Angel Eyes/POLICIE

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Angel Eyes/POLICIE

Příspěvek od KaCzaba »

Ted me staveli dopravaci,a duvod byl,ze je zajimaly my predni svetla AE.chtel to porozsvecet a pak si stoupl pred svetlo a chtel at mu zatocim koleckem na sklapeni svetel.a ejhle ony se zacly sklapet :D byl v pohode,rikal ze se prodavaji AE prave bez toho sklapeni,a ze uznava se to mam v poradku ze to sklapeni funguje.a ja si rikal,ze bylo na case,ze jsem ho tam konecne uz nabastlil.taxem mel stesti :D tak jen pro ostatni takova zkusenost,no :D
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Re: Angel Eyes/POLICIE

Příspěvek od mephik »

Coze ? to musi jako fungovat jo ? no to sem teda nevedel - ja mam ty samy co ty ale stelovani tam mam rucne tak to se jako pokutuje .... no tak to budu muset asi sehnat :158: :(

Uživatelský avatar
Radis130
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc-Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes/POLICIE

Příspěvek od Radis130 »

Pokud auto má ve výbavě sklápění sětel pomocí ovlodače v interiéru a nelze pophyb světla jinak regulovat, tak stejný systém na AE musíš mít také. Pokud máš manuální jako třeba já kdy pro seřízení musíš otevřít kapou atd, tak u AE můžeš mít oboje varianty...Já to řeším tak , pokud jde regulovat výška jakýmkoliv funkčním způsobem tak je to bez následků.

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes/POLICIE

Příspěvek od napster »

Radis130 píše:Pokud auto má ve výbavě sklápění sětel pomocí ovlodače v interiéru a nelze pophyb světla jinak regulovat, tak stejný systém na AE musíš mít také. Pokud máš manuální jako třeba já kdy pro seřízení musíš otevřít kapou atd, tak u AE můžeš mít oboje varianty...Já to řeším tak , pokud jde regulovat výška jakýmkoliv funkčním způsobem tak je to bez následků.
mám jak elektrický,tak na světlech regulaci.Takže to je v pohodě??

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes/POLICIE

Příspěvek od KaCzaba »

chtel po me proste zatocit koleckem na regulaci a stoupl si pred svetlo a koukal na svy nohy,zda se hybe.a rikal prave o tom,ze se prodavaji svetla AE bez moznosti regulace.ty my na tom byly stejne,tudiz bez regulace, ale da se tam moturek z origo svetel dobastlit..taky myslim,ze kdybych uvnitr regulaci nemel,bylo by to jedno.nemuze te nekdo pokutovat za to,ze nemas na aute tuningovy svetla ktery nelze serizovat z kabiny,kdyz ty origo to taky nemeli.ale jak jsem rekl jeste jsem mu otevrel kapotu at se podiva na moturky ze tam jsou,pac na jeho nonach moc nebylo videt ze se lampy sklapi,a byl v pohode.
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes/POLICIE

Příspěvek od napster »

KaCzaba píše:chtel po me proste zatocit koleckem na regulaci a stoupl si pred svetlo a koukal na svy nohy,zda se hybe.a rikal prave o tom,ze se prodavaji svetla AE bez moznosti regulace.ty my na tom byly stejne,tudiz bez regulace, ale da se tam moturek z origo svetel dobastlit..taky myslim,ze kdybych uvnitr regulaci nemel,bylo by to jedno.nemuze te nekdo pokutovat za to,ze nemas na aute tuningovy svetla ktery nelze serizovat z kabiny,kdyz ty origo to taky nemeli.ale jak jsem rekl jeste jsem mu otevrel kapotu at se podiva na moturky ze tam jsou,pac na jeho nonach moc nebylo videt ze se lampy sklapi,a byl v pohode.
ono se to sklapí hodně pomalu,vim to,protože ve škole to seřizuju a když to musíš o 1mm seřídit,tak stím musíš několikrát pootočit.Na nohách by to nepoznal,protože to je nepatrný.Pokud máš platnou STK,tak ty světla musí být seřizeny(nesmíš jim říct,že máš na STK známí a že to auto tam jenom projelo a bylo po technický :lol: ) Pokud jsou na světlech ty šrouby,tak to jde štelovat a PČR by tě měla nechat bejt. Éčka ty světla maj,takže maj atest a to je jediný,co by je mělo zajímat,pokud nemaj u sebe Kombimotex na seřizování světel,tak by to po tobě ani nemusely chtít.

