NA CO SI MÁM DÁT BACHA PŘI KOUPI 1,9td

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: NA CO SI MÁM DÁT BACHA PŘI KOUPI 1,9td

Příspěvek od vwCharlie »

no řemenice na altíku je tak malá,že snad házet ani nemůže,to by musela být zohlá hřídel rotoru a to je blbost. A řemenice na vodní bumpě,když hází,tak je třeba vyměnit,nic jiného se s tím dělat nedá,ale je mi to divné,řemenice na vodní pumpě málo kdy začne házet. Nehází ti ta řemenice na klikovce?

Smotli
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 23.12.2007 23:56
Bydliště: Gen.Svobody218/1 horni jiretin 43543

Re: NA CO SI MÁM DÁT BACHA PŘI KOUPI 1,9td

Příspěvek od Smotli »

vwCharlie píše:no řemenice na altíku je tak malá,že snad házet ani nemůže,to by musela být zohlá hřídel rotoru a to je blbost. A řemenice na vodní bumpě,když hází,tak je třeba vyměnit,nic jiného se s tím dělat nedá,ale je mi to divné,řemenice na vodní pumpě málo kdy začne házet. Nehází ti ta řemenice na klikovce?


Sorry sem neco zapomne je to ta remenice na klice uplne dole tak ta hazi asi pul cm dikes ,ostatni ok mozna ze je nejak ohla ci povolena ? moc se v tom nevyznam

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: NA CO SI MÁM DÁT BACHA PŘI KOUPI 1,9td

Příspěvek od vwCharlie »

Smotli píše:
vwCharlie píše:no řemenice na altíku je tak malá,že snad házet ani nemůže,to by musela být zohlá hřídel rotoru a to je blbost. A řemenice na vodní bumpě,když hází,tak je třeba vyměnit,nic jiného se s tím dělat nedá,ale je mi to divné,řemenice na vodní pumpě málo kdy začne házet. Nehází ti ta řemenice na klikovce?


Sorry sem neco zapomne je to ta remenice na klice uplne dole tak ta hazi asi pul cm dikes ,ostatni ok mozna ze je nejak ohla ci povolena ?
no tak to bych měl velké obavy. To je předzvěst toho,že se časem unaví buď ten šroub nebo ten klínek a potká se to. Co ti můžu doporučit,tak abys vyměnil tu řemenici. Nová stojí snad 10000,protože se v druhovýrobě nedělá,tak se budeš muset pokoušet shánět starší a možná bych vyměnil i to rozvodové kolo preventivně,to stojí kolem 700 nové. Nechci tě vyloženě strašit,třeba s tím budeš jezdit ještě dlouho,ale často na to dochází.

Smotli
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 23.12.2007 23:56
Bydliště: Gen.Svobody218/1 horni jiretin 43543

Re: NA CO SI MÁM DÁT BACHA PŘI KOUPI 1,9td

Příspěvek od Smotli »

vwCharlie píše:
Smotli píše:

Sorry sem neco zapomne je to ta remenice na klice uplne dole tak ta hazi asi pul cm dikes ,ostatni ok mozna ze je nejak ohla ci povolena ?
no tak to bych měl velké obavy. To je předzvěst toho,že se časem unaví buď ten šroub nebo ten klínek a potká se to. Co ti můžu doporučit,tak abys vyměnil tu řemenici. Nová stojí snad 10000,protože se v druhovýrobě nedělá,tak se budeš muset pokoušet shánět starší a možná bych vyměnil i to rozvodové kolo preventivně,to stojí kolem 700 nové. Nechci tě vyloženě strašit,třeba s tím budeš jezdit ještě dlouho,ale často na to dochází.

A neni to jen tim plechovym co kouka ven z bloku pac ostatni je rovne jen se vykla ta sracka jak jsou na tom dany klinak s tim paskovim remenem?

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: NA CO SI MÁM DÁT BACHA PŘI KOUPI 1,9td

Příspěvek od vwCharlie »

Smotli píše:
vwCharlie píše:no tak to bych měl velké obavy. To je předzvěst toho,že se časem unaví buď ten šroub nebo ten klínek a potká se to. Co ti můžu doporučit,tak abys vyměnil tu řemenici. Nová stojí snad 10000,protože se v druhovýrobě nedělá,tak se budeš muset pokoušet shánět starší a možná bych vyměnil i to rozvodové kolo preventivně,to stojí kolem 700 nové. Nechci tě vyloženě strašit,třeba s tím budeš jezdit ještě dlouho,ale často na to dochází.

A neni to jen tim plechovym co kouka ven z bloku pac ostatni je rovne jen se vykla ta sracka jak jsou na tom dany klinak s tim paskovim remenem?
nevím jak moc ti to hází,ale ta řemenice je těžká jak prase,takže když hází,tak je těma vibracema namáhaný jak ten šroub,tak třeba i ten klínek na rozvodovém kole.Unaví se a pak lupne.Já ti jenom píšu s čím jsem se já několikrát setkal. Je to bolest motoru AAZ 1.9TD 55kW.Tyto motory od VW se nejčastěji potkávaly.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“