NA CO SI MÁM DÁT BACHA PŘI KOUPI 1,9td

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
CHLUPIK
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Petrovice I. okr. Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

NA CO SI MÁM DÁT BACHA PŘI KOUPI 1,9td

Příspěvek od CHLUPIK »

AHOJ MÁM VYHLÍDNUTÝ DOCELA PĚKNÝ KOUSEK VENTO 1,9TD r.v.94 MOHL BY MI NĚKDO PORADIT NA CO SI MÁM DÁT BACHA NA CO POŘÁDNĚ KOUKNOUT A TAK.DÍKY MOC

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: NA CO SI MÁM DÁT BACHA PŘI KOUPI 1,9td

Příspěvek od Stug »

©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
Debre
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 450
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chotěbuz
Kontaktovat uživatele:

Re: NA CO SI MÁM DÁT BACHA PŘI KOUPI 1,9td

Příspěvek od Debre »

ja sem si nedavno dovezl golfa 1.9td a byla na něm v prdeli vodni pumpa a čidlo ohledně oleje ale to byly opravy za pakatel a nevim jestli se to vyskytuje nak častěji. Jinak muže odejit turbo ale to asi jen tak nepoznaš v jakem je stavu fakt nwm.

Uživatelský avatar
boost
Člen klubu
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BECHYNĚ
Kontaktovat uživatele:

Re: NA CO SI MÁM DÁT BACHA PŘI KOUPI 1,9td

Příspěvek od boost »

Dost často se potkávali. vyklepávalo se kolo na klice. Taky se mi to jednou stalo u mýho bejvalýho Venta. projevuje se to mírným klepáním za chodu, ale pokud nemáš ten motor naposlouchanej tak to nepoznáš. Jinak já mám s timhle motorem dobrou zkušenost. A celkem to i jede na ty kW.
Stavební firma, stavebniny http://www.snn.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: NA CO SI MÁM DÁT BACHA PŘI KOUPI 1,9td

Příspěvek od vwCharlie »

tak tak,hodně se to potkávalo,buď se střihl klínek na rozvodovém kole nebo praskl šroub na klice od rozvodového kola. Bacha na to,jestli hází spodní řemenice na klice.Nové rozvodové kolo stojí asi 700,-. Jinak vše ostatní se dá opravit celkem v pohodě,druhej motor shánět je horší. A to,že to bylo oblíbené auto taxikářů,to snad každý ví. A hnije jako prase stejně jako GIII,takže prohlédnout zespod,hlavně kolem prahů u kol.

Uživatelský avatar
Jindrs
Pilot
Pilot
Příspěvky: 749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: NA CO SI MÁM DÁT BACHA PŘI KOUPI 1,9td

Příspěvek od Jindrs »

vwCharlie píše:tak tak,hodně se to potkávalo,buď se střihl klínek na rozvodovém kole nebo praskl šroub na klice od rozvodového kola. Bacha na to,jestli hází spodní řemenice na klice.Nové rozvodové kolo stojí asi 700,-. Jinak vše ostatní se dá opravit celkem v pohodě,druhej motor shánět je horší. A to,že to bylo oblíbené auto taxikářů,to snad každý ví. A hnije jako prase stejně jako GIII,takže prohlédnout zespod,hlavně kolem prahů u kol.

Hnije?To si delas srandu ne?Pokud to nebylo bourany tak to nehnije.Nevim kde jsi na to prisel.Na mem aute nenajdu ani naznak rzi a ostatni kamosi taky v pohode

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: NA CO SI MÁM DÁT BACHA PŘI KOUPI 1,9td

Příspěvek od vwCharlie »

Jindrs píše:
vwCharlie píše:tak tak,hodně se to potkávalo,buď se střihl klínek na rozvodovém kole nebo praskl šroub na klice od rozvodového kola. Bacha na to,jestli hází spodní řemenice na klice.Nové rozvodové kolo stojí asi 700,-. Jinak vše ostatní se dá opravit celkem v pohodě,druhej motor shánět je horší. A to,že to bylo oblíbené auto taxikářů,to snad každý ví. A hnije jako prase stejně jako GIII,takže prohlédnout zespod,hlavně kolem prahů u kol.

