Angel Eyes/POLICIE

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes/POLICIE

Příspěvek od KaCzaba »

ghada píše:upřímně nechápu, proč by vůbec AE měly bejt sklápěcí...chápu to třeba u xenonů, který jsem po upomínce pánů policajtů musela vyndat, ty přece jen oslňujou..nevim, jak ty vaše, ale moje angely svítěj tak max. metr před auto a to ještě slabě..tak čemu by to kua mělo vadit? :lol:
jen tomu,ze je to neco jinyho,kazdej si to montuje na karu,a je to boom jako s foliema.cajti na to leteli jak slepice na flusanec.toto tema je asi rok stary ne?sem sem psal dyz sem mel este trojku.ncmene nekdo chytry jim rekl tyhle svetla se varabi prodavaj za pakatel a ani nemaj stelo vani uhlu.pokud nemas v aute kolecko ses v cajku,nicmene neni problem zrovna na ty FK ty moturky jen precvaknout ze svetel kery sundavas,ne???
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes/POLICIE

Příspěvek od KaCzaba »

ghada píše:upřímně nechápu, proč by vůbec AE měly bejt sklápěcí...chápu to třeba u xenonů, který jsem po upomínce pánů policajtů musela vyndat, ty přece jen oslňujou..nevim, jak ty vaše, ale moje angely svítěj tak max. metr před auto a to ještě slabě..tak čemu by to kua mělo vadit? :lol:
jen tomu,ze je to neco jinyho,kazdej si to montuje na karu,a je to boom jako s foliema.cajti na to leteli jak slepice na flusanec.toto tema je asi rok stary ne?sem sem psal dyz sem mel este trojku.ncmene nekdo chytry jim rekl tyhle svetla se varabi prodavaj za pakatel a ani nemaj stelo vani uhlu.pokud nemas v aute kolecko ses v cajku,nicmene neni problem zrovna na ty FK ty moturky jen precvaknout ze svetel kery sundavas,ne???
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes/POLICIE

Příspěvek od Stug »

Pár let jenom : ))
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
hanzhou
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5258
Registrován: 19.11.2008 21:46
Bydliště: Litomeřicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes/POLICIE

Příspěvek od hanzhou »

Stug píše:Pár let jenom : ))
To jo no :lol:

Stejne jim je do toho nic, pokud mas "Ecko". Znamimu na Bawu zas hlasili na sani na kapote. Ze to musi sundat, ze je ryziko, ze mu to utrhne kapotu. Ze az ho priste potkaj, tak to ma za 1500,- Pritom BMW ma kapotu otviraci zezadu do predu :roll:

VÝROBA POLEPŮ BUDIKŮ A DALŠÍCH GRAFICKYCH PŘEDMĚTŮ na zakázku
ZDE (pro nedostatek casu pozastaven)
==============================
HARLEQUIN & VR6

Uživatelský avatar
BlooW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 31.05.2009 22:29
Bydliště: Severní moravwa
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes/POLICIE

Příspěvek od BlooW »

Já jsem si taky koupil AE na G3 s čočkou na xenon.Problém u mě byl něco podobný ale to v tom že jsem měl v čočce xenonove výbojky 6000K PČR mě zastavila prohlídla si homologaci řekl že mám na světle homologaci pro xenon (HC) atd že všecko splnuje...tak jsem si oddechl ale pak z něj vypadlo že xenon musí mít vlatní ostřiky a že se xenonové světlo musí štelovat samo podle zátěže v autě,ale jako to spíš jen tak zkonstatoval a nechal mě jet tak snad nebudou problémy

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes/POLICIE

Příspěvek od napster »

světla na GIII nejsou žádný stavěný pro xenon. pokud chceš mít xenony,tak musíš mít xenonovou výbojku,ne tu z HIDsady,ostřikovače světel a automatickou regulaci světel podle zatížení. ten policajt byl nejspíš tupej,nebo měl před koncem šichty a nechtělo se mu tam nic sepisovat. jinak xenony můžeš mít na jakym koliv autě s ŘJ oficiálně,pokud budeš splňovat tyhle předpisy,zajedeš stim na STK,kde to zkontrolujou jestli je vše funkční tak,jak má a zapíšou ti to i do TP.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
BlooW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 31.05.2009 22:29
Bydliště: Severní moravwa
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes/POLICIE

