel pro barvu a druhej den už jsem to musel spravovat.
Kamna for life

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: čorkaři

Příspěvek od KaCzaba »

Jindrs píše:
napster píše:J.Proto budu zavařovat zámky,dávat folie na okna.Dále si dejte jiný kolíčky do dvěří,protože pomocí drátku to jde lehce otevřít vezmeš si cca 1-1.5m dluhej svářeckej drát uprostřed uděláš očko a protáhneš u dveří nahoru v rohu u B sloupku mezi dveřma a těsněnim ve škole s tim blbnem každou chviku a je to OT pár sekund max 1minuty.Proto si nechávam udělau u našeho mistra ve škole z hliníku nový ty táhla,který vyleštim.to táhlo nesmí mít žádnou zarážku.
i kdyz zavaris zamky a kliky tak to tevres jak nic.Vim o cem mluvim kdyz jsem si zabouchl klicky v aute kdyz jsem mel zavareny kliky.cca 10 sekund a auto bylo otevreny
jenze u tebe to bylo tim,ze se vlastne auto nezamklo.contral na dalku mel pouze funkci odemykaci,ale ne zamku,ale zatahnout za klicku.takze u tebe stacilo to co stacilo.cvaknout vnitrni klickou...jenze u aute ktery je zamceny,ti to je k nicemu...vis co myslim...u skodovek a asi i jinych aut,to jde,ze zatahnes za vnitrni kliku a odemknou se ti zamky.U VW to dikybohu nejde
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“