Pinkie...

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
LiborG3
Pilot
Pilot
Příspěvky: 729
Registrován: 16.12.2007 15:53
Bydliště: Brno

Re: Pinkie...

Příspěvek od LiborG3 »

prigi píše:
alfonso3006 píše:aké verzie výbav G3 sa vlastne vyrábali: Joker, Mannhatan, PINK FLOYD, Rolling Stones, Special (to mám ja :P ) a viacej ma nenapadá....

Kto vie ďalšie??
Taky jsou zajímavý variace z příplatkovejch výbav. Vpodstatě neediční sériovka s užitečnejma hejblatama. na tom se mi líbí že to z venku vypadá obyčejně.)
JJ vw individual v tomto stylu jedu taky...... :D
DieselPower
I like Turbo :mrgreen:

Na náhrobní kámen mi vytešte: Místo srdce sem měl motor...!

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Pinkie...

Příspěvek od PlusOne »

prigi píše:
alfonso3006 píše::bubu:

:thk:
Tyhle fotky mě vždycky naˇˇrou. To se ten lesk fotí když je to svícený takovejmahle beštijema http://www.hensel-studiotechnik.de/engl ... ecialheads

Vždycky jsem si myslel že edice (pink, stone, atp.) měli automaticky lepší výbavu než jen barvu a logo.
Jinak po brně jsem už pár Pinků viděl.

Když vemu konkrétně Pinka, tak pod odkazem, co jsem tu někde plácnul se uvádí následující:
Venek:
Středy pokliček lakované titanově šedou metlou (haha:)) )
Zelené tónování skel (je, a není moc poznat, což je super)
Zrcátka lakovaná v barvě auta
Skleněné střešní okno
a nezbytné znáčky Pink Floyd všude možně po autě

Vnitřek
Potahová látka Jacquard "on the road"
Zadní sedačky dělené v poměru 1/3:2/3
Opěrky hlavy v zadních sedadlech
Čtyřramenný volant (:)))))))))) )

Funkční výbava

Servo
Výškově stavitelné řízení
Otáčkoměr
Vyhřívané trysky předního ostřikovače (super věc v zimě..)
Modře lakované rádio Beta (za příplatek Gamma), anténa na střeše (místo na blatníku) a čtyři repro vpředu

Ale v podstatě se dá říct, OK, je to tak - navíc jenom barva a samolepky...mám za to, že tyhle věci se daly za příplatek objednat do kteréhokoliv Golfa, ale to je právě to "za příplatek"....

Uživatelský avatar
prigi
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Pinkie...

Příspěvek od prigi »

Když vemu konkrétně Pinka, tak pod odkazem, co jsem tu někde plácnul se uvádí následující:
Venek:
Středy pokliček lakované titanově šedou metlou (haha:)) )
Zelené tónování skel (je, a není moc poznat, což je super)
Zrcátka lakovaná v barvě auta
Skleněné střešní okno
a nezbytné znáčky Pink Floyd všude možně po autě

Vnitřek
Potahová látka Jacquard "on the road"
Zadní sedačky dělené v poměru 1/3:2/3
Opěrky hlavy v zadních sedadlech
Čtyřramenný volant (:)))))))))) )

Funkční výbava

Servo
Výškově stavitelné řízení
Otáčkoměr
Vyhřívané trysky předního ostřikovače (super věc v zimě..)
Modře lakované rádio Beta (za příplatek Gamma), anténa na střeše (místo na blatníku) a čtyři repro vpředu

Ale v podstatě se dá říct, OK, je to tak - navíc jenom barva a samolepky...mám za to, že tyhle věci se daly za příplatek objednat do kteréhokoliv Golfa, ale to je právě to "za příplatek"....[/quote]

No vemme si dnesšní limiedice. Myslím že třeba střešní okno není součást protože ne každej ho chce. Stejně jako ostřik světel. (mimochodem co to žere? Uvažuju o plný palbě. Švára má ostřik světel na Filcce a dělalo to dost vír v nádržce ostřikovače) U pár věcí co píšeš si nejsem jistej jestli to není standart: Dělení sedadel, tónování skel otáčkoměr a servo. Přecejen je to už trojka. Ale možná se pletu... Ty barevný rádia jsou něco já tam měl neoriginální blaupunkt ze škodovky.(
Stejně jako anténa na střeše. V blatníku mi na ní vadí jedině to že ji má každej kretén líp po ruce a pořád to zatahovat...
No a taky potahy sedadel budou unikum. Já mám třeba úplný hadry na podlahu. Ně tím v jakým by byly stavu ale designem.
Jsem zodpovědnej za to co říkám, ne za to jak to dokážeš pochopit...

