Na co si mám dát pozor při koupi G3 1.8 kombi?

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Na co si mám dát pozor při koupi G3 1.8 kombi?

Příspěvek od RomeoMontek »

To jo takže všechny Subaru podle Napstra nestojí za nic, páč nejsou na naftu:-)))))...

...co mám zkušenost tak sem nafťáky skoro vždy dal,rozjezd z křižovatky a naftoví šmoulové o půl délky vpředu už řadí za 2 a mě se akorát krásně roztáčí benzín...pak se přeženu okolo a to už je ani za2 a krouťák nezachrání, páč dám za dvě já a už sem taky v ideál otáčkách a zase frrrr....a navíc ten zvuk rozzuřenejch a rozžhavenejch kamen :lol: :lol: ...
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Na co si mám dát pozor při koupi G3 1.8 kombi?

Příspěvek od napster »

Impreza,Lancer,všechny Ford mustang do roku 1968 a auta Group B maj vyjímku do těch bych béňo dal :lol: Jinak když se já chci rozjet na křižovatce v M.B. tak to je jedna kola se protáčej,dvě kola se ptotáčej a potom se chynou,ale to dělam jen když je vedle mě natuněna Fabka 1.2Htp nebo 1.4Mpi u BMW si to netroufnu dělat :lol: pro hp2:já jsem zapoměl,že 1.8 už nepatří do kategorie 1.9-2.5 a nafťáka za cenu benzínu ti seženu,ale bude to drobet korodovat a upadávat díly :D Můj varoš mě vyšel na 42 000kč i s dotaženim a STK+ME a přihlášenim a předníma světlama.Je to rok 94 5měsíc.v ČR bych si auto nekoupil,většina naftáku je stočených a přitažených po bouračce a jsou předražený.Někdo má rád benzín,někdo naftu,ale to nic nemění na tom,že benzín patří do zapalovačů :wink: kdyby náklaďák jezdil na benzín a traktory taky,tak máme doma jenom benzíňáky.jelikož mám zdroje nafty,tak nafta byla pro mě jediná volba a jelikož jsem student a měsíčně najedu okolo 1500km tak tdi je jasná volba.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
Nightmix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 370
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousek od C.B.
Kontaktovat uživatele:

Re: Na co si mám dát pozor při koupi G3 1.8 kombi?

Příspěvek od Nightmix »

"protože s TDi se musí umět jezdit,jinak pokud nejezdil nikdy s Tdi,tak bych mu taky doporučoval spíš benzín ..."

Takze, si vlastne nikdy nemuzu koupit TDi, kdyz jsem ho nikdy nemel a vlastne s nim neumim jezdit ... :lol:
Chlape, uz se s tim prosazovanim nafty prober. Nemusis to tu tak okate prosazovat. Mas rad naftaky, tak fajn, ale cpat je vsem na clubu ...
Jinak chapu, ze pro tebe je nafta idealni volba a neberu ti to, asi tak.
Rychle si to šinem malým iljušinem, je to éro malý, ale hrozně kalí
Chceš-li míti funus dneska, kup si kolo značky eska

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Na co si mám dát pozor při koupi G3 1.8 kombi?

Příspěvek od napster »

Nightmix píše:"protože s TDi se musí umět jezdit,jinak pokud nejezdil nikdy s Tdi,tak bych mu taky doporučoval spíš benzín ..."

Takze, si vlastne nikdy nemuzu koupit TDi, kdyz jsem ho nikdy nemel a vlastne s nim neumim jezdit ... :lol:
Chlape, uz se s tim prosazovanim nafty prober. Nemusis to tu tak okate prosazovat. Mas rad naftaky, tak fajn, ale cpat je vsem na clubu ...
Jinak chapu, ze pro tebe je nafta idealni volba a neberu ti to, asi tak.

Ne tak uplně,můžeš si koupit naftu,ikdyž si nejezdil s benzínem,znáám dost lidí,který z benzínu přejdou na naftu a už ji točej,nechaj to 1min bežet a už ji šlapou na krk,A potom jsou v bazarech ty "vyrachtaný" diesely.S tím prosazováním nafty máš asi pravdu, v řilách mi koluje nafta,To souhlasim a mám radši naˇfáky,Ale jako velký + u nafty beru spotřebu,můžeš mít zdroje nafty a na tom se hodně ušetří.A dělam jen běžný věci,který se dlaj i na benzínu:olej,pohonné hmoty,řemen,žhavičky.Spousta lidí píše,že nafta se jen sere,Což je taky pravda,ale to je i způsobem jízdy.Taháme auta z ciziny a tam jsou diesely v pohodě,klidnej chod v mrazu nastartuješ na poprví,kdežto některý diesely v ČR rachtaj,táhne se z nich černej kouř,jsou líný atp...(záleží na kusu,ale těhlech je většina) Proto jsem proti těm,co píšou,že nafta se jenom sere,že tam jenom ležíš pod autem... LOCK
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Kobylákk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 14.01.2008 17:19

Re: Na co si mám dát pozor při koupi G3 1.8 kombi?

Příspěvek od Kobylákk »

Joo.Asi taky kvůli těm "lidovejm dieselům" :? jdu radši po beneli.U nás se jich vyskytuje hodně-hlavně VW 2.Posledně jsem se hodně zasmál :mrgreen: když mě jeden takovej předjel-cihla na plynu,dým jak z lokomotivy.Já musel zapnout i mlhovky 8O když jsem ho předjížděl.To ho asi ještě více rozparádilo,není divu já s fel.1.3.Pokoušel se mě znovu předjet ale ouha!Kopeček!Nakonec ho dal i kámoš se šáde 125 :D .Nutno dodat že ten golfík měl na zadku 2.0

Kobylákk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 14.01.2008 17:19

Re: Na co si mám dát pozor při koupi G3 1.8 kombi?

Příspěvek od Kobylákk »

Ok.Našel jsem na netu recenzi na všechny typy VW3.Jediné co zavrhovali tak slabší verzi 1.8-55kw.Je to líný ale ta silnější 66kw je zlatá střední cesta.Nevím jaký máš názor na tuning.Já mám už nachystán ladák a pak sport.sání :twisted: .Nic víc,nic mín.Nějaký pěkný kola,pár prkotinek a hudba.Myslím že nebudu litovat.Ještě tam upozornovali na vlnící kotouče do r.95.96 už byli v poho.Trochu sem pátral po netu po 96-1.8 66kw ale fakt pěkný jsem našel 3.Ještě bych rád věděl jaké jsou ve variantu boardy na reproduktory. :?:

Uživatelský avatar
variantrs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 427
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Na co si mám dát pozor při koupi G3 1.8 kombi?

Příspěvek od variantrs »

Motorizace je na tobě,ale je fakt,že za cenu 95 tky Tdička budeš mít 97 benzín,vlastní zkušenost :lol: :lol: koukej spíš po modelech od 95 vejš,poznáš to podle blinkru v blatníku,mají už ten oválnej,řekl bych že maj lepší protikorozní upravu,nevím to určitě,ale je to možná pozink,u mě to tak vypadá aspon na pátých dveřích.Hodně štěstí při výběru a až to bude doma,tak se pochlub :158: :158:
S Volkswagnem na věčné časy!!!!

Tady moje vozítka http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=71661" onclick="window.open(this.href);return false; http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=285&t=302751" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“