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes/POLICIE

Příspěvek od KaCzaba »

jo to byla dalsi vec,co jsme nejak prohodily.jako ze jsem dodal ze by me prece vyhodily bez naklapeni svetel z STK :D a on se pousmal a jen prohodil,ze asi vsichni vime jaxe dneska delaj technicky ze to dneska udela kazdej komukoli :mrgreen:
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes/POLICIE

Příspěvek od napster »

KaCzaba píše:jo to byla dalsi vec,co jsme nejak prohodily.jako ze jsem dodal ze by me prece vyhodily bez naklapeni svetel z STK :D a on se pousmal a jen prohodil,ze asi vsichni vime jaxe dneska delaj technicky ze to dneska udela kazdej komukoli :mrgreen:

jj tj pravda.Když jsem dotáhnul varoše z belgie do ČR,tak jsem jel bez SPZ na STK zaparkoval jsem auto odnesl klíčky+kupní smlouvu,ještě nějakej papír na STK a za dva dny jsem přišel auto po STK+ME a pořád stálo na stejnym místě. na levym světle byla utržená parabola( světla H1+H1) a když jsem stím letěl po dálnici domu( cca 20km po dálnici bez SPZ v 4hodiny ráno rychlost okolo 170km/h) tak táta mi volal,co chci,že na něj pořád blikám :lol: Prostě technická se dá dělat i bez auta :roll: tady mam pár fotek auta cena byla 850euro rv 94 1.9TD 55kw http://album.volny.cz/screeny/browse.ph ... wse_page=0

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes/POLICIE

Příspěvek od KaCzaba »

napster : mrkni sem pls kdyz ma s to TDcko.treba mu poradis a at neplacam bludy ja diky
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=32&t=46655
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes/POLICIE

Příspěvek od napster »

KaCzaba píše:napster : mrkni sem pls kdyz ma s to TDcko.treba mu poradis a at neplacam bludy ja diky
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=32&t=46655

jen tak mimo mísu: koukni se na můj nick a na nick toho,kdo se ptá :lol:

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Re: Angel Eyes/POLICIE

Příspěvek od mephik »

Ja taak , no ty srouby na serizeni tam mam jakoze to muzu stelovat manualne a na eletricke moturky sou tam pripraveny diry - jen jsem je tam jaksi nemel uz kdyz jsem auto koupil tak se je snazim sehnat ale kazdej kdo prodava svetla je chce prodat cely i s motorkama a to se mi jaksi kupovat nechce ..... jinak znam jak to na STK byva mam tam par znamych ale zatim jsem toho nikdy nevyuzil pac jsem nepotreboval - jezdim s autem bez zavad :)

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes/POLICIE

Příspěvek od KaCzaba »

twe a ja si rikal esli to nejsi treba ty.ale povidam to nebyl on. :mrgreen: no se byl linej no.aspon vidis jak na tebe myslim :mrgreen: to je pr*d :mrgreen:
njn neudelas nic no.
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes/POLICIE

Příspěvek od KaCzaba »

mephik píše:Ja taak , no ty srouby na serizeni tam mam jakoze to muzu stelovat manualne a na eletricke moturky sou tam pripraveny diry - jen jsem je tam jaksi nemel uz kdyz jsem auto koupil tak se je snazim sehnat ale kazdej kdo prodava svetla je chce prodat cely i s motorkama a to se mi jaksi kupovat nechce ..... jinak znam jak to na STK byva mam tam par znamych ale zatim jsem toho nikdy nevyuzil pac jsem nepotreboval - jezdim s autem bez zavad :)
pekne kecas nejdou ti stelovat svetla z kabiny.presne takovym jako jsi ty,.bych na miste bral papiry ,protoze jsou to takovi pirati silnic ktery ohrozujou vsechny ucastniky silnicniho provozu na zdravi a zivotech :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Re: Angel Eyes/POLICIE

Příspěvek od mephik »

KaCzaba píše:
mephik píše:Ja taak , no ty srouby na serizeni tam mam jakoze to muzu stelovat manualne a na eletricke moturky sou tam pripraveny diry - jen jsem je tam jaksi nemel uz kdyz jsem auto koupil tak se je snazim sehnat ale kazdej kdo prodava svetla je chce prodat cely i s motorkama a to se mi jaksi kupovat nechce ..... jinak znam jak to na STK byva mam tam par znamych ale zatim jsem toho nikdy nevyuzil pac jsem nepotreboval - jezdim s autem bez zavad :)
pekne kecas nejdou ti stelovat svetla z kabiny.presne takovym jako jsi ty,.bych na miste bral papiry ,protoze jsou to takovi pirati silnic ktery ohrozujou vsechny ucastniky silnicniho provozu na zdravi a zivotech :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:D :D no abych zretelně a jasně oduvodnil stavajici situaci ANO ?
takze pokud dobre rozumim problematice stelovani svetel tak vysvetluje to ze duvod jejich pouzivani je jasny - stelovani vysky dosvitu pri moznem pretizeni vozidla - jelikoz ale jezdim ve vozidle sam samotinky tak zadnemu zivackovi nic nehrozi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: je to jasny :lol:

Uživatelský avatar
ghada
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 07.09.2008 22:06
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes/POLICIE

Příspěvek od ghada »

upřímně nechápu, proč by vůbec AE měly bejt sklápěcí...chápu to třeba u xenonů, který jsem po upomínce pánů policajtů musela vyndat, ty přece jen oslňujou..nevim, jak ty vaše, ale moje angely svítěj tak max. metr před auto a to ještě slabě..tak čemu by to kua mělo vadit? :lol:

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“