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Pinkie...

Příspěvek od PlusOne »

prigi píše:
PlusOne píše:Když vemu konkrétně Pinka, tak pod odkazem, co jsem tu někde plácnul se uvádí následující:
Venek:
Středy pokliček lakované titanově šedou metlou (haha:)) )
Zelené tónování skel (je, a není moc poznat, což je super)
Zrcátka lakovaná v barvě auta
Skleněné střešní okno
a nezbytné znáčky Pink Floyd všude možně po autě

Vnitřek
Potahová látka Jacquard "on the road"
Zadní sedačky dělené v poměru 1/3:2/3
Opěrky hlavy v zadních sedadlech
Čtyřramenný volant (:)))))))))) )

Funkční výbava

Servo
Výškově stavitelné řízení
Otáčkoměr
Vyhřívané trysky předního ostřikovače (super věc v zimě..)
Modře lakované rádio Beta (za příplatek Gamma), anténa na střeše (místo na blatníku) a čtyři repro vpředu

Ale v podstatě se dá říct, OK, je to tak - navíc jenom barva a samolepky...mám za to, že tyhle věci se daly za příplatek objednat do kteréhokoliv Golfa, ale to je právě to "za příplatek"....
No vemme si dnesšní limiedice. Myslím že třeba střešní okno není součást protože ne každej ho chce. Stejně jako ostřik světel. (mimochodem co to žere? Uvažuju o plný palbě. Švára má ostřik světel na Filcce a dělalo to dost vír v nádržce ostřikovače) U pár věcí co píšeš si nejsem jistej jestli to není standart: Dělení sedadel, tónování skel otáčkoměr a servo. Přecejen je to už trojka. Ale možná se pletu... Ty barevný rádia jsou něco já tam měl neoriginální blaupunkt ze škodovky.(
Stejně jako anténa na střeše. V blatníku mi na ní vadí jedině to že ji má každej kretén líp po ruce a pořád to zatahovat...
No a taky potahy sedadel budou unikum. Já mám třeba úplný hadry na podlahu. Ně tím v jakým by byly stavu ale designem.

Všechny informace mnou podané jsou jen překlad z německých stránek Doppel-Wobber, na které tady někde v tomhle topicu je odkaz. Je tam seznam všech edic všech Golfů - věci, které jsem popsal, mohly být standard později, ale Pinkouše se objevily koncem roku 94, tehdy byla ještě spousta věcí za příplatek, a mám za to, že pokud si člověk objednal PFko, dostal je všechny jen za "mírný ediční poplatek", který měl vyjít méně, než kdyby si objednával kus po kuse do výbavy zvlášť. Takže asi tak:))

Ostřikovače na světla nemám, psal jsem vyhřívání předních ostřikovačů okna:))) Takže nevím...lituju:(
Anténa na střeše mi vyhovuje taky, rádio ale přeci jen mělo něco za sebou, tak holt Golf dostal Pindíka no. Z čehož vyplývá, že můj Pinkouš musí bejt chlap, jelikož má Pindíka (Pioneer DEH-3900 MP, nebo tak nějak).....

Uživatelský avatar
prigi
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Pinkie...

Příspěvek od prigi »

Všechny informace mnou podané jsou jen překlad z německých stránek Doppel-Wobber, na které tady někde v tomhle topicu je odkaz. Je tam seznam všech edic všech Golfů - věci, které jsem popsal, mohly být standard později, ale Pinkouše se objevily koncem roku 94, tehdy byla ještě spousta věcí za příplatek, a mám za to, že pokud si člověk objednal PFko, dostal je všechny jen za "mírný ediční poplatek", který měl vyjít méně, než kdyby si objednával kus po kuse do výbavy zvlášť. Takže asi tak:))

Ostřikovače na světla nemám, psal jsem vyhřívání předních ostřikovačů okna:))) Takže nevím...lituju:(
Anténa na střeše mi vyhovuje taky, rádio ale přeci jen mělo něco za sebou, tak holt Golf dostal Pindíka no. Z čehož vyplývá, že můj Pinkouš musí bejt chlap, jelikož má Pindíka (Pioneer DEH-3900 MP, nebo tak nějak).....[/quote]

Aha.) Nojo četl jsem nepozorně.( V tom případě moje auto je prdelatá černoška když má sonku? Vlastně německá černoška křížená s japonkou?)
Jsem zodpovědnej za to co říkám, ne za to jak to dokážeš pochopit...