Příspěvek od BlooW »

napster píše:světla na GIII nejsou žádný stavěný pro xenon. pokud chceš mít xenony,tak musíš mít xenonovou výbojku,ne tu z HIDsady,ostřikovače světel a automatickou regulaci světel podle zatížení. ten policajt byl nejspíš tupej,nebo měl před koncem šichty a nechtělo se mu tam nic sepisovat. jinak xenony můžeš mít na jakym koliv autě s ŘJ oficiálně,pokud budeš splňovat tyhle předpisy,zajedeš stim na STK,kde to zkontrolujou jestli je vše funkční tak,jak má a zapíšou ti to i do TP.
jj však jo přesně to říkal že musím mít regulaci světel podle zatížení vozidla a ostřikovače světel a to já neměl.Mám HID výbojky 6000K zastrčené v čočce a jako rovnocenný xenon to podle mě vypadá tak to se mu asi nelíbilo.Jinak jak říkáš tak s STK nebude prolém?

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes/POLICIE

Příspěvek od napster »

jakmile rosvítíš světla,jde to to vážných závad,takže STK neprojdeš. mě nesvítila SPZ a taky sem šel bez STK..... jinak musel by si mít i čočku určenou pro xenon.tyhle projektory nejsou určený pro xenon ani HID sady.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
BlooW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 31.05.2009 22:29
Bydliště: Severní moravwa
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes/POLICIE

Příspěvek od BlooW »

napster píše:jakmile rosvítíš světla,jde to to vážných závad,takže STK neprojdeš. mě nesvítila SPZ a taky sem šel bez STK..... jinak musel by si mít i čočku určenou pro xenon.tyhle projektory nejsou určený pro xenon ani HID sady.
noo na reflektoru je HC což je homologace pro xenon...

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes/POLICIE

Příspěvek od napster »

BlooW píše:
napster píše:jakmile rosvítíš světla,jde to to vážných závad,takže STK neprojdeš. mě nesvítila SPZ a taky sem šel bez STK..... jinak musel by si mít i čočku určenou pro xenon.tyhle projektory nejsou určený pro xenon ani HID sady.
noo na reflektoru je HC což je homologace pro xenon...

pošli foto a btw jaký máš světla?!
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
Honza-TDi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 19.02.2009 01:48
Bydliště: Střednočeský/Plzenský
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes/POLICIE

Příspěvek od Honza-TDi »

Já mam origo lampy, ale nefunguje polohování , prostě nevim , ted mne to napadlo když to tu čtu.

Asi tam ani nejsou moturky, teda nic takoveho při výmeně žárovek nevídám.


Takže myslíte že když mi to nefunguje ,ale světla mam seštelovaná dobře přesto neprojdu STK?
...

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes/POLICIE

Příspěvek od napster »

ne neprodješ,jelikož máš v autě naklápění světel,něco jinýho by to bylo,kdyby si měl ovladač na světla bez náklonu světel,jako má myslim vlastik.vitek
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
BlooW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 31.05.2009 22:29
Bydliště: Severní moravwa
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes/POLICIE

Příspěvek od BlooW »

napster píše:
BlooW píše: noo na reflektoru je HC což je homologace pro xenon...

pošli foto a btw jaký máš světla?!
Mám světla od sonaru
Přílohy
Golf3ProjectorsBig.jpg

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes/POLICIE

Příspěvek od napster »

Mám je taky a je na nich napsáno,že nejsou určený pro xenonovou HID sadu. jedno osvětlo mam teď i rozebraný.... je to napsaný zezadu tušim na spodní straně.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
BlooW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 31.05.2009 22:29
Bydliště: Severní moravwa
Kontaktovat uživatele:

Re: Angel Eyes/POLICIE

Příspěvek od BlooW »

tak to nevím já je tam mám a ok.Ale jo toho nápisu jsem si všiml tam mno

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“