Pinkie...

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Pinkie...

Příspěvek od RomeoMontek »

tak dneska sem se díval jak si autí drží cenu a narazil sem na druhej Swiss safety v neměckým bazaru:-)))))) to sem čuměl jako puk!!!
Přílohy
Swiss safety v srn bazaru
Swiss safety v srn bazaru
moje Ventulka
moje Ventulka
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Pinkie...

Příspěvek od PlusOne »

RomeoMontek píše:tak dneska sem se díval jak si autí drží cenu a narazil sem na druhej Swiss safety v neměckým bazaru:-)))))) to sem čuměl jako puk!!!
Taky jsem si Pinkouše omrkával, a v podstatě pořád se dají kousky sehnat za stejnou cenu, za jakou jsem ho koupil já - z fotek nepoznám, v jakém je stavu, můj Pinkouš je na tom ale zdravotně velice dobře. Nicméně, když spočítám, kolik jsem za něj dal, a kolik mě následně stály věci typu ALU, světla, letní a zimní sada gumek + údržba a drobnosti, dostáváme se na zajímavou hodnotu, v podstatě jsem dvě třetiny kupní ceny investoval do těchhle věcí...ale věřím, že se vyplácí, auto je v super stavu, a dle mého názoru i slušně vypadá. Těším se, až ho zbavím následků zimy, obuju bačkůrky, které mu tak sluší, naleštím ho a pojedem se spolu projet:)

Uživatelský avatar
LiborG3
Pilot
Pilot
Příspěvky: 729
Registrován: 16.12.2007 15:53
Bydliště: Brno

Re: Pinkie...

Příspěvek od LiborG3 »

PlusOne píše:
LiborG3 píše:Ahoj PlusOne hele nejsi z Brna?? Včera sem potkal pink floyda nablejskanýho jak psí kulky ve tvé barvě a opravdu to házelo nádherný změny barev protože mi za zády zapadalo sluníčko a já říkám tak to je snad Plusone clubák ale pak mi došlo že máš vzadu kristaly a ona tam měla originály kouřový......a ve předu měla kouřový trio jako mám já.....A byly tam dvě hezký čičinky v tom autě :D
Chm, tak docela by mi ty dvě čičinky vc autě nevadily, nooo...ale to jsem nebyl já. Jednak Crystaly, druhak nálepka, a za třetí - mám to teď zaliskaný jaxviňa, myčka mě čeká hned po návratu z DE - což bude za 14 dní:)
Kouřový na PF nejsou origo, ale můžou na něm vypadat hodně dobře:))
Mno já nevím že jo co je na Pfku origo nebo ne ale rozhodně tam měla ve předu kouřový trio a vzadu kouřový lampy a tu nálepku pink floyd pod tím napísem golf měla taky proto mě to tak zaujalo a říkám musím si to prohlídnout a poreferovat na forku......jinak na spolujezdkyni sem moc neviděl ale řidička byla tak pěkná že sem jel do svodidel :D
DieselPower
I like Turbo :mrgreen:

Na náhrobní kámen mi vytešte: Místo srdce sem měl motor...!

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Pinkie...

Příspěvek od RomeoMontek »

LiborG3 píše:
PlusOne píše: Chm, tak docela by mi ty dvě čičinky vc autě nevadily, nooo...ale to jsem nebyl já. Jednak Crystaly, druhak nálepka, a za třetí - mám to teď zaliskaný jaxviňa, myčka mě čeká hned po návratu z DE - což bude za 14 dní:)
Kouřový na PF nejsou origo, ale můžou na něm vypadat hodně dobře:))
Mno já nevím že jo co je na Pfku origo nebo ne ale rozhodně tam měla ve předu kouřový trio a vzadu kouřový lampy a tu nálepku pink floyd pod tím napísem golf měla taky proto mě to tak zaujalo a říkám musím si to prohlídnout a poreferovat na forku......jinak na spolujezdkyni sem moc neviděl ale řidička byla tak pěkná že sem jel do svodidel :D
To já bych jim to napral do zadečku :lol:
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Pinkie...

Příspěvek od PlusOne »

RomeoMontek píše:
LiborG3 píše: Mno já nevím že jo co je na Pfku origo nebo ne ale rozhodně tam měla ve předu kouřový trio a vzadu kouřový lampy a tu nálepku pink floyd pod tím napísem golf měla taky proto mě to tak zaujalo a říkám musím si to prohlídnout a poreferovat na forku......jinak na spolujezdkyni sem moc neviděl ale řidička byla tak pěkná že sem jel do svodidel :D
To já bych jim to napral do zadečku :lol:
Jo, a hned dvakrát, co?? Jednou auto, podruhé řidička....není nad to se přímo na místě nehody domluvit:)))))))))))))))))))) Myslím na náhradě škody, of course!!:))

Uživatelský avatar
bagr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Pinkie...