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Pinkie...

Příspěvek od PlusOne »

prigi píše:Všechny informace mnou podané jsou jen překlad z německých stránek Doppel-Wobber, na které tady někde v tomhle topicu je odkaz. Je tam seznam všech edic všech Golfů - věci, které jsem popsal, mohly být standard později, ale Pinkouše se objevily koncem roku 94, tehdy byla ještě spousta věcí za příplatek, a mám za to, že pokud si člověk objednal PFko, dostal je všechny jen za "mírný ediční poplatek", který měl vyjít méně, než kdyby si objednával kus po kuse do výbavy zvlášť. Takže asi tak:))

Ostřikovače na světla nemám, psal jsem vyhřívání předních ostřikovačů okna:))) Takže nevím...lituju:(
Anténa na střeše mi vyhovuje taky, rádio ale přeci jen mělo něco za sebou, tak holt Golf dostal Pindíka no. Z čehož vyplývá, že můj Pinkouš musí bejt chlap, jelikož má Pindíka (Pioneer DEH-3900 MP, nebo tak nějak).....
Aha.) Nojo četl jsem nepozorně.( V tom případě moje auto je prdelatá černoška když má sonku? Vlastně německá černoška křížená s japonkou?)[/quote]

Tlustá prdelatá černoška....no lol...a k tomu po plastice, co??? Ale musím uznat, že jí to teď pořádně sluší... no a víš jak, hlavně jestli má pořádnou štěrbinu (v té sonce, pochopitelně:))))))) )

Uživatelský avatar
alfonso3006
Závodník
Závodník
Příspěvky: 686
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Re: Pinkie...

Příspěvek od alfonso3006 »

PlusOne píše:
prigi píše:Všechny informace mnou podané jsou jen překlad z německých stránek Doppel-Wobber, na které tady někde v tomhle topicu je odkaz. Je tam seznam všech edic všech Golfů - věci, které jsem popsal, mohly být standard později, ale Pinkouše se objevily koncem roku 94, tehdy byla ještě spousta věcí za příplatek, a mám za to, že pokud si člověk objednal PFko, dostal je všechny jen za "mírný ediční poplatek", který měl vyjít méně, než kdyby si objednával kus po kuse do výbavy zvlášť. Takže asi tak:))

Ostřikovače na světla nemám, psal jsem vyhřívání předních ostřikovačů okna:))) Takže nevím...lituju:(
Anténa na střeše mi vyhovuje taky, rádio ale přeci jen mělo něco za sebou, tak holt Golf dostal Pindíka no. Z čehož vyplývá, že můj Pinkouš musí bejt chlap, jelikož má Pindíka (Pioneer DEH-3900 MP, nebo tak nějak).....
Aha.) Nojo četl jsem nepozorně.( V tom případě moje auto je prdelatá černoška když má sonku? Vlastně německá černoška křížená s japonkou?)
Tlustá prdelatá černoška....no lol...a k tomu po plastice, co??? Ale musím uznat, že jí to teď pořádně sluší... no a víš jak, hlavně jestli má pořádnou štěrbinu (v té sonce, pochopitelně:))))))) )[/quote]


servus, hmlovky mi svietia výnimočne!!! :D všetko je s nimi OK, som veľmi rád, pretože tie staré ktoré som mal boli už rozbité....

Takže teraz je aj moje auto s časti PINKIE :lol:
TDI je TDI a basta

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Pinkie...