Hnije?To si delas srandu ne?Pokud to nebylo bourany tak to nehnije.Nevim kde jsi na to prisel.Na mem aute nenajdu ani naznak rzi a ostatni kamosi taky v pohode
já jsem s těma autama skoro každý den a nestýkám se s jedním nebo dvěma. Jako zachovalé kousky se ještě najdou,ale jinak je to už pojeb. Volkswagen s nástupem třetí řady modelů začal šetřit na kvalitě v 90letech,ale nejen on v Německu. Hold se stal z toho velkej byznys,který težil z dobře vydobité pozice předchozích let :wink:

Uživatelský avatar
Jindrs
Pilot
Pilot
Příspěvky: 749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: NA CO SI MÁM DÁT BACHA PŘI KOUPI 1,9td

Příspěvek od Jindrs »

vwCharlie píše:
Jindrs píše:
Hnije?To si delas srandu ne?Pokud to nebylo bourany tak to nehnije.Nevim kde jsi na to prisel.Na mem aute nenajdu ani naznak rzi a ostatni kamosi taky v pohode
já jsem s těma autama skoro každý den a nestýkám se s jedním nebo dvěma. Jako zachovalé kousky se ještě najdou,ale jinak je to už pojeb. Volkswagen s nástupem třetí řady modelů začal šetřit na kvalitě v 90letech,ale nejen on v Německu. Hold se stal z toho velkej byznys,který težil z dobře vydobité pozice předchozích let :wink:

tak to mame teda vsichni zachovale kousky :)

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: NA CO SI MÁM DÁT BACHA PŘI KOUPI 1,9td

Příspěvek od vwCharlie »

a zdravé kufrové dveře na GIII je "skoro" stejný problém sehnat jako na felicii.

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: NA CO SI MÁM DÁT BACHA PŘI KOUPI 1,9td

Příspěvek od vwCharlie »

Jindrs píše:
vwCharlie píše: já jsem s těma autama skoro každý den a nestýkám se s jedním nebo dvěma. Jako zachovalé kousky se ještě najdou,ale jinak je to už pojeb. Volkswagen s nástupem třetí řady modelů začal šetřit na kvalitě v 90letech,ale nejen on v Německu. Hold se stal z toho velkej byznys,který težil z dobře vydobité pozice předchozích let :wink:

tak to mame teda vsichni zachovale kousky :)
hochu tak počkej až to bude mít za sebou to co stará dvojka nebo jednička. Jako netvrdím,že to jsou vraky,oproti jiným značkám jsou na tom ještě možná trochu dobře,ale počkej si na jejich stav po stejných letech provozu u nás :)
Dívej se na všechny vozy,nejen tady na klubáky a jejich hýčkané vozítka. Tady jsou fandové :D

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: NA CO SI MÁM DÁT BACHA PŘI KOUPI 1,9td

Příspěvek od Stug »

VwCharlie má docela recht :?
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
boost
Člen klubu
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BECHYNĚ
Kontaktovat uživatele:

Re: NA CO SI MÁM DÁT BACHA PŘI KOUPI 1,9td

Příspěvek od boost »

Jo, hnijou. zadní vrata, spodek a spodky dveří. to vento bylo 94 a taky už byli místa na podlaze pěkně chycený. Lemy pod těma GT plastama ani nemluvě.
Stavební firma, stavebniny http://www.snn.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: NA CO SI MÁM DÁT BACHA PŘI KOUPI 1,9td

Příspěvek od vwCharlie »

a hnije to z nepochopitelných důvodů i po obvodu všech oken. Jak ty auta jezdí nějakých pár let u nás,tak je to konec. K tomu stačí pak párkrát blbě v servise zvednout auto za prahy a už to jede.Ale k tomu přispějí někteří moulové. Prostě jak se to doveze zdravé,tak se to musí dobře podchytit a vydrží to. Seat je něco podobného.
Ale ne že bych to chtěl zas nějak hanit,ostatní značky nejsou na tom taky o moc líp,tehda to vychytali nejlíp japonci pozinkem,ale někde po jiné stránce to zas nevychytali :D

Uživatelský avatar
boost
Člen klubu
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BECHYNĚ
Kontaktovat uživatele:

Re: NA CO SI MÁM DÁT BACHA PŘI KOUPI 1,9td

Příspěvek od boost »

pravda i pod gumama oken už byli puchýřky. Tak když sem přivez uplně zdravýho golfa z francie tak šel okamžitě na dutiny a všechny možný antikorozní ochrany. :-)
Stavební firma, stavebniny http://www.snn.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Smotli
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 23.12.2007 23:56
Bydliště: Gen.Svobody218/1 horni jiretin 43543

Re: NA CO SI MÁM DÁT BACHA PŘI KOUPI 1,9td

Příspěvek od Smotli »

vwCharlie píše:tak tak,hodně se to potkávalo,buď se střihl klínek na rozvodovém kole nebo praskl šroub na klice od rozvodového kola. Bacha na to,jestli hází spodní řemenice na klice.Nové rozvodové kolo stojí asi 700,-. Jinak vše ostatní se dá opravit celkem v pohodě,druhej motor shánět je horší. A to,že to bylo oblíbené auto taxikářů,to snad každý ví. A hnije jako prase stejně jako GIII,takže prohlédnout zespod,hlavně kolem prahů u kol.


K te remenici jak je dole na vodni pumpu a altik trochu mne hazi muze te prosim poradit nebo co stim dekuju VW 1.9TD

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“