čorkaři

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
prochy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 202
Registrován: 25.09.2007 08:29
Bydliště: Praha, Tábor

čorkaři

Příspěvek od prochy »

čauves, tak se chci jen podělit o svoje nas.... včera jsem přišel ke svému autí a co se nestalo nějaký zasra... čorkaři mi vyrvali zámky rádio komplet zdevastovali vnitřek a ještě že to byly lemplové a neumí to nastartovat nebo je někdo vyrušil. jen rozlámali spínačku a mazlí tam na mě takhle čekalo. nesnáším Prahu a čorkaře je to všechno jedna chamraď zasra.... a měli by se šmejdi postřílet.
vw passat b7 2.0 tdi
vw bora 1.9 tdi

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: čorkaři

Příspěvek od Stepix »

noční můra všech majitelů aut... proto budu co nejdrive instalovat magicar :?

Uživatelský avatar
Hellraiser17
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: stará boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: čorkaři

Příspěvek od Hellraiser17 »

to je hnusny no, proto budu misto sedadel instalovat elektrický křeslo.

Uživatelský avatar
Žížal
Pilot
Pilot
Příspěvky: 740
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: čorkaři

Příspěvek od Žížal »

No a já mám havarijko - něco zmizí, nebo tam nebude auto :?: Blbý a nasere ale život jde dál a pojišťovna to zaplácne.

Posledně jsem zjistil že mě to vlastně ani tolik nesere - teda kromě toho bordelu, čekaní na cajty a pak prášku na otisky všude. Hrozný na co si člověk zvykne.
Golf real car, real fast

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: čorkaři

Příspěvek od napster »

J.Proto budu zavařovat zámky,dávat folie na okna.Dále si dejte jiný kolíčky do dvěří,protože pomocí drátku to jde lehce otevřít vezmeš si cca 1-1.5m dluhej svářeckej drát uprostřed uděláš očko a protáhneš u dveří nahoru v rohu u B sloupku mezi dveřma a těsněnim ve škole s tim blbnem každou chviku a je to OT pár sekund max 1minuty.Proto si nechávam udělau u našeho mistra ve škole z hliníku nový ty táhla,který vyleštim.to táhlo nesmí mít žádnou zarážku.

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: čorkaři

Příspěvek od vento »

napster píše:J.Proto budu zavařovat zámky,dávat folie na okna.Dále si dejte jiný kolíčky do dvěří,protože pomocí drátku to jde lehce otevřít vezmeš si cca 1-1.5m dluhej svářeckej drát uprostřed uděláš očko a protáhneš u dveří nahoru v rohu u B sloupku mezi dveřma a těsněnim ve škole s tim blbnem každou chviku a je to OT pár sekund max 1minuty.Proto si nechávam udělau u našeho mistra ve škole z hliníku nový ty táhla,který vyleštim.to táhlo nesmí mít žádnou zarážku.
na co zavařovat zámky dej tam zadní kliky stojej 200Kč/kus nové na mjauto.cz a máš klid :wink:

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: čorkaři

Příspěvek od napster »

vento píše:
napster píše:J.Proto budu zavařovat zámky,dávat folie na okna.Dále si dejte jiný kolíčky do dvěří,protože pomocí drátku to jde lehce otevřít vezmeš si cca 1-1.5m dluhej svářeckej drát uprostřed uděláš očko a protáhneš u dveří nahoru v rohu u B sloupku mezi dveřma a těsněnim ve škole s tim blbnem každou chviku a je to OT pár sekund max 1minuty.Proto si nechávam udělau u našeho mistra ve škole z hliníku nový ty táhla,který vyleštim.to táhlo nesmí mít žádnou zarážku.
na co zavařovat zámky dej tam zadní kliky stojej 200Kč/kus nové na mjauto.cz a máš klid :wink:
tj fakt.Nevěděl jsem,jestli by to pasovalo.Thx :wink:

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: čorkaři

Příspěvek od vento »

napster píše:
vento píše: na co zavařovat zámky dej tam zadní kliky stojej 200Kč/kus nové na mjauto.cz a máš klid :wink:
tj fakt.Nevěděl jsem,jestli by to pasovalo.Thx :wink:
není zač a samotná vymněna je taky bez problemů :wink:

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: čorkaři

Příspěvek od KaCzaba »

napster píše:
vento píše: na co zavařovat zámky dej tam zadní kliky stojej 200Kč/kus nové na mjauto.cz a máš klid :wink:
tj fakt.Nevěděl jsem,jestli by to pasovalo.Thx :wink:

a ja nevedel ze jsou tak levny.tak to je pecka.porad jsem cekal az se nekde objevi vrak ze je z nej ukoristim :mrgreen: mam zatim pujceny od kamose z venta a kolicky uz mam davno odsroubovany.nemam zadny
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: čorkaři

Příspěvek od JaSk »

Nejlepší je tam nic nemít. Kde nic neni tam ani smrt nebere :?
(a nebo mít garáž)
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
Buky20
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 298
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Č.Budějovice

Re: čorkaři

Příspěvek od Buky20 »

bych zabíjel.........to je to samí jako když se mi někdo kamenem koukl na střešní okno..... :roll: :?
pakáž jedna

Uživatelský avatar
jEkOt
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1852
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno doVWn toVWn
Kontaktovat uživatele:

Re: čorkaři

Příspěvek od jEkOt »

ja vzdycky panel od radia vyndavam a beru domu, co oci nevidi, to ruky nelaka :D

Uživatelský avatar
Žížal
Pilot
Pilot
Příspěvky: 740
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: čorkaři

Příspěvek od Žížal »

jEkOt píše:ja vzdycky panel od radia vyndavam a beru domu, co oci nevidi, to ruky nelaka :D
To sem si myslel taky... Tak mam zničený zámek, bordel v autě (aspoň jsem vytahal co tam nepatří) utrhnutý teploměr a ve finále celé auto posypané práškem na otisky. :roll:
Golf real car, real fast

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: čorkaři

Příspěvek od napster »

jEkOt píše:ja vzdycky panel od radia vyndavam a beru domu, co oci nevidi, to ruky nelaka :D
mě panel nejde vyndat,což mi nevadí,protože když mi budou to autoradio ukrast,tak ho musej nejdřív otevřít,protože mam sony CDX M600R http://youtube.com/watch?v=qeaDLxeESW8 a když ho neotevřou,tak ho nevyndaj a už mám na autě folie,vypínání naft. čerpadla,alarm,takže už se o auto tolik nebojim.

Uživatelský avatar
syncon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolin,Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: čorkaři

Příspěvek od syncon »

napster píše:
jEkOt píše:ja vzdycky panel od radia vyndavam a beru domu, co oci nevidi, to ruky nelaka :D
mě panel nejde vyndat,což mi nevadí,protože když mi budou to autoradio ukrast,tak ho musej nejdřív otevřít,protože mam sony CDX M600R http://youtube.com/watch?v=qeaDLxeESW8 a když ho neotevřou,tak ho nevyndaj a už mám na autě folie,vypínání naft. čerpadla,alarm,takže už se o auto tolik nebojim.

jenom budes cumet jak ti rozmlatej palubku az ho budou vyndavat :x

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“