Příspěvek od PlusOne »

alfonso3006 píše:
PlusOne píše: Aha.) Nojo četl jsem nepozorně.( V tom případě moje auto je prdelatá černoška když má sonku? Vlastně německá černoška křížená s japonkou?)
Tlustá prdelatá černoška....no lol...a k tomu po plastice, co??? Ale musím uznat, že jí to teď pořádně sluší... no a víš jak, hlavně jestli má pořádnou štěrbinu (v té sonce, pochopitelně:))))))) )

servus, hmlovky mi svietia výnimočne!!! :D všetko je s nimi OK, som veľmi rád, pretože tie staré ktoré som mal boli už rozbité....

Takže teraz je aj moje auto s časti PINKIE :lol:[/quote]

Jsem rád, že po cestě neutrpěly újmu, a že fungujou. Hele, brat, co tak někdy zapít to "spojení" co??:)))))
A mlhovek si važ, z Pinkouše je nemá jen tak někdo:))))))))))) A z toho mýho už vůbec ne..:))))))

Uživatelský avatar
alfonso3006
Závodník
Závodník
Příspěvky: 686
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Re: Pinkie...

Příspěvek od alfonso3006 »

[/quote]servus, hmlovky mi svietia výnimočne!!! :D všetko je s nimi OK, som veľmi rád, pretože tie staré ktoré som mal boli už rozbité....

Takže teraz je aj moje auto s časti PINKIE :lol:[/quote]

no

Jsem rád, že po cestě neutrpěly újmu, a že fungujou. Hele, brat, co tak někdy zapít to "spojení" co??:)))))
A mlhovek si važ, z Pinkouše je nemá jen tak někdo:))))))))))) A z toho mýho už vůbec ne..:))))))[/quote]

no nebol by som proti, ale sme trocha asi ďaleko a teraz mám dosť roboty a výdavkou, takže tento rok z toho asi nič nebude, ale budúci rok by sme sa mohli na neakom sraze stretnúť :D
TDI je TDI a basta

Uživatelský avatar
prigi
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Pinkie...

Příspěvek od prigi »

PlusOne píše:
prigi píše:Všechny informace mnou podané jsou jen překlad z německých stránek Doppel-Wobber, na které tady někde v tomhle topicu je odkaz. Je tam seznam všech edic všech Golfů - věci, které jsem popsal, mohly být standard později, ale Pinkouše se objevily koncem roku 94, tehdy byla ještě spousta věcí za příplatek, a mám za to, že pokud si člověk objednal PFko, dostal je všechny jen za "mírný ediční poplatek", který měl vyjít méně, než kdyby si objednával kus po kuse do výbavy zvlášť. Takže asi tak:))

Ostřikovače na světla nemám, psal jsem vyhřívání předních ostřikovačů okna:))) Takže nevím...lituju:(
Anténa na střeše mi vyhovuje taky, rádio ale přeci jen mělo něco za sebou, tak holt Golf dostal Pindíka no. Z čehož vyplývá, že můj Pinkouš musí bejt chlap, jelikož má Pindíka (Pioneer DEH-3900 MP, nebo tak nějak).....
Aha.) Nojo četl jsem nepozorně.( V tom případě moje auto je prdelatá černoška když má sonku? Vlastně německá černoška křížená s japonkou?)
Tlustá prdelatá černoška....no lol...a k tomu po plastice, co??? Ale musím uznat, že jí to teď pořádně sluší... no a víš jak, hlavně jestli má pořádnou štěrbinu (v té sonce, pochopitelně:))))))) )[/quote]

No to na tý plastice trochu zvorali. štěrbina je tak sotva na CD :| Btw co to máte za počasí? A ještě vám není blbý posílat to přez hranice...
Jsem zodpovědnej za to co říkám, ne za to jak to dokážeš pochopit...

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Pinkie...

Příspěvek od PlusOne »

prigi píše:
PlusOne píše: Aha.) Nojo četl jsem nepozorně.( V tom případě moje auto je prdelatá černoška když má sonku? Vlastně německá černoška křížená s japonkou?)
Tlustá prdelatá černoška....no lol...a k tomu po plastice, co??? Ale musím uznat, že jí to teď pořádně sluší... no a víš jak, hlavně jestli má pořádnou štěrbinu (v té sonce, pochopitelně:))))))) )
No to na tý plastice trochu zvorali. štěrbina je tak sotva na CD :| Btw co to máte za počasí? A ještě vám není blbý posílat to přez hranice...[/quote]



Počasí?? Momentálně jsem v Západním Německu, Velebnosti, a sere tu slunko jak pominutý. Doma nevím, četl jsem o bouračce na trase Olomouc - Prostějov, a na fotkách byla trocha sněhu...tak jsem zvědavej. Jináč moje svědomí je čistý, já posílám jenom to, za co dostanu eventuelně zaplaceno, žejo...:))))

Šterbina je štěrbina, byť úzká.... :mrgreen:

Uživatelský avatar
prigi
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Pinkie...

