Dovoz auta z D

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
syncon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolin,Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Dovoz auta z D

Příspěvek od syncon »

Ahoj muzete mi poradit jak si dovist auto pro sebe z D mam na mobile.de vybrano treba http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1

ale nevim jak s papirama vim ze to musi mit odhlasku v D a ja tady musim na technickou je mezitim potreba jeste neco udelat ? diky za info

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovoz auta z D

Příspěvek od vento »

ale nevim jak s papirama vim ze to musi mit odhlasku v D a ja tady musim na technickou je mezitim potreba jeste neco udelat ? diky za info[/quote]

no 300 natoceno to uz bude mit neco za sebou :roll: jinak clen s nicem corela9 tu proceduru s prihlasenm prosel vyjde to cca na 5000,-vyrizeni 3 tydny nebo jeste T4 ti poradi

Uživatelský avatar
syncon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolin,Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovoz auta z D

Příspěvek od syncon »

vento píše:ale nevim jak s papirama vim ze to musi mit odhlasku v D a ja tady musim na technickou je mezitim potreba jeste neco udelat ? diky za info
no 300 natoceno to uz bude mit neco za sebou :roll: jinak clen s nicem corela9 tu proceduru s prihlasenm prosel vyjde to cca na 5000,-vyrizeni 3 tydny nebo jeste T4 ti poradi[/quote]


o kilometry nejde tohle auto sem dal jako priklad jenom mi de o ty papiry

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovoz auta z D

Příspěvek od vento »

prohledej net urcite navod najdes.urcite tam musis zavolat jestli je inzerat aktualni,informovat bazar ze auto pujde mimo DE myslim ze seriozni bazar ti formality na uradech v nemecku vyridi nebo aspon poradi.pak zalezi jestli povezes auto na podvalu nebo po ose (musel by sis vyridit prevozky) no a tady magistrat-technicka-magistrat a je to

Uživatelský avatar
syncon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolin,Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovoz auta z D

Příspěvek od syncon »

vento píše:prohledej net urcite navod najdes.urcite tam musis zavolat jestli je inzerat aktualni,informovat bazar ze auto pujde mimo DE myslim ze seriozni bazar ti formality na uradech v nemecku vyridi nebo aspon poradi.pak zalezi jestli povezes auto na podvalu nebo po ose (musel by sis vyridit prevozky) no a tady magistrat-technicka-magistrat a je to
hledam po netu a navod nejak neni
:evil:

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovoz auta z D

Příspěvek od vento »

syncon píše:
vento píše:prohledej net urcite navod najdes.urcite tam musis zavolat jestli je inzerat aktualni,informovat bazar ze auto pujde mimo DE myslim ze seriozni bazar ti formality na uradech v nemecku vyridi nebo aspon poradi.pak zalezi jestli povezes auto na podvalu nebo po ose (musel by sis vyridit prevozky) no a tady magistrat-technicka-magistrat a je to
hledam po netu a navod nejak neni
:evil:
http://www.tipcars.com/applications/mag ... mailem=ano

http://www.mdcr.cz/cs/Silnicni_doprava/?showlogo=1

nebo napis tem klubakum co jsem ti psal

Uživatelský avatar
syncon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolin,Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovoz auta z D

Příspěvek od syncon »

vento píše:
syncon píše: hledam po netu a navod nejak neni
:evil:
http://www.tipcars.com/applications/mag ... mailem=ano

http://www.mdcr.cz/cs/Silnicni_doprava/?showlogo=1

nebo napis tem klubakum co jsem ti psal
diky moc ten druhej odkaz je dobrej :)

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovoz auta z D

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Přivezl jsem auto před 3 týdny,musí být v D odhlášený,musíš mít velký techničák,kde je napsáno-odhlášeno.Jestli povezeš po ose,značky stojí cca 150 Euro asi na 5 dní,nebo tak něco,já to vezl na podvalu.U nás technická,kde Ti vystaví technický protokol+STK,emise,evidenčka-cca 2500,-,pak na pojišťovnu pojistit,zatim bez značek,po přihlášení Ti to přepíšou.Pak jsem si musel na úřadě zažádat o český techničák-2000,- (udělali za tři dny)a když máš český TP,tak přihlásíš normálně(800,-)Já to měl komplet za tejden,jinak to prej trvá tak 3-4 týdny,Doufam,že jsem na nic nezapomněl.Jinak přeju štěstí při koupi,pro první auto jsem jel k Mnichovu,fotky nádherný,skopčák vychválil až do nebes a nakonec to byla zmuchlaná vražda bez tapeců a s prasklým oknem.Za tejden jsem 5 kiláků za hranicí našel fajnový autído od 1.majitele,tak ať se daří
Obrázek

Uživatelský avatar
syncon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolin,Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovoz auta z D

Příspěvek od syncon »

KOŠŤÁL píše:Přivezl jsem auto před 3 týdny,musí být v D odhlášený,musíš mít velký techničák,kde je napsáno-odhlášeno.Jestli povezeš po ose,značky stojí cca 150 Euro asi na 5 dní,nebo tak něco,já to vezl na podvalu.U nás technická,kde Ti vystaví technický protokol+STK,emise,evidenčka-cca 2500,-,pak na pojišťovnu pojistit,zatim bez značek,po přihlášení Ti to přepíšou.Pak jsem si musel na úřadě zažádat o český techničák-2000,- (udělali za tři dny)a když máš český TP,tak přihlásíš normálně(800,-)Já to měl komplet za tejden,jinak to prej trvá tak 3-4 týdny,Doufam,že jsem na nic nezapomněl.Jinak přeju štěstí při koupi,pro první auto jsem jel k Mnichovu,fotky nádherný,skopčák vychválil až do nebes a nakonec to byla zmuchlaná vražda bez tapeců a s prasklým oknem.Za tejden jsem 5 kiláků za hranicí našel fajnový autído od 1.majitele,tak ať se daří

diky moc mi to pomohlo

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“