Příspěvek od bagr »

Tak já mám pink floyd 1.6 benzín r.v 1994 fialová perleť .... potřebuju poradit jak je ten knoflík na ohřev zadního skla tak nalevo jsou dva kulatý a nevím na co jsou poradí někdo? jsem nováček dík za jakoukoliv radu

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Pinkie...

Příspěvek od PlusOne »

bagr píše:Tak já mám pink floyd 1.6 benzín r.v 1994 fialová perleť .... potřebuju poradit jak je ten knoflík na ohřev zadního skla tak nalevo jsou dva kulatý a nevím na co jsou poradí někdo? jsem nováček dík za jakoukoliv radu
Hurááá, konečně kolega:))) No, mám asi Pinkouše v o něco sociálnější výbavě, tyhle dva kulatý cosik nalevo nemám, chtělo by to fotku:)))
Můžeš bliknout celýho mazlíka, jestli chceš:))

Uživatelský avatar
alfonso3006
Závodník
Závodník
Příspěvky: 686
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Re: Pinkie...

Příspěvek od alfonso3006 »

videl som tu v bazare jedneho pinkieho, ale teraz ho uz neviem najst.. :(
TDI je TDI a basta

Uživatelský avatar
yurik
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1513
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Pinkie...

Příspěvek od yurik »

no nalavo su tlacitka klimatizacie a vnutorny okruh
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Pinkie...

Příspěvek od PlusOne »

yurik píše:no nalavo su tlacitka klimatizacie a vnutorny okruh
Obrázek
Ale to jsou tlačítka, a on říká kulatý něco....:))) Myslím, že myslí tohle - ten bazmek přímo pod regulací teploty (pučil jsem si fotku interiéru od člena jménem HUGO, pokud se bude ohánět autorskými právy, nedostane stejně nic, takže jen pro info!:) ):
Přílohy
Inside_center.jpg

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Pinkie...

Příspěvek od PlusOne »

yurik píše:no nalavo su tlacitka klimatizacie a vnutorny okruh
Obrázek
ešivá ona to není jenom hežky tvarovaná žášlepka....

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Pinkie...

Příspěvek od PlusOne »

bagr píše:Tak já mám pink floyd 1.6 benzín r.v 1994 fialová perleť .... potřebuju poradit jak je ten knoflík na ohřev zadního skla tak nalevo jsou dva kulatý a nevím na co jsou poradí někdo? jsem nováček dík za jakoukoliv radu
Je některý z nich červený???:))) Tywe, hele, autodestrukce to stopro nebude, tak je prostě zmáčkni, pokud pudou, a je to:)))) Jestli nezačne na displeji místo denních km běžet odpočet, je všechno OK:)

Uživatelský avatar
yurik
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1513
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Pinkie...

Příspěvek od yurik »

tie tlacitka maju ale dva dizajny

ako pre vyhrev zadneho okna, tak aj pre klimu
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
prigi
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Pinkie...

Příspěvek od prigi »

alfonso3006 píše::bubu:

:thk:
Tyhle fotky mě vždycky naˇˇrou. To se ten lesk fotí když je to svícený takovejmahle beštijema http://www.hensel-studiotechnik.de/engl ... ecialheads

Vždycky jsem si myslel že edice (pink, stone, atp.) měli automaticky lepší výbavu než jen barvu a logo.
Jinak po brně jsem už pár Pinků viděl.
Jsem zodpovědnej za to co říkám, ne za to jak to dokážeš pochopit...

Uživatelský avatar
prigi
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Pinkie...

Příspěvek od prigi »

alfonso3006 píše:aké verzie výbav G3 sa vlastne vyrábali: Joker, Mannhatan, PINK FLOYD, Rolling Stones, Special (to mám ja :P ) a viacej ma nenapadá....

Kto vie ďalšie??
Taky jsou zajímavý variace z příplatkovejch výbav. Vpodstatě neediční sériovka s užitečnejma hejblatama. na tom se mi líbí že to z venku vypadá obyčejně.)
Jsem zodpovědnej za to co říkám, ne za to jak to dokážeš pochopit...

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“