Příspěvek od prigi »

Počasí?? Momentálně jsem v Západním Německu, Velebnosti, a sere tu slunko jak pominutý. Doma nevím, četl jsem o bouračce na trase Olomouc - Prostějov, a na fotkách byla trocha sněhu...tak jsem zvědavej. Jináč moje svědomí je čistý, já posílám jenom to, za co dostanu eventuelně zaplaceno, žejo...:))))

Šterbina je štěrbina, byť úzká.... :mrgreen:[/quote]

To počasí neřešte Kelišová! Jsem se spletl, no :oops: Jsem myslel že to psal Alfonso. Jak vidno tak jsem v poslední době trochu roztěkanej. Nebo by se dalo říct mimo. :oops:
Jsem zodpovědnej za to co říkám, ne za to jak to dokážeš pochopit...

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Pinkie...

Příspěvek od PlusOne »

prigi píše:Počasí?? Momentálně jsem v Západním Německu, Velebnosti, a sere tu slunko jak pominutý. Doma nevím, četl jsem o bouračce na trase Olomouc - Prostějov, a na fotkách byla trocha sněhu...tak jsem zvědavej. Jináč moje svědomí je čistý, já posílám jenom to, za co dostanu eventuelně zaplaceno, žejo...:))))

Šterbina je štěrbina, byť úzká.... :mrgreen:
To počasí neřešte Kelišová! Jsem se spletl, no :oops: Jsem myslel že to psal Alfonso. Jak vidno tak jsem v poslední době trochu roztěkanej. Nebo by se dalo říct mimo. :oops:[/quote]


Nebo happy z toho, že máš zase čím jezdit???:))

Uživatelský avatar
prigi
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Pinkie...

Příspěvek od prigi »

PlusOne píše:
prigi píše:Počasí?? Momentálně jsem v Západním Německu, Velebnosti, a sere tu slunko jak pominutý. Doma nevím, četl jsem o bouračce na trase Olomouc - Prostějov, a na fotkách byla trocha sněhu...tak jsem zvědavej. Jináč moje svědomí je čistý, já posílám jenom to, za co dostanu eventuelně zaplaceno, žejo...:))))

Šterbina je štěrbina, byť úzká.... :mrgreen:
To počasí neřešte Kelišová! Jsem se spletl, no :oops: Jsem myslel že to psal Alfonso. Jak vidno tak jsem v poslední době trochu roztěkanej. Nebo by se dalo říct mimo. :oops:

Nebo happy z toho, že máš zase čím jezdit???:))[/quote]

No to samozřejmě. Jen to s tou radostí moc nepřehánět a udržet pozornost.
Jsem zodpovědnej za to co říkám, ne za to jak to dokážeš pochopit...

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Pinkie...

Příspěvek od PlusOne »

alfonso3006 píše:
PlusOne píše: no

Jsem rád, že po cestě neutrpěly újmu, a že fungujou. Hele, brat, co tak někdy zapít to "spojení" co??:)))))
A mlhovek si važ, z Pinkouše je nemá jen tak někdo:))))))))))) A z toho mýho už vůbec ne..:))))))
no nebol by som proti, ale sme trocha asi ďaleko a teraz mám dosť roboty a výdavkou, takže tento rok z toho asi nič nebude, ale budúci rok by sme sa mohli na neakom sraze stretnúť :D
Hele, a co takhle půlka dubna???:))))
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=26&t=53541
Mrkni, a promysli....

Mimochodem, o víkendu jsem byl nakupovat v Olomouci, a u Globu KUK - třídveřovej Pinkouš v SoundBlue Pearl:)))) Skoro jsem se spletl...ale neměl vzádu crystaly, a měl jinačí poklice na zimu...ale jinak.....ouplně stejnej. Škaredší, pochopitelně, anžto můj je prostě můj.))))))))))

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“